To była kolejka pełna emocji! - skrót 4. kolejki II ligi Wyróżniony

Napisane przez Mateusz

Tej niedzieli boisko w Ostrówku było wypełnione emocjami po brzegi! Mimo deszczowego poranku nie wystarczyło to niektórym by ostudzić ich emocje, lecz również mieliśmy spotkania pełne pozytywnych doznań z godnym pochwały zachowaniem fairplay! Zapraszamy na skrót 4. kolejki II Ligi Bobra.

The Naturat - Osiedle Błotna Wołomin

Mecz otwarcia 4. kolejki II Ligi Bobra to spotkanie pomiędzy drużynami The Naturat, a Osiedle Błotna Wołomin. Na temat tego spotkania można by pisać wiele. Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra po obu stronach boiska. Drugą połowę należy wykreślić jednak z pamięci. Jeden z chłopaków z The Naturat postanowił zafundować przeciwnikowi 3 punkty i swoim karygodnym zachowaniem doprowadził do przerwania spotkania w 42. minucie meczu. My jako organizatorzy potępiamy zachowanie wulgarne, chamskie i nieczystą grę. Niestety w tym wypadku skutki tego wydarzenia przyniosły przerwanie meczu, a zawodnik z drużyny The Naturat otrzymuję karę zawieszenia na dwie najbliższe kolejki.

Fc Ultimatum Wyszków - Iskra Jasienica

Drugie spotkanie tej kolejki to starcie FC Ultimatum Wyszków i Iskra Jasienica. Brawa dla zawodników z Wyszkowa za zachowanie fair play! Panowie rozpoczęli mecz w pięciu ze względu na to, że ekipa z Jasienicy nie dysponowała pełnym składem. Spotkanie mimo dość jednostronnej potyczki było bardzo przyjemne dla oka. Widać było, że obie drużyny cieszą się grą. Brawa dla Mateusza Piechocińskiego z Wyszkowa, który w tym spotkaniu dopisuje do swojego konta 4 trafienia! Wynik końcowy spotkania 8-2 dla Ultimatum. Jeszcze raz wielkie brawa dla chłopaków z Wyszkowa za to spotkanie, kolejny mały kroczek do nagrody dla drużyny fair play na koniec sezonu!

Krzywica - Coco Jambo Tłuszcz

Wybija godzina 11, a my rozpoczynamy trzecie spotkanie na boisku orlika w Ostrówku. Mecz pomiędzy Krzywicą, a Coco Jambo Tłuszcz. Pierwsza połowa to dość jednostronne spotkanie na korzyść Krzywicy. Rozgrywanie piłki od obrony, składne akcje doprowadziły do wyniku 4:0 dla Krzywicy. Chłopaki z Coco Jambo poprawili rozegranie w środku pola w drugiej połowie, kończyli akcje celnymi strzałami na bramkę przeciwnika, lecz niestety nie wystarczyło to do wygranej w tym spotkaniu. Wynik końcowy 4:2 dla Krzywicy.

Orlik Zabrodzie - StoGram Fc

Mecz w samo południe to rywalizacja drużyn Orlik Zabrodzie i StoGram FC. O chłopakach z Zabrodzia po tym meczu można by było pisać referaty. Lecz wystarczy jedno słowo. Skuteczność! Mecz otworzył się dość szczęśliwie dla ekipy z Orlika, ponieważ już w 12. minucie składnej akcji skrzydłem i wrzutce w pole karne do swojej bramki trafia obrońca drużyny StoGram. W 18. minucie do bramki trafia Zbigniew Pawlak, który w tym meczu był naprawdę dobrze dysponowany. Wynik do przerwy 2:0 dla Zabrodzia. Druga połowa potwierdziła tylko dyspozycję drużyny Orlika i po kilku składnych akcjach Panowie dorzucają jeszcze cztery trafienia do bramki przeciwnika. Wynik końcowy 6:0 dla Orlik Zabrodzie. Brawo Panowie!

Show Team - OSAS

Ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia to rywalizacja ekipy Show Team i OSAS. Ogromne gratulacje dla drużyny Show Team! Pierwszy raz w tej edycji do TOP 6 trafia 3 piłkarzy z jednej drużyny! Ogromna skuteczność Przemka Matusiaka i Michała Świętochowskiego oraz parady na bramce Cezarego Murawskiego doprowadziły do dość jednostronnego spotkania z wysokim wynikiem 10:3 dla Show Team. Ten mecz ewidentnie nie leżał chłopakom z OSASu, wiele strat w pierwszej połowie w środku pola, nieskuteczne podania doprowadziły do wyniku 7:1 w pierwszej połowie. Druga połowa wyglądała dużo lepiej, lecz drużyna Show Team miała mecz pod kontrolą i nie pozwoliła sobie wyrwać zwycięstwa. Jeszcze raz ogromne gratulacje dla reprezentantów Show Team. W waszym wykonaniu to było prawdziwe SHOW! Brawo!

Czytany 848 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 maj 2019 08:44