Turnieje

poniedziałek, 13 wrzesień 2021 10:02

All Stars ponownie wygrywa CUP21 Wyróżniony

Napisał

Z redaktorskiego obowiązku musimy oddać mistrzowi to co mistrzowskie! Turniej odbył się już ponad tydzień temu a przez ten okres wystartowała już nasza jesienna liga – 19 edycja. Czasu mało a materiału dużo! Turniej CUP21 o tysiaka w roku 2021 podobnie jak w roku minionym wygrała drużyna All Stars. W roku 2020 zespół ten grał pod inną nazwą ale skład jest ten sam. Poprzednio AbyDoPrzodu.

Zespół Krzyśka Króla długo wchodził w tryb turniejowy. W sobotę na przywitanie tylko zremisowali z ekipą GGS. Później jednak ekipa wzięła się w garść i wygrała dwa kolejne spotkania. W fazie pucharowej, w ćwierćfinale roznieśli Santoryn Nowinki i czekali na kolejnego rywala. Tam los skojarzył ich ze starymi znajomymi – GS Zabrodziaczek. Mecz który mógł być zwątpienia finałem. Przez 19 minut meczu obie ekipy wymieniały się świetnymi akcjami. Intensywność meczu stała na bardzo wysokim poziomie. Widać było klasę obu zespołów. Gdy wydawało się, że za kilka sekund zaczniemy festiwal rzutów karnych – dosłownie prosto spod ziemi w polu karnym „wyrósł” Czarek Jakóbowski, który pokonał Darka w bramce Zabrodziaczka. Po tej bramce sędzia zakończył mecz.

W wielkim finale na mistrzów 17 i 18 edycji oraz obrońcę trofeum CUP21 czekała ekipa młodych wilków z Ostrówka – WKS! Spotkanie również rozegrane na bardzo wysokiej intensywności. Wiele świetnych akcji i efektownych zagrań. Tu losy spotkania również zostały odmienione w ostatnich sekundach. All Stars po strzeleniu jednej bramki cofnęło się do obrony i chciała wykorzystać kontry. Przeciwnik był tak nakręcony grą, że za wszelką cenę szukał kontaktu w postaci bramki. W ostatniej sekundzie sędzia podyktował rzut wolny. Z pozoru wielu zawodników – zero ryzyka. Do bramki dobre kilkadziesiąt metrów… Nic bardziej mylnego! Patryk Padamczyk strzałem rozpaczy pokonał Wytrykusa i doszło do rzutów karnych – dokładnie jak rok temu! W serii rzutów karnych lepsi byli All Starsi który wygrali 3-1.

Gratulujemy zwycięzcą!

Po finale zostały rozdane nagrody.

Król strzelców – Łukasz Kulesza – GGS

Najlepszy bramkarz – Rafał Kubuj – WKS Ostrówek

MVP – Patryk Skarjny – All Stars

Czytany 8 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 wrzesień 2021 20:35
Więcej w tej kategorii: « Wyniki CUP21 - faza pucharowa

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj