Rok zamykamy z przytupem - relacja z Pucharu Ligi Wyróżniony

20 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 874 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Liga Bobra na koniec sezonu jesiennego wzorem z wiosny – postanowiła zorganizować turniej o Puchar Ligi. Jednak pierwszy raz organizowali go na hali sportowej. Obiektem zmagań 12 chętnych drużyn była Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Rozgrywki były podzielone na cztery grupy. W grupie każda drużyna rozegrała po dwa spotkania. Mistrzowie grup wychodzili do półfinałów. O parach półfinałowych zadecydował los – czyli losowanie przeprowadzone przez jednego z kibiców wziętego z trybun.

Czytaj dalej...

[PucharLigi] składy drużyn biorących udział w turnieju

17 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1338 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Do 12 można było zgłaszać ludzi do Turnieju - Halowy Puchar Ligi Bobra, który odbędzie się jutro od 10 w Hali Sportowej przy SP w Tłuszczu. Ekipy, które nie przesłały nam swoich składów nie wezmą udziału w statystykach. Poniżej prezentujemy składu drużyn, które jutro wybiegną toczyć walkę o Puchar Ligi. 

Czytaj dalej...

[PucharLigi] organizacja i plan działania

16 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 815 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Przed halowym turniejem w piłkę nożna przypominamy o kilku ważnych kwestiach organizacyjnych.

Czytaj dalej...

[PucharLigi]- terminarz, przepisy gry

13 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1157 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Poniżej rpezentujemy Wam przepisy gry i terminarz Pucharu Ligi, który rozegramy na hali w sobotę 18 listopada. Wszystko zaczniemy o 10:00. 

Czytaj dalej...

[PucharLigi] Terminarz

13 listopad 2017 Z ostatniej chwili 1127 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Podział na grupy został stworzony na podstawie godzin zgłoszeń. Szczegóły, kto w jakich godzinach się zgłaszał są dostępne TUTAJ

Czytaj dalej...

Kapitan Robert i jego okręt

13 listopad 2017 Relacje 1 liga 617 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Gdy przed 11 edycją dowiedziałem się, że ówczesna trzecia drużyna 10 edycji nie przystąpi do gry – byłem szczerze mówiąc wk*****. I chodziło tu tylko i wyłącznie o kwestie sportowe. Bo wiedziałem, że tracę w LB ekipę która mimo niskiego średniego wieku zawodników była naprawdę dobra. Mało tego, to był dobry materiał na ligowego mistrza. Sam Robert Sztachelski ówczesny i obecny kapitan ekipy odbył ze mną kilka rozmów. Sam był zły. Wkurzony na chłopaków, że jego zawodnicy nie potrafili zebrać się i spiąć kwestii finansowych.

Czytaj dalej...

Nagrody rozdane - podsumowanie ostatniej kolejki

12 listopad 2017 Informacje 543 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Jeszcze jesteśmy na gorąco – ale to pora na podsumowanie naszej 12 edycji. Mimo mroźnej dzisiejszej aury udało nam się wszystko co mieliśmy założone. Od 9 na jednym boisku rozegraliśmy osiem spotkań. Po cztery na każdą ligę. Najciekawiej było w meczach drugiej ligi ponieważ losy mistrzowskiego toczyły się do ok trzydziestej minuty ostatniego meczu.{jcomments on}W meczu o mistrza drugiej ligi – LSFC mierzył się z GKS Klembów. Ekipie z Leszczydołów wystarczył remis w tym meczu by myśleć o złotym medalu 12 edycji. Klembów by sięgnąć po mistrzostwo musiał postawić wszystko na jedną kartę i zagrać o pełną pulę. Początek och spotkania to zdecydowane ataki LSFC. Bramka zdobyta przez Grzybowskiego nie podcięła skrzydeł Gieksiakom. Zmasowane ataki ekipy z Klembowa jednak nie potrafiły znaleźć drogi do siatki. Marcinkiewicz i Łapiński obijali słupki i poprzeczki. Dodatkowo w bramce LSFC dobrze radził sobie Szymański. Do przerwy udało się zdobyć kontaktową bramkę przez wspomnianego Łapińskiego. Jednak po wznowieniu gry coś nagle legło w grze Klembowa. Proste akcje z pierwszej części gry nie wychodziły już w drugiej połówce. Wdarła się niepotrzebna „nerwówka”. W 33 minucie bramkę na LSFC dającą prowadzenie zdobył Kowalczyk, po pięciu minutach trafienie na 3-1 dołożył Ołów a w ciągu kolejnych czterech minut dwa trafienia zaliczył sam kapitan – Bryl. Końcowy rezultat 5-1. Mistrzostwo przepadło…srebro przepadło!

Czytaj dalej...

TOP6 - 8 kolejka Wyróżniony

10 listopad 2017 TOP6 514 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Tradycyjnie przy piątkowym wieczorze publikujemy zestawienie TOP6 8 kolejki. W 1 lidze było ciężko z wytypowaniem osób bo mieliśmy do dyspozycji tylko trzy spotkania. Rozegraliśmy cztery ale w związku z walkowerem dla Klonowych nie będziemy nagradzać nikogo z tego meczu – a pretendenci byli.

Czytaj dalej...

Kamil potrzebuje pomocy - zbiórka na leczenie Wyróżniony

10 listopad 2017 Informacje 357 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Właśnie dziś dotarła do nas informacja o poważnej chorobie jednego z naszych kolegów z boiska. Mowa tu o Kamilu Matusiaku z dawnej ekipy Wołomin Słoneczna. Kamil z Ligą Bobra jest związany od trzeciej edycji. Jesteśmy po rozmowie z nim – od kilku miesięcy toczy on swój prywatny mecz. Tym razem przeciwnikiem jest choroba – białaczka. My wierzymy, że uda się go wygrać.

Czytaj dalej...
Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.