Terminarz

Terminarz 3 Edycja 1 liga

Kolejka 1 (25/03/2012)
Niedziela
08:00 FC Krusze - Abrilux 2:5 (0:3)
09:00 All Stars Jasienica - MediaTRY 7:1 (1:0)
10:00 Bad Boys Ostrówek - Znajomi Sedziego 4:1 (2:0)
11:00 PLAY4FUN - FC Tu-Tu 4:5 (3:3)
12:00 Victoria Ostrówek - GS ZABRODZIE 8:8 (1:3)
13:00 Balcerak Skład - PSB Mar-Zet 2:2 (1:1)
Pauza: Diagkompcar Wołomin Słoneczna

Kolejka 2 (01/04/2012)
Niedziela
14:00 Znajomi Sedziego - MediaTRY 6:4 (2:3)
15:00 Balcerak Skład - Victoria Ostrówek 5:1 (3:1)
16:00PSB Mar - Zet - PLAY4FUN6:3 (4:1)
17:00 FC Krusze - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3:4 (1:2)
18:00 FC Tu-Tu - Abrilux 2:4 (1:0)
19:00 GS ZABRODZIE - All Stars Jasienica 1:6 (0:3)
Pauza: Bad Boys Ostrówek

Kolejka 3 (15/04/2012)
Niedziela
08:00 GS ZABRODZIE - FC Tu-Tu 3:4 (2:1)
09:00 Victoria Ostrówek - Bad Boys Ostrówek 3:1 (1:1)
10:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - All Stars Jasienica 2:2 (1:1)
11:00 Balcerak Skład - Abrilux 5:1 (2:1)
12:00PSB Mar - Zet - MediaTRY 3:3 (0:0)
13:00 FC Krusze - PLAY4FUN 3:3 (2:0)
Pauza: Znajomi Sedziego

Kolejka 4 (22/04/2012)
Niedziela
14:00 GS ZABRODZIE - MediaTRY 4:4 (3:3)
15:00PSB Mar - Zet - All Stars Jasienica 0:8 (0:4)
16:00 Balcerak Skład - Bad Boys Ostrówek 7:1 (1:1)
17:00 FC Krusze - Victoria Ostrówek 5:10 (4:5)
18:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - PLAY4FUN 4:7 (2:3)
19:00 FC Tu-Tu - Znajomi Sedziego 6:3 (4:1)
Pauza: Abrilux

Kolejka 5 (29/04/2012)
Niedziela
08:00 FC Krusze - All Stars Jasienica 3:10 (2:4)
09:00 Bad Boys Ostrówek - Abrilux 1:5 (0:2)
10:00 PLAY4FUN - MediaTRY 6:3 (2:2)
11:00 Victoria Ostrówek - Znajomi Sedziego 4:2 (2:1)
13:00 Balcerak Skład - GS ZABRODZIE 9:5 (3:1)
Czwartek, 17/05/2012
20:30 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - FC Tu-Tu 5:5 (2:0)
Pauza: PSB Mar-Zet

Kolejka 6 (06/05/2012)
Niedziela
11:00 Znajomi Sedziego - All Stars Jasienica1:5 (1:1)
12:00PSB Mar - Zet - Diagkompcar Wołomin Słoneczna2:2 (0:0)
15:00 FC Krusze - Balcerak Skład2:11 (0:3)
16:00 GS ZABRODZIE - PLAY4FUN4:3 (1:2)
17:00 FC Tu-Tu - Bad Boys Ostrówek7:4 (3:3)
19:00 MediaTRY - Abrilux0:5 (0:2)
Pauza: Victoria Ostrówek

Kolejka 7 (13/05/2012)
Niedziela
08:00 Victoria Ostrówek - Abrilux 3:5 (3:2)
09:00 PLAY4FUN - All Stars Jasienica 3:5 (2:2)
10:00 FC Krusze - Bad Boys Ostrówek 0:3 (0:1)
11:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - MediaTRY 3:4 (2:2)
12:00 Balcerak Skład - Znajomi Sedziego 2:1 (1:1)
13:00PSB Mar - Zet - FC Tu-Tu 3:2 (0:1)
Pauza: GS ZABRODZIE

Kolejka 8 (20/05/2012)
Niedziela
14:00 PLAY4FUN - Victoria Ostrówek 4:6 (3:2)
15:00 Znajomi Sedziego - GS ZABRODZIE 5:6 (2:4)
16:00 Abrilux - PSB Mar - Ze t2:1 (0:0)
17:00 All Stars Jasienica - Balcerak Skład 2:2 (1:1)
18:00 FC Krusze - FC Tu-Tu 3:7 (2:2)
19:00 Bad Boys Ostrówek - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 10:5 (5:4)
Pauza: MediaTRY

Kolejka 9 (03/06/2012)
Niedziela
09:00 FC Krusze - GS ZABRODZIE 3:5 (0:1)
10:00 Znajomi Sedziego -PSB Mar-Zet 5:0 (5:0)
11:00 Bad Boys Ostrówek - PLAY4FUN 3:5 (2:2)
12:00 Abrilux - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 4:3 (1:2)
13:00 All Stars Jasienica - Victoria Ostrówek 4:3 (3:1)
20:00 MediaTRY - Balcerak Skład 0:8 (0:2)
Pauza: FC Tu-Tu

Kolejka 10 (10/06/2012)
Niedziela
14:00 All Stars Jasienica - Bad Boys Ostrówek 6:3 (4:1)
15:00 MediaTRY - Victoria Ostrówek 3:2 (0:0)
16:00 Znajomi Sedziego - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 3:7 (1:3)
17:00 Abrilux - PLAY4FUN 2:6 (1:2)
18:00 FC Tu-Tu - Balcerak Skład 1:4 (0:1)
19:00 GS ZABRODZIE - PSB Mar-Zet2:6 (2:3)
Pauza: FC Krusze

Kolejka 11 (17/06/2012)
Niedziela
08:00 MediaTRY - Bad Boys Ostrówek 3:6 (0:1)
09:00 GS ZABRODZIE - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 8:6 (3:5)
10:00 FC Tu-Tu - Victoria Ostrówek 3:4 (0:2)
11:00 Znajomi Sedziego - PLAY4FUN 5:4 (4:2)
12:00 FC Krusze - PSB Mar-Zet 3:8 (1:2)
13:00 Abrilux - All Stars Jasienica 2:3 (0:1)
Pauza: Balcerak Skład

Kolejka 12 (24/06/2012)
Niedziela
12:00 Bad Boys Ostrówek - GS ZABRODZIE 2:3 (1:1)
13:00 FC Krusze - MediaTRY 3:8 (1:3)
14:00 Abrilux - Znajomi Sedziego 5:4 (2:1)
15:00 Victoria Ostrówek - PSB Mar-Zet 6:2 (1:1)
16:00 All Stars Jasienica - FC Tu-Tu 3:4 (3:0)
17:00 Diagkompcar Wołomin Słoneczna - Balcerak Skład 3:10 (1:4)
Pauza: PLAY4FUN

Kolejka 13 (01/07/2012)
Niedziela
08:00 Victoria Ostrówek - Diagkompcar Wołomin Słoneczna 0:5 (:) (walkower)
09:00 Abrilux - GS ZABRODZIE 3:3 (2:1)
10:00 Bad Boys Ostrówek - PSB Mar - Ze t3:7 (1:2)
13:00 FC Krusze - Znajomi Sedziego 5:7 (1:3)
14:00 PLAY4FUN - Balcerak Skład 6:7 (0:4)
18:00 MediaTRY - FC Tu-Tu 6:2 (4:2)
Pauza: All Stars Jasienica

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS