poniedziałek, 29 kwiecień 2019 21:12

Galimatias? Nic bardziej mylnego! Słowo od Wodza! Wyróżniony

Napisał

Panowie! Nie szukajcie sensacji i nie próbujcie mącić w organizacji. Nie kombinujemy z terminarzem który jak sami wiecie jest napięty jak stringi gimbazy na deptaku w Sopocie. Każda z lig ma inne terminy. Chcemy to pospinać w możliwie najlepszy sposób, ale… już słyszymy odzew ligi że kombinujemy. Zatem odblokowujemy 4 kolejkę która wypadła w święta. Poniżej wyjaśnienia jak to wpływa na terminarz.

My teraz siadamy i każdą ligę musimy rozpisać – kiedy nadrobić kolejki by wszyscy skończyli w jednym terminie. Przypominamy, że do rozegrania pozostał nam Puchar Ligi. Kolejna niedziela grania. My organizatorzy za zarobione dolary chcemy jechać na wakacje. W obecnej sytuacji jest to niemożliwe. A ostatnie samoloty na Mauritiusa są w ostatni weekend czerwca.

Nie no na serio to razem z nauczycielami chcemy przygotować się do strajku lub zorganizować swój strajk – jakieś pomysły?

Poniżej wyjaśnienia dotyczące lig.

2 liga:

Pierwotna 4 kolejka – 21.04.2019 została przesunięta na sam koniec terminarza i zmieniła nazwę na Kolejka 11. Natomiast 5 kolejka która była rozegrana w dniu 28.04.2019 zmieniła nazwę na Kolejka 4. W majówkę pauzujemy. Kolejne kolejki już po kolei. Jedyna zmiana zauważalna jaka nastąpiła to mecz z 4 kolejki zagracie na samym końcu.

http://ligabobra.pl/terminarz-2

1 liga:

Pierwotna 4 kolejka – 21.04.2019 została przesunięta na sam koniec terminarza i zmieniła nazwę na Kolejka 9. Natomiast 5 kolejka która była rozegrana w dniu 28.04.2019 zmieniła nazwę na Kolejka 4. W majówkę pauzujemy. Kolejne kolejki już po kolei. Jedyna zmiana zauważalna jaka nastąpiła to mecz z 4 kolejki zagracie na samym końcu.

http://ligabobra.pl/terminarz

ESA

Pierwotna 4 kolejka – 21.04.2019 została przesunięta na sam koniec terminarza i zmieniła nazwę na Kolejka 10. Natomiast 5 kolejka która była rozegrana w dniu 28.04.2019 zmieniła nazwę na Kolejka 4. W majówkę pauzujemy. Kolejne kolejki już po kolei. Jedyna zmiana zauważalna jaka nastąpiła to mecz z 4 kolejki zagracie na samym końcu.

http://ligabobra.pl/terminarz-esa

WLS

W majówkę pauzujemy. Terminarz przesuwamy o tydzień. Nazwy kolejek bez zmian.

http://ligabobra.pl/terminarz-wls

Czytany 752 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 kwiecień 2019 21:17

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Szukaj

Ostatnio popularne

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj