AKTUALNOŚCI

Damian jak zwykle roześmiany i uradowany że mógł z nami chwile porozmawiać. Tuż po wygranym meczu z Niespełnionymi Talentami jego ekipa mogła powoli przygotowywać się do świetowania. Damian zdradził nam również jakie miał cele przed sezonem. Czy udało się je zrealizować? Przekonajcie się!

Chyba jeden z gorszych meczów GS Zabrodziaczek jakie na oczy widziałem... Ekipa która była wicemistrzem czwartej edycji PLPN nie potrafiła nic zrobić tego dnia na boisku! Później przyszło spotkanie Granitu z Pascalem które wbiło gwóźdź do trumny!

czwartek, 02 grudzień 2021 08:34

Wyszków ma nowego mistrza!

Od tej niedzieli na Wyszkowie mamy nowego mistrza. Do ostatnich minut można napisać, że toczyła się walka o podium. To jest piękno tego sportu! Niby amatorskie rozgrywki a emocji tyle by można by śmiało obdarować nie jedną profesjonalną ligę.

O tym jak bardzo liga na Wyszkowie jest mocna świadczy kilka faktów.

  • W sezonie jesień 2021 było aż dziewięć ekip w lidze i siedem z nich prezentowało poziom medalowy
  • Do końca edycji nie było wiadomo kto zajmie miejsce na podium
  • Siódma ekipa ogrywa niedawnego wicemistrza
  • Na pięć edycji mamy czterech różnych mistrzów
  • Duża liczba graczy o bardzo wysokim poziomie sportowym

Jednak to co mi się najbardziej podoba w Wyszkowie to brak napinki. Mowa o niezdrowych emocjach które czasami biorą górę nad zdrowym rozsądkiem. W Wyszkowie wiele osób grało w piłkę w tutejszym Bugu. To widać. Mamy w swoich szeregach wiele osób które reprezentowały barwy Bugu! Dodatkowo średnia wieku WLS jest dość wysoka. To zaawansowana wiekowo liga. Dzisiaj podczas ostatniej kolejki wszyscy było możliwe. Wszystkie mecze o stawkę. Nastawialiśmy się na najgorsze… Jednak jak się okazało na boisku sędzia nawet po kartki nie musiał sięgać. Wszystko w sportowej atmosferze z respektem do rywali i poziomu sportowego. RP Granit rzutem na taśmę wpadł na podium a przez chwile miał już na szyjach srebrne medale… Pascal FC Widelec mistrz Wiosna 2021 mimo niekorzystnego rezultatu nadal świetnie się bawił! GS Zabrodziaczek po przegranej i mocnym przekreśleniu szans na podium nie krył złości ale na siebie i swoją dyspozycję!

Panowie – dziękuje Wam za to! Pięknie! Oby więcej. To widzą Wasze dzieci, które stoją obok. Zdajecie egzamin w tej kwestii. Dodatkowo na Wyszkowie jest dużo wyższa kultura na boisku i poza nim. Niecenzuralnych słów tu pada zdecydowanie mniej niż na naszym drugim obiekcie…

Wróćmy jednak do podsumowania 5 edycji a dokładnie najwazniejszych rzeczy. Czyli kto za co dostał nagrodę!

Król strzelców – Szymon Rudnik – Niespełnione talenty – Szymek to jedna z głównych strzelb w Wyszkowie! Potrafi świetnie uderzyć z dystansu, wykończyć akcję w polu karny czy strzelić świetną bramkę z główki!

Król asyst – tu mieliśmy sytuację bezprecedensową. Pierwszy raz w historii LB i WLS mamy aż czterech laureatów tejże nagrody! Damian Komorowski, Mateusz Wałowski, Paweł Kurbiel oraz Sebastian Sasin! Całą czwórka zdobyła po pięć asyst.

Najlepszy bramkarz – Daniel Zieliński – Wyszków FC – Daniel to solidność w bramce! Wiemy to od lat. To jego druga statuetka w tej kategorii w historii Wyszkowskiej ligi.

Najlepszy zawodnik – Damian Komorowski – Wyszków FC – zawodnika o takich cechach chciałby mieć w swoich szeregach każdy!

Zdjęcia z zakończenia:

czwartek, 02 grudzień 2021 08:21

Najładniejsze gole 9 kolejki PLPN

Aż dziewięć akcji bramkowych wybraliśmy w kolejce gdzie odbyły się tylko trzy mecze!

środa, 01 grudzień 2021 07:18

TOP7 (9kolejka)

Ostatnie zestawienie TOP7 z Wyszkowskiej areny przy WOSIR!

Crem dela crem tego dnia! Wszyscy wiedzieliśmy że ostatnie spotkanie tego dnia to będzie wisienka a jak kto woli – truskawka na torcie! Pascal by zgarnąć sprzed nosa puchar WFC musiał wygrać różnicą co najmniej dziewięciu bramek… Wysoko postawiona poprzeczko bo naprzeciwko stanęli zawodnicy RP Granit, który nadal liczyli się w grze o medale! Tak tak! W meczu kolejki padł remis który dał brąz RP Granit!

środa, 01 grudzień 2021 06:55

VIDEO (28.11.2021) GS Zabrodziaczek vs FC xD

GS Zabrodziaczek poza podium i bez medalu? Przed kolejką chyba nikt w to nie wierzył… Po kilku minutach meczu z FC xD – siódmą drużyną PLPN już chyba tak! Zabrodziaczek ewidentnie nie dojechał na ten mecz. Zero gry. Zero akcji. Dużo nerwów. Napiszmy krótko – źle to wyglądało! FC xD super mecz w wykonaniu „Sztachety”!

Od mocnego uderzenia zaczęliśmy niedzielną kolejkę która mimo zapowiadanych załamań pogodowych była rozegrana w świetnych warunkach! A o podkręcenie temperatury już zatroszczyli się nasi zawodnicy. Wyszków FC jako ostatnią przeszkodę jesieni przed podniesieniem pucharu podejmował Niespełnione talenty! Mimo wyrównanej pierwszej połowy, w drugiej WFC odjechało rywalom i czekali na ostatni mecz 5 Edycji gdzie musiał paść korzystny wynik.

Ta ostatnia niedziela… to było piłkarskie święto w Wyszkowie! Podczas ostatniej kolejki mogliśmy wreszcie poznać mistrza 5 edycji PLPN, a przypomnijmy że o najcenniejszą statuetkę w rozgrywkach walczyły zespoły: WFC i Pascal Fc Widelec o zwycięzcy w tym przypadku decydowały liczba punktów oraz lepszy bilans bramkowy, zaś w walce o brąz najważniejsze były punkty: GS Zabrodziaczka oraz RP Granit. Obiekt przy WOSIR przywitał nas słonecznie, a byliśmy przygotowani na ostre załamanie okienka pogodowego. Mieliśmy wszystko do pełni szczęścia, a dodatkowy fakt że to ostatnia kolejka w sezonie jesiennym to i emocji tego dnia nie mogło zabraknąć! 

niedziela, 28 listopad 2021 20:58

Wyszków FC mistrzem 5 Edycji

Dzisiaj na Wyszkowie skończyły się rozgrywki 5 edycji PLPN! Do końcowego gwizdka sędziego trwała batalia o medale! Pięknie było oglądać tę rywalizację na boisku. Wszystko z szacunkiem i na poziomie! Brawo dla Was!

Wyszków FC w ostatnim meczu pokonał wysoko Niespełnione talenty choć pierwsza połowa nie napawała optymizmem jeśli chodzi o korzystny wynik WFC. 3-2 dla WFC. Po wznowieniu dużo lepsi byli zawodnicy Sebastiana, którzy szybko zbudowali przewagę i po końcowym gwizdku czekali na kolejne rozstrzygnięcia. Tak tak… W Wyszkowie nie ma tak łatwo. Choć pewnie po cichu w duszy wszyscy zawodnicy WFC wiedzieli że złoto jest na wyciągnięcie ręki. A czemu? Pascal gdyby wygrał z RP Granit miałby tyle samo punktów w tabeli co WFC. Wtedy drugim czynnikiem branym pod uwagę przy kolejności w tabeli byłaby różnica bramek tu brakowało Pascalowi 8 do wyrównania… W meczy z RP Granit wielu bramek nie oglądaliśmy i tuż przed końcem WFC mogło śmiało rozpocząć świętowanie!

Gratulujemy ekipie Sebastiana wytrwałości w budowaniu mistrzowskiego zespołu!  

Wszyscy narzekali, że nie ma atrakcji że nudno że obiecywali… A jak atrakcje wjechały to nikt z nich nie chciał korzystać! W ten oto sposób drugi raz pod rząd opaskę GPS założył m.in. Dominik z Czarnej Elki! Panowie to nie gryzie. To zabawa. A wyniki są dla was by zobaczyć jak wygląda gra pod kątem analizy. Można dodatkowo sobie porównać ją z wynikami np. Ekstraklasy lub topowych zawodników na świecie!

 

czwartek, 25 listopad 2021 09:44

Najładniejsze gole 8 kolejki PLPN

W minionej niedzieli mieliśmy sporo bramek ale kilka było cudnej urody. Sami zobaczcie:

wtorek, 23 listopad 2021 20:38

TOP7 (8kolejka)

Solidna ekipa organizatorów pojawiła się w niedziele by bacznie obserwować zawodników na PLPN. Nie rozczarował hit kolejki gdzie spokojnie moglibyśmy obsadzić TOP7. 

 

wtorek, 23 listopad 2021 13:56

VIDEO (21.11.2021) RP Granit vs FC xD

RP Granit bez problemu rozbili kolegów z xD a ozdobą spotkania była bramka Maciaka w 35 minucie.

W tym spotkaniu nie trudno było wskazać faworyta choć Niespełnione Talenty są po dwóch przegranych. Ultimatum miał podbudować morale zespołu przed trudnym wyzwaniem w ostatniej kolejce jaki będzie Wyszków FC!

Hit kolejki! Nie ma co gdybać. Mecz który prócz wielkich emocji sportowych budzi wielkie emocje kibicowskie! Każdy chce urwać punkty mistrzowi. Czarna Elka to najefektowniej grająca ekipa w szeregach Ligi Bobra. Na ich meczach mamy 100% pewności, że panowie wykręca nietuzinkowe akcje. Tak było i w niedzielę! Dziś Elka strzeliła więcej bramek ale przegrała… Tak tez bywa.

GS Zabrodziaczek ponownie w gazie! FUZ nie stawił dużego oporu swoim przeciwnikom i przyjął konkretną liczbę ale w tej drużynie widać potencjał! Trenować i nie poddawać się!

Albert jasno zadeklarował po meczu z Ultimatum jaki mecz jest najważniejszy dla jego ekipy tej jesieni!

wtorek, 23 listopad 2021 13:29

Gorące krzesła na podium ligi!

Ostatnia niedziela pod względem zmagań nie przyniosła ogromu emocji. Tak zwane pewniaki weszły przez co mamy dość ciekawą sytuację w czubie tabeli. Szansę na mistrza mają cztery zespoły. Wyszków FC potrzebuje zwycięstwa w ostatniej kolejce aby podnieść tytuł, ale odpowiedni układ gwiazd na wyszkowskim niebie może sprawić, że pozostałe 3 ekipy również zajmą pierwsze miejsce. Ostatnia kolejka będzie na pewno mocna i ciekawa. A co działo się tej niedzieli? Po odpowiedź na to pytanie zapraszamy do poniższej relacji.

wtorek, 16 listopad 2021 20:59

TOP7 (7kolejka)

Ajjjjj!!! Nasz nowy koordynator z Wyszkowa jest zachwycony poziomem sportowym wyszkowskiej ligi! Na kandydatów do zestawienie nie mógł narzekać. Zatem prezentujemy. 

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj