Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Ostatnie zestawienie TOP6 w II edycji WLS Wyróżniony

14 listopad 2019 TOP6 WLS 48 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Prezentujemy ostatnie zestawienie TOP6 w II edycji Wyszków Ligi. Kto według Was zapracował na tytuł MVP? Tego dowiemy się wszyscy podczas oficjalnego zakończenia sezonu jesiennego w Wyszkowie.

Czytaj dalej...

Najlepsza drużyna 8. kolejki LB Wyróżniony

14 listopad 2019 TOP6 141 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Najlepsza drużyna minionej kolejki melduje się przed Wami! Kto według was ma największe szanse na MVP w poszczególnych ligach?

Czytaj dalej...

Fc Klonowe Liście Mistrzem! Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje Ekstraklasa 267 odsłon

Ósma kolejka Ekstraklasy Ligi Bobra przyniosła wiele ciekawych dla układu tabeli rezultatów. Najbardziej istotną informacją tej kolejki jest jednak to, że drużyna FC Klonowe Liście obroniła tytuł. Zapraszamy do śledzenia relacji!

Czytaj dalej...

Mocny kandydat na lidera tabeli z kolejną porażką Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje 2 liga 308 odsłon

Spotkanie HandyMan Elewacje vs Fc Ultimatum Wyszków, które miało zadecydować kto zostanie liderem tabeli, kolejny remis Tiger Team oraz zaskakujące zwycięstwo chłopaków z Iskry Jasienica - właśnie to m.in działo się podczas 8. kolejki II ligi na orliku w Tłuszczu. Zachęcamy do przeczytania tekstówki.

Czytaj dalej...

Zwycięstwa pretendentów Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje 1 liga 260 odsłon

To już przedostatnia kolejka zmagań ligowych na boisku w Ostrówku. Pretendenci do mistrza I Ligi nie zawiedli w ten weekend i odnoszą zwycięstwa po zaciętej walce do ostatnich minut. Już za tydzień w bezpośrednim meczu pomiędzy Bad Boys Ostrówek, a Puchate Wilki wyłonimy mistrza. Kto podniesie puchar? O tym już za tydzień, a dziś zapraszamy na skrót 8. kolejki I Ligi !

Czytaj dalej...

W Wyszkowie koniec jesieni Wyróżniony

13 listopad 2019 Relacje WLS 204 odsłon

Tak, to już ostatnia kolejka Wyszków Ligi! Choć już tydzień temu poznaliśmy mistrza tutejszych rozgrywek, to jednak ostatnia kolejka decydowała o kolejnych lokatach na podium wyszkowskich rozgrywek.

Czytaj dalej...

Najlepsza szóstka 6. kolejki WLS Wyróżniony

07 listopad 2019 TOP6 WLS 85 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Do końca 2 edycji Wyszkowskiej Ligi pozostała jedna kolejka. W kilku ostatnich zestawieniach pojawiają się te same nazwiska, a to musi wskazywać że to właśnie Ci zawodnicy mają duży wpływ na wynik końcowy swojej drużyny. Czy w tym zestawieniu znajduje się MVP Wyszków Ligi?

Czytaj dalej...

Siódme zestawienie TOP6 w LB Wyróżniony

07 listopad 2019 TOP6 101 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Odkrywamy najlepszą szóstkę zawodników z 7. kolejki w XVI edycji Ligi Bobra. Czy widzicie w tym zestawieniu ''czarnego konia'' tych rozgrywek? MVP każdej z lig poznamy już za kilka tygodni!

Czytaj dalej...

Mamy nowego mistrza Wyróżniony

05 listopad 2019 Relacje WLS 327 odsłon

Niedzielna kolejka wyłoniła nam nowego mistrza wyszkowskich rozgrywek. Jest to ekipa powracająca po ponad 3 latach do rozgrywek Ligi Bobra.

Czytaj dalej...

Terminarz zaległych spotkań Wyróżniony

05 listopad 2019 Jesień 2019 51 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Przed 7. kolejką zostały przełożone dwa spotkania ligowe. Spotkania zostaną rozegrane w tym tygodniu, terminarz poniżej.

Czytaj dalej...

Coraz bliżej rozstrzygnięć Wyróżniony

05 listopad 2019 Relacje Ekstraklasa 258 odsłon

Ekstraklasa Ligi Bobra powoli zmierza ku końcowej fazie. W tej kolejce nie brakowało ważnych dla układu tabeli spotkań, każdy zespół ma o co grać. Zachęcamy do przeczytania relacji!

Czytaj dalej...

Tiger Team wyrwało punkty liderowi Wyróżniony

05 listopad 2019 Relacje 2 liga 372 odsłon

Podczas przeglądania relacji live z 7. kolejki zapewne dla wszystkich zaskoczeniem był końcowy wynik meczu Tiger Team vs Fc Ultimatum Wyszków. Tiger Team często ma chaos na boisku, braki kadrowe do XVI edycji podchodzi bardzo poważnie, do spotkania z liderem tabeli również. Remis w tym meczu tworzy lekkie zachwianie w punktacji lidera, ale dzięki temu liga robi się coraz bardziej ciekawsza! Zapraszamy na tekstówkę z II ligi.

Czytaj dalej...
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok