Zawodnik kolejki
Zawodnik meczu wg. przeciwnika

Statystyki meczowe

Podsumowanie

Drugi mecz tego dnia to rywalizacja Nadbużanki oraz Tigera. Mecz od pierwszych minut pod dyktando chłopaków z Słopska. Różnica poziomu w rozegraniu piłki na wielu pozycjach była niestety bardzo widoczna i mimo chęci i walki za wszelką cenę Tiger nie miał szans tego dnia przeciwstawić się rywalowi. Pierwsza połowa spotkania po trafieniach Jakuba Kozłowskiego oraz Karola Chmiela zakończyła się wynikiem 2:0, lecz wiele niewykorzystanych sytuacji zwiastowało tylko i wyłącznie większy wymiar kary w drugiej połowie. Chłopaki od pierwszych minut drugiej części spotkania usiedli na rywalu i nie pozwolili im myśleć chociażby o remisie tego dnia. Honorowe trafienie dla Tigera dołożył Damian Rosiak, który po samotnym rajdzie od połowy boiska umieścił piłkę w siatce rywala.