TOP6
Zawodnik meczu wg. przeciwnika

Statystyki meczowe

Podsumowanie

1. Zaczynamy mecz o mistrzostwo pierwszej ligi.Obie ekipy tylko raz zostały pokonane w jesiennej kampanii Ligi Bobra. Nadbużanka w drugiej kolejce uległa Orlikowi Zabrodzie, natomiast Puchate Wilki już na starcie ulegli FC Wuhan. Dzisiaj obie ekipy są zupełnie w innych humorach. Wygrywają wszystko i wszędzie. Bezpośredni pojedynek pomiędzy dwoma aspirującymi do mistrzostwa drużynami obejrzy sporo kibiców którzy specjalnie wybrali się na obiekt sportowy w Zabrodziu.

4. Obie ekipy szanują piłkę. Nieznaczna przewaga Puchatkow.

5. Goool. Konrad Bylak pakuje piłkę do bramki po podaniu Domanskiego.

10. Nadbuzanka spięta. Nie potrafi znaleźć recepty na wysoka linie obrony Puchatkow. Ekipa Wilków sukcesywnie buduje przewagę. W kontrze Nadbuzanka faulowany zostaje Chmiel. Roguski Kamil ukarany 2-minutowa kara.

12. Już w pełnych składach obie ekipy.

14. Od kilku minut trwa lepsza gra Nadbuzanki która dzisiaj w niebieskich strojach.

17. Świetna okazja Matejaka. Ograł obrońców w polu karnym oddał strzał, piłka trafiła w słupek.

18. Więcej przy piłce zaczęli utrzymywać się Nadburzanie. Dobra akcje miał Zawisza ale próba lobowania nieskuteczna.

21. Matejak przewrotka tuż obok bramki!

po bardzo dobrych pierwszych minutach gry Puchatkow, inicjatywę w dalszej części pierwszej połowy przejęła Nadbuzanka, która kilkukrotnie dochodziła do pozycji strzeleckich. Niestety większość strzałów niecelnych. Po kilku minutach wracamy.

w Nadbuzance zmiana w bramce. Błażeja zmienia Patryk!

29. Goool dla Nadbuzanka. Faulowany Kozlowski na skraju pola karnego przez Kamila Roguskiego. Do piłki podszedł Ciszewski. Wypatrzył na przed polem karnym Medrzyckiego który technicznym strzałem pokonuje Denocha!

35. Do gry doszli Puchatki. Dwie groźne akcje w których góra byl Patryk Reniewicz. Wpierw świetnie rozegrał akcje duet Domański-Matejak. Później silne uderzenie Bylaka wyładowało na poprzeczce.

42. goool! Mateusz Paź bezpośrednio z wolnego ładuje po długim rogu.

43. Goool. Błyskawiczna odpowiedz Puchatkow. 2-2. Bylak strzałem zza pola karnego umieszcza pile pod poprzeczka!

Remis 2-2. Sprawiedliwy podział punktów w hicie!