Terminarz i wyniki z ostatniego dużego turnieju - CUP20.
Sobota - 19.09.2020
Grupa A Boisko: Tłuszcz 9:00 - 12:00
Tabela
LP. |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bilans bramkowy |
1 |
Team Hangover |
7 |
13 - 1 |
2 |
AbyDoPrzodu |
7 |
13 - 4 |
3 |
FC Wuhan |
3 |
4 - 8 |
4 |
Coco Jambo Tłuszcz |
0 |
1 - 18 |
Terminarz
09:00 Team Hangover vs. AbyDoPrzodu 1:1 (0:0)
09:30 FC Wuhan vs. Coco Jambo Tłuszcz 2:0 (1:0)
10:00 Team Hangover vs. FC Wuhan 4:0 (2:0)
10:30 AbyDoPrzodu vs. Coco Jambo Tłuszcz 8:1 (4:0)
11:00 AbyDoPrzodu vs. FC Wuhan 4:2 (2:1)
11:30 Team Hangover vs. Coco Jambo Tłuszcz 8:0 (2:0)
AWANS:
1. Team Hangover
2. AbyDoPrzodu
Grupa B Boisko: Ostrówek 12:00 – 15:00
Tabela
LP. |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bilans bramkowy |
1 |
Pascal FC Widelec |
6 |
11 - 4 |
2 |
Bad Boys Ostrówek |
6 |
6 - 2 |
3 |
Ebe Ebe Warszawa |
3 |
6 - 13 |
4 |
Czarna Elka |
3 |
3 - 8 |
Terminarz
12:00 Czarna Elka vs. Ebe Ebe Warszawa 2:3
12:30 Pascal FC Widelec vs. Bad Boys Ostrówek 1:0
13:00 Czarna Elka vs. Pascal FC Widelec 3:2
13:30 Ebe Ebe Warszawa vs. Bad Boys Ostrówek 2:3
14:00 Ebe Ebe Warszawa vs. Pascal FC Widelec 1:8
14:30 Czarna Elka vs. Bad Boys Ostrówek 0:3
AWANS:
1. Pascal FC Widelec
2. Bad Boys Ostrówek
Grupa C Boisko: Ostrówek 15:00 – 18:00
Tabela
LP. |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bilans bramkowy |
1 |
Skuszew |
7 |
11 - 3 |
2 |
Bracia Tasziwano |
6 |
6 - 9 |
3 |
WFC |
4 |
6 - 5 |
4 |
StoGram FC |
0 |
2 - 8 |
Terminarz
15:00 Skuszew vs. StoGram FC 2:0
15:30 WFC vs. Bracia Tasziwano 1:2
16:00 Skuszew vs. WFC 2:2
16:30 StoGram FC vs. Bracia Tasziwano 1:3
17:00 StoGram FC vs. WFC 1:3
17:30 Skuszew vs. Bracia Tasziwano 7:1
AWANS:
1. Skuszew
2. Bracia Tasziwano
Grupa D Boisko: Tłuszcz 15:30 - 18:00
Tabela
LP. |
Nazwa drużyny |
Punkty |
Bilans bramkowy |
1 |
Narodowe Śródmieście |
9 |
16 - 2 |
2 |
Olimpik |
6 |
14 -3 |
3 |
FC Ultimatum Wyszków |
3 |
9 - 6 |
4 |
KTS Liczby nie kłamią |
0 |
1 - 29 |
Terminarz
15:30 Narodowe Śródmieście vs. Olimpik 3:2 (2:1)
16:00 KTS Liczby nie kłamią vs. FC Ultimatum Wyszków 1:9 (1:5)
16:30 Narodowe Śródmieście vs. KTS Liczby nie kłamią 9:0 (6:0)
17:00 Olimpik vs. FC Ultimatum Wyszków 1:0 (0:0)
17:30 Olimpik vs. KTS Liczby nie kłamią 11:0 (4:0)
18:00 Narodowe Śródmieście vs. FC Ultimatum Wyszków 4:0 (3:0)
AWANS:
1. Narodowe Śródmieście
2. Olimpik
Niedziela - 20.09.2020
Ćwierćfinały:
11:00 TEAM HANGOVER - BAD BOYS OSTRÓWEK 0:1 (0:1)
11:30 PASCAL FC WIDELEC - ABYDOPRZODU 0:8 (0:5)
12:00 SKUSZEW - OLIMPIK 3:1 (2:0)
12:30 BRACIA TASZIWANO - NARODOWE ŚRÓDMIEŚCIE 0:3 (0:3)
Pary półfinałowe:
13:00 BAD BOYS Ostrówek - SKUSZEW 0:3 (0:1)
13:30 AbyDoPrzodu - Narodowe Śródmieście 4:0 (3:0)
Finał:
14:00 AbyDoPrzodu* - Skuszew 3:3 (1:1) po karnych wygrywa AbyDoPrzodu
Relacja z niedzieli już w poniedziałek.