Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Podsumowanie zakończenia 15 Edycji Ligi Bobra - relacja

17 czerwiec 2019 XV Edycja Ligi Bobra 651 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Już przyzwyczailiśmy swoich zawodników i kibiców, że oficjalne zakończenie kolejnych edycji LB jest łączone z wielkim świętem piłkarskim jakim jest Puchar Ligi Bobra. Nie inaczej było i w tym roku, choć pogoda była iście wakacyjno-plażowa co było widać po frekwencji drużyn puchar udało się rozegrać. IT4Polska Puchar Ligi Bobra bo tak w pełnej nazwie brzmiała nazwa rozgrywek zgromadził rzesze fanów na boisku w Tłuszczu. Jeśli ktoś tego dnia przyjechał autem na Orlika to miał nie lada wyzwanie znaleźć wolna przestrzeń na pozostawienie auta. Ale tak to ma być. Jak jest święto to ma być ciężko! Pogoda dopisała, ludzie dopisali, najwyższy poziom sportowy oraz świetna atmosfera. Czego chcieć więcej? Niech żałują Ci co się nie stawili.

Czytaj dalej...

Podsumowanie zakończenia Wyszkowskiej Ligi Szóstek - relacja

17 czerwiec 2019 Wyszkowska Liga Szóstek 551 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Na samym początku gali zakończenia Wyszków Ligi pragniemy podziękować wszystkim którzy nam zaufali i dali szansę. Wyszków potrzebował amatorskiej ligi. My to wiedzieliśmy i przymierzaliśmy się do tego przedsięwzięcia kilkanaście miesięcy. Co rusz dochodziły nas słuchy, że jest dobra pora na ponowne otwarcie w Wyszkowie. Pod koniec 2018 roku nasi młodsi koledzy z Ligi Bobra – postawili sprawę jasno – Bierzemy To! Dzięki temu możemy dzisiaj spotkać się na pierwszej historycznej gali kończącej zmagania 1 edycji WS. Wielkie dzięki kierujemy również w stronę gospodarza dzisiejszego wydarzenia Klubu Mozi, który użyczył nam Sali, nagłośnienia i projektorów na czas wręczenia nagród. Dziękujemy!

Czytaj dalej...

Statystyki 15 Edycji Ligi Bobra

17 czerwiec 2019 XV Edycja Ligi Bobra 451 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Jest to stały element naszych zakończeń. Jednak z racji dość potężnej dawki statystyk postanowiliśmy stworzyć oddzielny artykuł o nich. Jak wszyscy wiedzą ta edycja miała rekordową liczbę drużyn – 35 ekip. Stało się tak, ponieważ doszły nam ekipy z Wyszkowa, które miały swoją oddzielną ligę. W ramach 15 edycji mieliśmy aż 4 odrębne ligi. Trzy z nich były w ramach jednych rozgrywek – Liga Bobra, jedna z lig to Wyszkowska Liga Szóstek. W Lidze Bobra ekipy zostały podzielone na trzy oddzielne ligi – Ekstraklasa, 1 liga i 2 liga. Tylko w Ekstraklasie zespoły rozgrywały spotkania w systemie mecz-rewanż. W tej edycji obserwować nas można było na trzech obiektach sportowych: Tłuszcz, Ostrówek oraz wspomniany Wyszków.

Czytaj dalej...

IT4Polska Puchar Ligi Bobra

15 czerwiec 2019 XV Edycja Ligi Bobra 383 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

W ten upalny weekend 15-16 czerwca na boiskach w Tłuszczu i Zabrodziu zagramy ostatni raz w tej części roku. 15 Edycja, która jest rekordowa dobiega końca. Ekipy odbiorą nagrody w Wyszkowie na zakończeniu (15 czerwca, godz: 19:30 KLUB Mozi) oraz w Tłuszczu podczas fazy finałowej Pucharu Ligi Bobra - 16 czerwca, godz: 17:00-17:40. 

Czytaj dalej...

Zakończenie Wyszków Ligi już w najbliższą sobotę! Wyróżniony

11 czerwiec 2019 Informacje 345 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

 Po 10 tygodniach emocjonującej oraz niezwykle sportowej walki o mistrzostwo amatorskich rozgrywek piłkarskich w Wyszkowie, przyszedł czas na nagrodzenie najlepszych drużyn oraz poszczególnych zawodników wyróżniających się na boisku.

Czytaj dalej...

Kto Mistrzem jest? Orlik, Orlik, Orlik! - skrót 9. kolejki II ligi Wyróżniony

11 czerwiec 2019 Relacje 2 ligi 492 odsłon

Ta ostatnia niedziela… Kolejny dzień pełen bramek! Rywalizacja o punkty i statystyki indywidualne. Pojedynek o Króla Strzelców, walka o trzecie miejsce! To i wiele innych starć dostarczyła nam ostatnia niedziela rozgrywek w 15. edycji Ligi Bobra. Zapraszamy na relację!

Czytaj dalej...

Pewne zwycięstwo Mistrza! - skrót 9. kolejki ESA Wyróżniony

11 czerwiec 2019 Relacje Ekstraklasa 394 odsłon

Ostatnie pojedynki na boisku Ekstraklasy! Pewne zwycięstwa Mistrza oraz Wicemistrza 15. edycji Ligi Bobra. Zapraszamy na relację z ostatniej kolejki Ekstraklasy Ligi Bobra!

Czytaj dalej...

PrefBud Tulewo z przytupem wchodzi do Ekstraklasy! 9. kolejka Wyróżniony

10 czerwiec 2019 Relacje 1 liga 420 odsłon

Ostatnia kolejka pierwszej ligi była ostatnim momentem dla zespołów walczących o awans jak i tych o utrzymanie o to, aby osiągnąć swój cel. Komu się to udało? Zapraszamy na relację z ostatniej kolejki 1 ligi!

Czytaj dalej...

Ostatnia prosta! - skrót 8. kolejki II ligi Wyróżniony

04 czerwiec 2019 Relacje 2 ligi 378 odsłon

To już przedostatnia relacja z poczynań ekip z II Ligi Bobra na Orliku w Ostrówku. Grad bramek, brak skuteczności bramkarzy i walka do ostatniego gwizdka! To i wiele innych możecie przeczytać w dzisiejszej relacji z 8. kolejki II Ligi Bobra. Zapraszamy!

Czytaj dalej...

Kto zostanie Mistrzem Ekstraklasy? - skrót 8. kolejki Wyróżniony

04 czerwiec 2019 Relacje Ekstraklasa 315 odsłon

Mieliśmy nadzieję, że 8 kolejka Ekstraklasy Nas zaskoczy, że drużyny postawią się i zagrożą ekipom, które walczą o miano Mistrza Ekstraklasy. Kolejka jednak poszła zgodnie z założeniami pretendentów walczących o fotel lidera. Na ostateczne rozstrzygnięcie będziemy zmuszeni poczekać do ostatniej - 9 kolejki. Przed Nami jeszcze zaległe spotkanie Fc Klonowych Liści vs SM Texland, które zostanie rozegrane w sobotę 8 czerwca. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Orlik przy ul. Łąkowej w Tłuszczu. Tymczasem, zapraszamy na skrót niedzielnej kolejki Ekstraklasy!

Czytaj dalej...

Nadchodzi czas ostatecznych rozstrzygnięć - relacje z 8. kolejki I ligi Wyróżniony

04 czerwiec 2019 Relacje 1 liga 583 odsłon

Za nami przedostatnia kolejka 1 ligi! Emocje są coraz większe. Po 8 kolejce znamy już Mistrza I ligi, ale nadal otwarta pozostaje kwestia awansu drugiej z drużyn do Ekstraklasy. Niemniej ciekawie jest na dole tabeli , gdyż wciąż każda z drużyn ma mniejsze lub większe szanse na utrzymanie. Zachęcamy do przeczytania do relacji!

Czytaj dalej...

Ta ostatnia niedziela... - 7. kolejka Wyszków Ligi Wyróżniony

03 czerwiec 2019 Relacje 259 odsłon

Wyszków Liga dotarła do mety. 8 wspaniałych zespołów, 28 rozegranych spotkań, 217 strzelonych bramek, hektolitry wylanego potu, dziesiątki okazji do radości, chwile smutku oraz niezwykłych emocji! W taki sposób należy podsumować wielki powrót amatorskiej piłki do Wyszkowa. Wyszków Liga nie tylko stała się faktem, ale również przeszła do historii. Teraz pozostaje smutek i okres oczekiwania do jesiennej edycji!  A co się działo w poszczególnych meczach? Poniżej krótka relacja ze spotkań.

Czytaj dalej...

 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok