13. Miłosz Rosa 0.00
23. Dymytro Tyshchuk 0.00
11. Adam Wojdyna 0.00

Podsumowanie

Jedno z ostatnich spotkań tej kolejki to mecz “przyjaźni” - jak sami zawodnicy obu drużyn go nazywają - Iskra Jasienica - Trzecia Fala. Spotkanie zacięte i wyrównane. W pierwszej połowie ogrom szczęścia, skuteczne interwencje w bramce Przemka Chacińskiego oraz trafienie Michała Chraboła dają Trzeciej Fali zaliczkę w postaci wyniku 1:0. Druga połowa to zupełna odmiana Trzeciej Fali z przodu oraz dalsze szczęście w bramce Przemka. Dzięki tym dwóm czynnikom chłopaki wygrywają pewnie to spotkanie wynikiem 8-3. Iskra tego dnia walczyła zaciekle i miała wiele doskonałych sytuacji, ale niestety. Bramka Przemka była po prostu zaczarowana. Po słabym starcie w lidze Trzecia Fala dokłada do swojego konta kolejne zwycięstwo i walczy o miejsce lidera.