Duże tąpnięcie w 2 lidze – 6 kolejka

16 maj 2018 Relacje 2 liga 598 odsłon
Kacper Prusak

Written by

Tylko Łobuzy wyszły zwycięsko z dzisiejszej rywalizacji. Wygrali swoje spotkanie i dodatkowo ich bezpośredni rywale do awansu przegrali swoje spotkania - RKS i RDK do tyłu. Dzięki tym porażkom mamy Team Hangover na najniższym stopniu podium i to oni teraz będą dyktować warunki w dalszej rywalizacji o brąz a być może i coś więcej. Sensacją tego dnia była już druga wygrana z rzędy Tiger Teamu. Najpierw wygrało powtórzony mecz z Nowy Team a teraz pokonali pewnie wyżej notowanych chłopaków z Równego.

Czytaj dalej...

Rok zamykamy z przytupem - relacja z Pucharu Ligi Wyróżniony

20 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1566 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Liga Bobra na koniec sezonu jesiennego wzorem z wiosny – postanowiła zorganizować turniej o Puchar Ligi. Jednak pierwszy raz organizowali go na hali sportowej. Obiektem zmagań 12 chętnych drużyn była Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tłuszczu. Rozgrywki były podzielone na cztery grupy. W grupie każda drużyna rozegrała po dwa spotkania. Mistrzowie grup wychodzili do półfinałów. O parach półfinałowych zadecydował los – czyli losowanie przeprowadzone przez jednego z kibiców wziętego z trybun.

Czytaj dalej...

[PucharLigi] składy drużyn biorących udział w turnieju

17 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 2145 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Do 12 można było zgłaszać ludzi do Turnieju - Halowy Puchar Ligi Bobra, który odbędzie się jutro od 10 w Hali Sportowej przy SP w Tłuszczu. Ekipy, które nie przesłały nam swoich składów nie wezmą udziału w statystykach. Poniżej prezentujemy składu drużyn, które jutro wybiegną toczyć walkę o Puchar Ligi. 

Czytaj dalej...

[PucharLigi] organizacja i plan działania

16 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1464 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Przed halowym turniejem w piłkę nożna przypominamy o kilku ważnych kwestiach organizacyjnych.

Czytaj dalej...

[PucharLigi]- terminarz, przepisy gry

13 listopad 2017 Puchar Halowy Ligi 2017 1919 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Poniżej rpezentujemy Wam przepisy gry i terminarz Pucharu Ligi, który rozegramy na hali w sobotę 18 listopada. Wszystko zaczniemy o 10:00. 

Czytaj dalej...

[PucharLigi] Terminarz

13 listopad 2017 Z ostatniej chwili 1903 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Podział na grupy został stworzony na podstawie godzin zgłoszeń. Szczegóły, kto w jakich godzinach się zgłaszał są dostępne TUTAJ

Czytaj dalej...

Kapitan Robert i jego okręt

13 listopad 2017 Relacje 1 liga 1151 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Gdy przed 11 edycją dowiedziałem się, że ówczesna trzecia drużyna 10 edycji nie przystąpi do gry – byłem szczerze mówiąc wk*****. I chodziło tu tylko i wyłącznie o kwestie sportowe. Bo wiedziałem, że tracę w LB ekipę która mimo niskiego średniego wieku zawodników była naprawdę dobra. Mało tego, to był dobry materiał na ligowego mistrza. Sam Robert Sztachelski ówczesny i obecny kapitan ekipy odbył ze mną kilka rozmów. Sam był zły. Wkurzony na chłopaków, że jego zawodnicy nie potrafili zebrać się i spiąć kwestii finansowych.

Czytaj dalej...

Nagrody rozdane - podsumowanie ostatniej kolejki

12 listopad 2017 Informacje 1191 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Jeszcze jesteśmy na gorąco – ale to pora na podsumowanie naszej 12 edycji. Mimo mroźnej dzisiejszej aury udało nam się wszystko co mieliśmy założone. Od 9 na jednym boisku rozegraliśmy osiem spotkań. Po cztery na każdą ligę. Najciekawiej było w meczach drugiej ligi ponieważ losy mistrzowskiego toczyły się do ok trzydziestej minuty ostatniego meczu.{jcomments on}W meczu o mistrza drugiej ligi – LSFC mierzył się z GKS Klembów. Ekipie z Leszczydołów wystarczył remis w tym meczu by myśleć o złotym medalu 12 edycji. Klembów by sięgnąć po mistrzostwo musiał postawić wszystko na jedną kartę i zagrać o pełną pulę. Początek och spotkania to zdecydowane ataki LSFC. Bramka zdobyta przez Grzybowskiego nie podcięła skrzydeł Gieksiakom. Zmasowane ataki ekipy z Klembowa jednak nie potrafiły znaleźć drogi do siatki. Marcinkiewicz i Łapiński obijali słupki i poprzeczki. Dodatkowo w bramce LSFC dobrze radził sobie Szymański. Do przerwy udało się zdobyć kontaktową bramkę przez wspomnianego Łapińskiego. Jednak po wznowieniu gry coś nagle legło w grze Klembowa. Proste akcje z pierwszej części gry nie wychodziły już w drugiej połówce. Wdarła się niepotrzebna „nerwówka”. W 33 minucie bramkę na LSFC dającą prowadzenie zdobył Kowalczyk, po pięciu minutach trafienie na 3-1 dołożył Ołów a w ciągu kolejnych czterech minut dwa trafienia zaliczył sam kapitan – Bryl. Końcowy rezultat 5-1. Mistrzostwo przepadło…srebro przepadło!

Czytaj dalej...

TOP6 - 8 kolejka Wyróżniony

10 listopad 2017 TOP6 1001 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Tradycyjnie przy piątkowym wieczorze publikujemy zestawienie TOP6 8 kolejki. W 1 lidze było ciężko z wytypowaniem osób bo mieliśmy do dyspozycji tylko trzy spotkania. Rozegraliśmy cztery ale w związku z walkowerem dla Klonowych nie będziemy nagradzać nikogo z tego meczu – a pretendenci byli.

Czytaj dalej...
 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok