TOP6
Zawodnik meczu wg. przeciwnika

Statystyki meczowe

Podsumowanie

Mecz otwarcia 10. edycji to pojedynek powracając do naszej ligi ekipy Krzywicy oraz drużyny, która już zbierała doświadczenie w poprzednich edycjach Ligi Bobra - Tiger Team. Krzywica ruszyła do walki od pierwszych minut spotkania, pomimo sporych braków kadrowych po stronie Krzywicy oraz przerwie w rozgrywkach udało się wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie 3-0. Druga połowa układała się jeszcze bardziej po myśli drużyny Dawida Tlagi. Obroniony rzut karny przez kapitana Krzywicy zagrzał mocniej do walki drużynę. Tego dnia na boisku Kamil Górecki udowadniał, że jest filarem drużyny i dzięki niemu konto Krzywicy powiększyło się o cztery bramki. Tiger próbował odpowiedzieć przeciwnikowi, lecz mimo chęci brakowało skuteczności w wykończeniu akcji. Miejmy nadzieje, że to tylko spotkanie na rozgrzewkę i Tiger w kolejnej kolejce pokaże na co go stać.