Jesteś tutaj:HOME>XV Edycja Ligi Bobra>Relacje Ekstraklasa>Kolejka bez zaskoczeń - ESA 2 kolejka

Kolejka bez zaskoczeń - ESA 2 kolejka Wyróżniony

08 kwiecień 2019 Relacje Ekstraklasa 263 odsłon

Relacje z 2 kolejki Ekstraklasy

RUBEN vs T&D Prawko

Pierwszym spotkaniem Ekstraklasy Ligi Bobra był mecz pomiędzy Ruben, a TD Prawko. To był dzień, w którym bardzo dobrze dysponowana była drużyna Ruben. Pierwsza połowa spotkania to bardzo pewna gra w ich wykonaniu, a bardzo efektowną i efektywną zarazem grę pokazywał obrońca Łukasz Mietlicki, który otworzył wynik spotkania. Pierwsza część meczu to zupełne przeważanie na boisku zawodników Ruben. Ich zawodnicy pokazali wiele ciekawych zagrań, kilka naprawdę dobrych kombinacyjnych akcji dzięki którym kibice zgromadzeni na Orliku mogli oglądać spotkanie z zaciekawieniem. Do przerwy Ruben prowadził 4:1. Druga połowa przebiegała podobnie do pierwszej, gdzie gracze Ruben po prostu dominowali w tym spotkaniu. Bardzo dobre zawody rozegrał pomocnik Sebastian Laskowski, który popisał się dwoma bramkami oraz dwoma asystami w tym spotkaniu. Kilka ciekawych akcji wypracowali sobie również piłkarze TD Prawko, jednak tym razem niestety brakowało zimnej krwi pod polem karnym przeciwnika i w drugiej połowie strzelili tylko jedną bramkę, choć były niemałe szanse na lepszy rezultat. Ostatecznie drużyny Ruben pokonała TD Prawko 9:2.

Fc Klonowe Liście vs Team Hangover

W kolejnym spotkaniu oglądaliśmy Klonowych Liści podejmujących niezwykle ambicjonalnie nastawionych do spotkania Team Hangover. Przez pierwsze 10 minut spotkania, oglądaliśmy wysokie posiadanie piłki Mistrzów 14 edcyji, który mimo wielu prób, nie zdołali przedostać się z piłką pod bramkę rywala. Team Hangover niezwykle ciasno i skutecznie ustawili zasieki obronne na to spotkanie, co przełożyło się na niezbyt urodzajne ataki, zważywszy na wyłącznie 2 wysuniętych zawodników podczas przeprowadzania kontry. Wynik otworzył dopiero w 2 połowie spotkania 2 29 minucie Tomasz Domański, kiedy to po podaniu Konrada Bylaka skierował futbolówkę do bramki. Był to też przełomowy moment i pewnego rodzaju naderwanie worka (obrony) Hangover. Kolejne akcje Klonowych dochodziły coraz bliżej bramki rywali. Kolejne gole Klonowych Liści, spowodowały zmianę gry Teamu. Otworzenie się przełożyło się na przeprowadzenie kilka składnych akcji. Jednak każdorazowo na posterunku stał Krzysztof Witek, który dowiózł czyste konto w tym spotkaniu. Mecz zakończył się wynikiem 5:0.

SM Texland vs Fc Spectare

W ostatnim meczu kolejki spotkały się ze sobą drużyny SM Texland oraz Fc Spectare. Mecz od początku do końca był pod zdecydowaną kontrolą SM Texland, którego zawodnicy od początku przejęli inicjatywę w tym spotkaniu. Świetne zawody rozgrywał Kamil Melcher, który w niespełna kwadrans strzelił hat trick. SM Texland atakowało raz za razem. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0 dla SM Texland, choć biorąc pod uwagę ilość akcji mogli spokojnie strzelić 2-3 bramki więcej do przerwy. Druga część spotkania to już raczej rozluźnienie zawodników SM Texland, którzy mając dużą zaliczkę z pierwszej połowy zagrali spokojniej, a w końcu kilka ciekawych akcji udało się przeprowadzić zawodnikom Fc Spectare, którzy postawili się przeciwnikowi i oddali kilka strzałów na bramkę rywala, z czego dwa nawet zakończone bramkami. Ostateczny rezultat spotkania był na korzyść SM Texland, którzy pokonali Fc Spectare 8:2.

 

Wywiad z Mateuszem Marchlikiem z drużyny Fc Klonowe Liście:

 

 

Media

 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok