Dodatkowo dorzucamy przepisy gry.
Przypominamy również o najważniejszych kwestiach poza sportowych:
- Podczas turnieju obowiązują zasady zgodne z regulaminem Ligi Bobra.
- Proszę o przygotowanie odpowiedniego obuwia - wyłącznie turfy oraz płaska podeszwa!
- Za grę w nieodpowiednim obuwiu Organizator może wykluczyć zawodnika z turnieju.
Organizator Turnieju nie zapewnia piłek treningowych przed meczem.
WAŻNE!!!
Picie alkoholu, palenie papierosów oraz papierosów elektronicznych na terenie Orlika grozi dyskwalifikacją drużyny z turnieju.
Ostrówek
Terminarz grupy 1
9:00 |
LSFC |
RDK Szewnica |
9:10 |
OSAS |
Coco Jambo Tłuszcz |
9:20 |
RDK Szewnica |
OSAS |
9:30 |
AGD Marking |
LSFC |
9:40 |
OSAS |
AGD Marking |
9:50 |
Coco Jambo Tłuszcz |
RDK Szewnica |
10:00 |
AGD Marking |
Coco Jambo Tłuszcz |
10:10 |
LSFC |
OSAS |
10:20 |
Coco Jambo Tłuszcz |
LSFC |
10:30 |
RDK Szewnica |
AGD Marking |
Terminarz grupy 2
10:40 |
RUBEN |
GKS Klembów |
10:50 |
Naprzód Łochów |
Hydro-Styl |
11:00 |
GKS Klembów |
Naprzód Łochów |
11:10 |
Fc Wyszków |
RUBEN |
11:20 |
Naprzód Łochów |
Fc Wyszków |
11:30 |
Hydro-Styl |
GKS Klembów |
11:40 |
Fc Wyszków |
Hydro-Styl |
11:50 |
RUBEN |
Naprzód Łochów |
12:00 |
Hydro-Styl |
RUBEN |
12:10 |
GKS Klembów |
Fc Wyszków |
Terminarz grupy 3
12:20 |
Amarena United |
Team Hangover |
12:30 |
Auto-Szyby |
FC Drzewce |
12:40 |
Team Hangover |
Auto-Szyby |
12:50 |
RoFood |
Amarena United |
13:00 |
Auto-Szyby |
RoFood |
13:10 |
FC Drzewce |
Team Hangover |
13:20 |
RoFood |
FC Drzewce |
13:30 |
Amarena United |
Auto-Szyby |
13:40 |
FC Drzewce |
Amarena United |
13:50 |
Team Hangover |
RoFood |
Tłuszcz
Terminarz grupy 4
9:00 |
Show Team |
Tiger Team |
9:10 |
Latoszek |
Iskra Jasienica |
9:20 |
Iskra Jasienica |
Show Team |
9:30 |
Tiger Team |
WFC |
9:40 |
WFC |
Latoszek |
9:50 |
Iskra Jasienica |
Tiger Team |
10:00 |
WFC |
Iskra Jasienica |
10:10 |
Latoszek |
Show Team |
10:20 |
Show Team |
WFC |
10:30 |
Tiger Team |
Latoszek |
Terminarz grupy 5
10:40 |
Vitasport |
PrefBud Tulewo |
10:50 |
Młode Wilki |
SM Texland |
11:00 |
PrefBud Tulewo |
Młode Wilki |
11:10 |
Rising Stars |
Vitasport |
11:20 |
Młode Wilki |
Rising Stars |
11:30 |
SM Texland |
PrefBud Tulewo |
11:40 |
Rising Stars |
SM Texland |
11:50 |
Vitasport |
Młode Wilki |
12:00 |
SM Texland |
Vitasport |
12:10 |
PrefBud Tulewo |
Rising Stars |
Terminarz grupy 6
12:20 |
NJUS |
FC Widelec |
12:30 |
FC Ultimatum Wyszków |
T&D Prawko |
12:40 |
FC Widelec |
FC Ultimatum Wyszków |
12:50 |
BadBoys Ostrówek |
NJUS |
13:00 |
FC Ultimatum Wyszków |
BadBoys Ostrówek |
13:10 |
T&D Prawko |
FC Widelec |
13:20 |
BadBoys Ostrówek |
T&D Prawko |
13:30 |
NJUS |
FC Ultimatum Wyszków |
13:40 |
T&D Prawko |
NJUS |
13:50 |
FC Widelec |
BadBoys Ostrówek |