Jesteś tutaj:HOME>AKTUALNOŚCI>AKTUALNOŚCI - Liga Bobra - amatorska liga szóstek

Zaczynamy 15 Edycję od turnieju kwalifikacyjnego! Wyróżniony

07 luty 2019 Informacje 327 odsłon
Kamil Laskowski

Written by

Ale ten czas szybko leci. Co prawda mamy jeszcze zimę w mieście - dosłownie i w przenośni. My jako załoga Ligi Bobra zaczynamy przygodę z piłkę już w lutym. Zapraszamy w niedziele na halę przy SP w Tłuszczu (ul. Głowackiego) na turniej Ligi Bobra. Na turnieju zaprezentują się nowe twarze i nowe drużyny, które na wiosnę zasilą 15 Edycję Ligi Bobra. A o co grają drużyny? O wejście do ekstraklasy Ligi Bobra. W najbliższym turnieju udział wezmę wszystkie najsilniejsze ekipy LB. Emocje gwarantowane. 

Czytaj dalej...

Ligowa prasówka - Wieści Podwarszawskie Wyróżniony

05 grudzień 2018 Informacje 585 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

W najnowszym numerze Wieści Podwarszawskich z dnia 5 grudnia znajdziecie informacje z ostatniej kolejki Ligi Bobra. Dziękujemy Lidzie Gajewskiej za przyjazd i krótką relację oraz Wieściom Podwarszawskich. Ligowców zapraszamy do kupna najnowszego numeru prasy. 

Czytaj dalej...

Zestawienie TOP6 11 kolejka Wyróżniony

04 grudzień 2018 TOP6 543 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Ostatnie zestawienie TOP6 w XIV Edycji Ligi Bobra. Już jutro dowiecie się kto został nominowany przez Organizatorów do nagrody MVP, a w czwartek pojawi się nominacja najlepszych bramkarzy minionej edycji! Obserwujcie naszą stronę oraz profil na Facebooku! 

Czytaj dalej...

Ta ostatnia jesienna niedziela... - 11 kolejka I liga Wyróżniony

04 grudzień 2018 Relacje 1 liga 605 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

RDK Szewnica - Hydro-Styl

Spotkanie otwierające ostatnią kolejkę 14 edycji Ligi Bobra! Obie drużyny chciałby zamknąć sezon "na plusie". Od pierwszego gwizdka nie było miejsca na bezproduktywną grę, a zaangażowanie zawodników było na niespotykanym poziomie. 25 minut zaciętej gry, przyniósł nieznaczną lecz zauważalną przewagę Hydraulików, bowiem tablica pokazywała wynik 4:5. Druga odsłona spotkania to kolejne akcje opierające się na ataku pozycyjnym piłkarzy w niebieskich trykotach, którzy dołożyli jeszcze jedną bramkę za sprawą Roberta Lechowskiego. Minutę przed końcem po szybkiej kontrze, do remisu doprowadził Kamil Brewczuk, rozdzielając punkty pomiędzy obie drużyny.

Czytaj dalej...

Kolejka niewykorzystanych szans - 11 kolejka II liga Wyróżniony

04 grudzień 2018 Relacje 2 liga 630 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Ostatnia kolejka drugoligowych zmagań, pomimo kilku nieoczekiwanych wyników i wpadek faworytów, nie wprowadziła zmian w czołówce.

Czytaj dalej...

Statystyki meczowe 11 kolejka Wyróżniony

03 grudzień 2018 Statystyki 444 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Prezentujemy statystyki meczowe z 11 kolejki, są to ostatnie statystki w XIV Edycji. 

Czytaj dalej...

Fc Klonowe Liście Mistrzem XIV Edycji! Wyróżniony

03 grudzień 2018 Informacje 628 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

FC KLONOWE LIŚCIE

Po raz kolejny triumfują w rozgrywkach Ligi Bobra!

Czytaj dalej...

Zestawienie TOP6 10 kolejka Wyróżniony

29 listopad 2018 TOP6 549 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Jak co czwartek przedstawiamy najlepszych zawodników kolejki! To przedostatnia szóstka. Nagroda MVP coraz bliżej!

Czytaj dalej...

Statystyki meczowe 10 kolejka Wyróżniony

28 listopad 2018 Statystyki 441 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Przedstawiamy statystyki po 10 kolejce rozgrywek. Zachęcamy do zapoznania się. 

Czytaj dalej...

Bezbarwny hit kolejki - I liga 10 kolejka Wyróżniony

27 listopad 2018 Relacje 1 liga 627 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

LSFC - Latoszek

10 kolejkę rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, bowiem Latoszek, który wyczekiwając cudu w meczu Klonowych z SM Texland, musiał najpierw wygrać swój mecz.  W 7 minucie wynik otworzył Dawid Pokraśniewicz, a następnie w 15 minucie Jacek Markowski podwyższył na 2:0. Wyglądało na to, że Latoszek opanował boisko i gra swoje. Ku zdziwieniu kibiców LSFC po kilku składnych akcjach pokazało, że taki wynik nie utrzyma się do przerwy. Po 25 minutach mieliśmy 3:2! Druga część spotkania to wysokie posiadanie piłki Latoszka oraz bramki Krzysztofa Maciaka. LSFC trafiało jeszcze 2 razy do bramki, jednak nie wystarczyło to na bezpośredni kontakt bramkowy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:7.

Czytaj dalej...

WFC z pewnym awansem, kto razem z nimi? - II liga 10 kolejka Wyróżniony

27 listopad 2018 Relacje 2 liga 574 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Podczas 10 kolejki Ligi Bobra, swoje spotkanie rozegrała w końcu ekipa WFC, która przez bierność swoich rywali nie rozgrywała przez kilka wcześniejszych kolejek zaplanowanych spotkań. Panowie na mecz przyjechali mocno nakręceni na wynik oraz wysokie zwycięstwo. Ich rywalem podczas tej kolejki był zespół Młode Wilki, który od kilku kolejek odnosi serię porażek. Ekipa Damiana Matuszewskiego (WFC) weszła w spotkanie bardzo spokojnie, każda piłka była przemyślana. W obronie świetnie radził sobie Marcin Szymański. Wysoki pressing oraz mądra gra w ofensywie dała wynik dwucyfrowy z ''zerem'' z tyłu. Przerwa w rozgrywaniu spotkań nie przeszkodziła, aby Mateusz Zając oraz Łukasz Wydryszek zagrali dobry mecz. Choć do końca XIV Edycji Ligi Bobra pozostała jeszcze jedna kolejka, to zespół WFC może być już pewny awansu do I ligi z pierwszego miejsca w tabeli. Gratulacje Panowie!

Czytaj dalej...

TOP6 9 kolejka Wyróżniony

23 listopad 2018 TOP6 516 odsłon
Dawid Krzyżewski

Written by

Jak zawsze po każdej kolejce publikujemy zestawienie TOP6. Jako najbardziej zasłużonych graczy minionej kolejki uznaliśmy Tomasza Domańskiego oraz Marcina Kowalczyka. Obydwu graczom gratulujemy!

Czytaj dalej...

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok