Terminarz

Terminarz 2 Edycja 2 liga

Kolejka 1 (04/09/2011)
Niedziela
09:00 ABRILUX - All Stars Jasienica 4:9 (2:6)
10:00 Bad Boys Ostrówek - Torpedo Tłuszcz 9:3 (5:0)
11:00 FC Format - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 4:6 (0:3)
12:00 Jarzębia Łąka - Victoria Ostrówek 4:8 (2:4)
13:00 NANKATSU - PLAY4FUN 2:7 (1:3)

Kolejka 2 (11/09/2011)
Niedziela
14:00 ABRILUX - Torpedo Tłuszcz 11:2 (2:1)
15:00 All Stars Jasienica - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 8:1 (5:0)
16:00 Bad Boys Ostrówek - Victoria Ostrówek 3:3 (1:2)
17:00 FC Format - PLAY4FUN 1:10 (1:2)
18:00 Jarzębia Łąka - NANKATSU 4:4 (2:3)

Kolejka 3 (18/09/2011)
Niedziela
09:00 FC Format - Jarzębia Łąka 6:3 (2:2)
10:00 Torpedo Tłuszcz - Victoria Ostrówek 2:20 (0:12)
11:00 All Stars Jasienica - PLAY4FUN 1:0 (0:0)
12:00 Bad Boys Ostrówek - NANKATSU 6:2 (3:0)
13:00 ABRILUX - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 12:2 (8:0)

Kolejka 4 (25/09/2011)
Niedziela
14:00 Torpedo Tłuszcz - NANKATSU 2:6 (0:3)
15:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - PLAY4FUN 0:11 (0:3)
16:00 ABRILUX - Victoria Ostrówek 4:4 (3:3)
17:00 All Stars Jasienica - Jarzębia Łąka 7:3 (3:2)
18:00 Bad Boys Ostrówek - FC Format 5:1 (1:0)

Kolejka 5 (02/10/2011)
Niedziela
09:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - Jarzębia Łąka 7:7 (4:1)
10:00 Victoria Ostrówek - NANKATSU 6:2 (4:1)
11:00 ABRILUX - PLAY4FUN 4:6 (2:2)
12:00 Torpedo Tłuszcz - FC Format 3:8 (2:4)
15:00 All Stars Jasienica - Bad Boys Ostrówek 4:3 (1:3)

Kolejka 6 (09/10/2011)
Niedziela
14:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - Bad Boys Ostrówek 4:7 (1:4)
15:00 PLAY4FUN - Jarzębia Łąka 1:4 (0:3)
16:00 Torpedo Tłuszcz - All Stars Jasienica 0:10 (0:5)
17:00 ABRILUX - NANKATSU 4:1 (2:1)
18:00 Victoria Ostrówek - FC Format 6:4 (4:0)

Kolejka 7 (16/10/2011)
Niedziela
09:00 PLAY4FUN - Bad Boys Ostrówek 6:2 (3:2)
10:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - Torpedo Tłuszcz 13:4 (5:2)
11:00 ABRILUX - Jarzębia Łąka 3:2 (0:2)
12:00 NANKATSU - FC Format 2:1 (1:1)
13:00 Victoria Ostrówek - All Stars Jasienica 1:3 (1:1)

Kolejka 8 (23/10/2011)
Niedziela
14:00 ABRILUX - FC Format 3:3 (1:1)
15:00 Jarzębia Łąka - Bad Boys Ostrówek 3:11 (0:5)
16:00 NANKATSU - All Stars Jasienica 3:5 (2:1)
Sobota, 29/10/2011
09:00 PLAY4FUN - Torpedo Tłuszcz 7:0 (3:0)
10:00 Victoria Ostrówek - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 6:3 (1:0)

Kolejka 9 (30/10/2011)
Niedziela
09:00 FC Format - All Stars Jasienica 2:5 (1:1)
11:00 Jarzębia Łąka - Torpedo Tłuszcz 4:7 (1:3)
13:00 NANKATSU - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 1:13 (0:3)
17:00 ABRILUX - Bad Boys Ostrówek 7:3 (4:3)
18:00 PLAY4FUN - Victoria Ostrówek 0:3 (0:1)

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj