Coraz bliżej rozstrzygnięć Wyróżniony

Napisane przez Radek

Ekstraklasa Ligi Bobra powoli zmierza ku końcowej fazie. W tej kolejce nie brakowało ważnych dla układu tabeli spotkań, każdy zespół ma o co grać. Zachęcamy do przeczytania relacji!

T&D Prawko vs Team Hangover

Siódmą kolejkę Ekstraklasy Ligi Bobra rozpoczęło spotkanie drużyn walczących o utrzymanie w Ekstraklasie, czyli Team Hangover oraz T&D Prawko. Zawodnicy Hangover od początku ambitnie ruszyli na bramkę osłabionego w tym dniu rywala co przyniosło pożądany skutek - Niemyjski Mateusz otworzył wynik spotkania, co jego drużynie dodało pewności siebie na resztę spotkania. Do przerwy Team Hangover prowadził 5-0. W drugiej odsłonie spotkania niewiele się zmieniło, T&D prawko broniło się, jednak ich rywal tego dnia był dobrze dysponowany, czego dowodem były kolejne strzelane przez nich bramki. Mimo jednostronnego spotkania należy pochwalić pomocnika T&D Prawko Krystiana Palesę za efektowny rajd z piłką i serię udanych dryblingów. Niewiele brakowało do strzelenia gola. Spotkanie zakończyło się wynikiem 15:0 co zapewne doda pewności siebie drużynie Team Hangover na kolejne spotkania, a stawka jest wysoka - utrzymanie w Ekstraklasie Ligi Bobra.

AllStars Jasienica vs WFC

Drugim meczem Ekstraklasy było starcie All Stars Jasienica oraz WFC. Spotkanie otworzyła bramka Damiana Matuszewskiego, WFC wyszło na prowadzenie. Ich rywal szybko jednak doprowadził do remisu i można powiedzieć, że mecz rozpoczął się od nowa. W pierwszej części spotkania bardziej konsekwentni w swojej grze byli gracze All Stars, którzy sukcesywnie powiększali przewagę nad rywalem. Należy podkreślić, że przed przerwą efektowną bramkę strzelił obrońca drużyny z Jasienicy Daniel Kania. WFC miało szansę zmniejszyć stratę, jednak nie wykorzystali stuprocentowej sytuacji i do przerwy był wynik 5:1. W drugiej połowie gra drużyny WFC uległa znacznej poprawie. Ich zawodnicy ambitnie próbowali dogonić rywala, świetnie grał Łukasz Wydryszek, który w drugiej odsłonie zanotował hat trick. Drużyna All Stars jednak kontrolowała przebieg gry i spotkanie zakończyło się na ich korzyść rezultatem 9:6.

PrefBud Tulewo vs Fc Klonowe Liście

W meczu kończącym kolejkę Ekstraklasy zmierzył się aktualny lider tabeli - Klonowe Liście oraz PrefBud Tulewo. Drużyna Klonowych Liści, jak na 7-krotnego mistrza LB przystało szybko wyszła na prowadzenie i kontrolowała dalsze losy spotkania. Chwilę po golu Patryka Akiera, po efektownym podaniu od Adama Matejaka bramkę strzelił Konrad Bylak. Drużyna Klonowych Liści nie zwalniała tempa, a Adam Matejak podwyższył prowadzenie strzelając efektownie w okienko bramki na 3:0. Jeszcze przed przerwą precyzyjne uderzenie z rzutu wolnego zanotował Łukasz Bogusiewicz, Klonowe Liście do przerwy prowadziły pewnie 4:0. W drugiej części spotkania drużyna Tulewa zagrała zupełnie inaczej niż w pierwszej części, zbliżyli się do rywala na 4:2, jednak doświadczenie i umiejętności zawodników drużyny przeciwnika  wystarczyło im do pewnego zwycięstwa. Zespół Klonowych Liści wygrał 6:2 i pewnie zmierza po kolejny, najwyższy tytuł w Ekstraklasie Ligi Bobra.

Czytany 655 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 05 listopad 2019 08:42