Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Spotkanie organizacyjne, piątek 22 marca 2019 Wyróżniony

21 marzec 2019 Informacje 155 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

W dniu jutrzejszym, tj. piątek 22 marca 2019r. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kapitanów/przedstawicieli drużyn zgłoszonych do 15 edycji Ligi Bobra. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa, jeśli kapitan nie może dotrzeć prosimy o oddelegowanie kogoś z drużyny. Zabierzcie ze sobą uzupełnione i podpisane karty zgłoszeniowe oraz opłatę startową.

Czytaj dalej...

Drugi turniej już za nami - Widelec w Tłuszczu bierze wszystko!

13 marzec 2019 Informacje 155 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

W minioną niedzielę odbył się w Tłuszczu ostatni przedligowy turniej na turfie. Był to znakomity sprawdzian dla wszystkich ekip amatorsko przygotowyjących się do sezonu. Teraz już wiemy, że takie inicjatywy mają ogromny sens, poniważ pozwalają drużynom skuteczniej przygotować się do sezonu oraz wejść z wysoką formą w rytm ligowy.

Czytaj dalej...

Poświęć pięć minut i daj nam odpowiedź na kilka pytań - ankieta Wyróżniony

11 marzec 2019 Informacje 112 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Pierwszy raz w naszej historii chcemy postawić na badanie jakości poprzez ankietę puszczoną do Was zawodników i kibiców. Widzimy, że same rozmowy i opinie mailowe nie daję efektu. Wychodzimy szerzej.

Czytaj dalej...

Terminarz godzinowy turnieju 10.03.2019 Wyróżniony

08 marzec 2019 Informacje 169 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Poniżej zarys godzinowy spotkań turnieju niedzielnego - 10.03.2019. Oczywiście jest to tylko zarys ponieważ przy tylu drużynach i takim oblężeniu nie ma możliwości oszacować co do minuty. Proponujemy by każda ekipa zameldowała się na boisku przynajmniej 20 minut wcześniej.

Czytaj dalej...

Grupy turniejowe Wyróżniony

07 marzec 2019 Informacje 151 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Kto wczoraj wieczorem zajrzał na naszą stronę w ramach Facebook'a ten widział naszego lajfa. Nie ma co podołaliśmy zadaniu, co prawda nie obyło się bez wpadek - telefon w trakcie losowania od ważnego ligowego działacza:). Podsumowując - grupy mamy! Co ważne w ostatnim momencie z gry wycofała się ekipa Klonowych. Szkoda... takie życie. 

Czytaj dalej...

Czas wyjść z domu! Wyróżniony

07 marzec 2019 Informacje 105 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Miesiąc przed startem regularnej ligi, rozegramy Turniej na turfie! To znakomity sprawdzian dla wszystkich drużyn, które myślą o udziale w 15 edycji Ligi Bobra! 

Czytaj dalej...

Zaczynamy 15 Edycję od turnieju kwalifikacyjnego! Wyróżniony

07 luty 2019 Informacje 647 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Ale ten czas szybko leci. Co prawda mamy jeszcze zimę w mieście - dosłownie i w przenośni. My jako załoga Ligi Bobra zaczynamy przygodę z piłkę już w lutym. Zapraszamy w niedziele na halę przy SP w Tłuszczu (ul. Głowackiego) na turniej Ligi Bobra. Na turnieju zaprezentują się nowe twarze i nowe drużyny, które na wiosnę zasilą 15 Edycję Ligi Bobra. A o co grają drużyny? O wejście do ekstraklasy Ligi Bobra. W najbliższym turnieju udział wezmę wszystkie najsilniejsze ekipy LB. Emocje gwarantowane. 

Czytaj dalej...

Ligowa prasówka - Wieści Podwarszawskie Wyróżniony

05 grudzień 2018 Informacje 833 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

W najnowszym numerze Wieści Podwarszawskich z dnia 5 grudnia znajdziecie informacje z ostatniej kolejki Ligi Bobra. Dziękujemy Lidzie Gajewskiej za przyjazd i krótką relację oraz Wieściom Podwarszawskich. Ligowców zapraszamy do kupna najnowszego numeru prasy. 

Czytaj dalej...

Zestawienie TOP6 11 kolejka Wyróżniony

04 grudzień 2018 TOP6 794 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Ostatnie zestawienie TOP6 w XIV Edycji Ligi Bobra. Już jutro dowiecie się kto został nominowany przez Organizatorów do nagrody MVP, a w czwartek pojawi się nominacja najlepszych bramkarzy minionej edycji! Obserwujcie naszą stronę oraz profil na Facebooku! 

Czytaj dalej...

Ta ostatnia jesienna niedziela... - 11 kolejka I liga Wyróżniony

04 grudzień 2018 Relacje 1 liga 871 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

RDK Szewnica - Hydro-Styl

Spotkanie otwierające ostatnią kolejkę 14 edycji Ligi Bobra! Obie drużyny chciałby zamknąć sezon "na plusie". Od pierwszego gwizdka nie było miejsca na bezproduktywną grę, a zaangażowanie zawodników było na niespotykanym poziomie. 25 minut zaciętej gry, przyniósł nieznaczną lecz zauważalną przewagę Hydraulików, bowiem tablica pokazywała wynik 4:5. Druga odsłona spotkania to kolejne akcje opierające się na ataku pozycyjnym piłkarzy w niebieskich trykotach, którzy dołożyli jeszcze jedną bramkę za sprawą Roberta Lechowskiego. Minutę przed końcem po szybkiej kontrze, do remisu doprowadził Kamil Brewczuk, rozdzielając punkty pomiędzy obie drużyny.

Czytaj dalej...

Kolejka niewykorzystanych szans - 11 kolejka II liga Wyróżniony

04 grudzień 2018 Relacje 2 liga 916 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Ostatnia kolejka drugoligowych zmagań, pomimo kilku nieoczekiwanych wyników i wpadek faworytów, nie wprowadziła zmian w czołówce.

Czytaj dalej...

Statystyki meczowe 11 kolejka Wyróżniony

03 grudzień 2018 Statystyki 661 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Prezentujemy statystyki meczowe z 11 kolejki, są to ostatnie statystki w XIV Edycji. 

Czytaj dalej...

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok