AKTUALNOŚCI

wtorek, 27 październik 2020 08:31

Ważna wygrana Zabrodziaczka!

Tym razem w Wyszkowie mieliśmy wszystko, piękna pogoda, wspaniałe akcje, zacięte rywalizacje oraz brak niespodzianek w wynikachlaughing.

poniedziałek, 26 październik 2020 22:35

Puchatki spadają z podium

Napisał

Do podobnej sytuacji jak w lidze A2 doszło w również w lidze A1. Lider musiał mocno się napocić by wywieźć korzystny wynik w spotkaniu z teoretycznie słabszym rywalem. A w najciekawszym meczu tego dnia Puchate Wilki musieli uznać wyższość młodzieży z Black Dragon Team. Patrząc przekrojowo na całą kolejkę to mieliśmy chyba wszystko prócz czerwonej kartki – ale to dobrzewink.

poniedziałek, 26 październik 2020 21:49

Ależ emocje na koniec rundy!

Ten dzień musiał tak wyglądać. Pogoda była fenomenalna do gry w piłkę a zawodnicy wspięli się na wyżyny by ten dzień był dodatkowo gorący. Szkoda, że czeka nas teraz dwa tygodnie przerwy spowodowanej świętami jakie wypadają w kalendarzu. Co w tej kolejce się rzuciło nam w oczy? Ano fakt, jak mocno zmienia się oblicze drużyny gdy w niej występuje jej filar. Jest to niesamowite ile drużynom jakości dają ich liderzy, którzy często są zawodnikami zrzeszonymi w MZPN i nie mogą pojawiać się co tydzień na ligowej trawce w Tłuszczu.

czwartek, 22 październik 2020 14:10

TOP6 4 kolejka Liga WLS

Po czwartej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

czwartek, 22 październik 2020 14:09

TOP6 4 kolejka Liga A2

Po czwartej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

czwartek, 22 październik 2020 14:07

TOP6 4 kolejka Liga A1

Po czwartej kolejce w lidze A1 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

poniedziałek, 19 październik 2020 20:13

Wyrównana niedziela z przewagą niewykorzystanych okazji!

Ilość niewykorzystanych sytuacji tego dnia w Wyszkowie była tak ogromna że można by ją obdarować dwie inne kolejki. Za tydzień ostatnia kolejka w ramach pierwszej rundy. Tydzień odpoczynku i wracamy z rewanżami. Patrząc na dzisiejsze wyniki będzie w rewanżach bardzo gorąco bo mają niektórzy za co się odegrać. Zaczynamy 4 kolejkę i podsumowanie. 

poniedziałek, 19 październik 2020 20:07

Iskra górą w meczu z Tigerem, lepszy Polonez niż Amarena

Czwarta kolejka dostarczyła nam ogromnych emocji. Niezwykły come back Iskry w drugiej połowie, zawzięte spotkanie Poloneza z Amareną, a także popis strzelecki Patryka Czajki i to wszystko w trakcie jednej kolejki! Więcej szczegółów na temat tych wydarzeń prezentujemy poniżej…

poniedziałek, 19 październik 2020 20:00

All Stars z kompletem zwycięstw!

Napisał

Czwarta kolejka ligi A1 przywitała nas hitem kolejki, który trochę z przyczyn losowych zamiast na koniec dnia został rozegrany jako pierwszy mecz. Czy to dobrze? Patrząc na mecze kolejne z tego dnia, to hit kolejki w którym spotkały się jak dotychczas najsilniejsze ekipy to był to po prostu średnie  w skali całej ligi. Okrasą całej kolejki był niewątpliwie gol Marcela z RDK Szewnica. Zaczynamy podsumowanie 4 kolejki!

piątek, 16 październik 2020 21:20

COVID19 - ważne informacje ciąg dalszy!!!

Myśleliśmy, że tak szybko to nie nastąpi ale jednak. Rząd wprowadza kolejne restrykcje i powoli zaczyna blokować obszary życia które są nam bliskie. Przykro nam to pisać, bo wiemy że sport bez kibiców na stadionach jest ubogi. Wiemy również, że bardzo mocno lubicie się gromadzić na naszej lidze. Wiele osób przychodziło na Orlik by śledzić poczynania swoich kolegów, ojców czy synów. Teraz musimy Was wszystkich prosić o pozostanie w domu.

czwartek, 15 październik 2020 10:05

TOP6 3 kolejka Liga WLS

Po trzeciej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

czwartek, 15 październik 2020 10:04

TOP6 3 kolejka Liga A2

Po trzeciej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj