Jesteś tutaj:HOME>XV Edycja Ligi Bobra>Relacje Ekstraklasa>Taktyczna niedziela w Ekstraklasie - relacje z 4 kolejki

Taktyczna niedziela w Ekstraklasie - relacje z 4 kolejki Wyróżniony

29 kwiecień 2019 Relacje Ekstraklasa 334 odsłon

To była bardzo interesująca niedziela. Obydwa pojedynki były na wysokim poziomie, każda z drużyn grających w tej kolejce miała swój pomysł, taktykę na swoje spotkania. Spotkanie Fc Klonowe Liście vs Fc Spectare odbędzie się w innym terminie.

RUBEN - Team Hangover

W pierwszym z dwóch niedzielnych spotkań rozgrywanych w tej kolejce ekstraklasy spotkały się drużyny Ruben oraz Team Hangover. Mecz stał na wysokim poziomie, każda z drużyn pokazywała dużo jakości zarówno w ofensywie jak i defensywie. Nie brakowało składnych akcji, dobrze grali bramkarze obu drużyn niewątpliwie pomagając swoim kolegom z drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:2 Druga połowa spotkania zaczęła się obiecująco dla Team Hangover, gdyż świetną akcję zespołu wykończył defensor Team Hangover, Daniel Kostrzewa. Drużyna Ruben przystąpiła do ataków, trudno było im się jednak przebić przez dobrze dysponowaną tego dnia defensywę Team Hangover. Dopiero w końcówce spotkania graczom Ruben udało się strzelić dwie bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Ruben.

T&D Prawko - SM Texland

W ostatnim spotkaniu tego dnia grały przeciwko sobie drużyny T&D Prawko oraz SM Texland. Spotkanie świetnie rozpoczęła drużyna T&D Prawko. Ich zawodnicy byli tego dnia naprawdę dobrze przygotowani taktycznie, kreowali w pierwszej połowie wiele ciekawych akcji i co najistotniejsze do przerwy strzelili 3 bramki. SM Texland zdołał odpowiedzieć w ostatniej akcji pierwszej połowy. Druga połowa to były głównie ataki drużyny SM Texland, jednak dobrze zorganizowana drużyna T&D prawko umiejętnie broniła się przed silnym przeciwnikiem. Z czasem jednak Texland wyszedł na prowadzenie 5:4, jednak w ostatniej akcji spotkania po rzucie wolnym do remisu doprowadziła drużyna T&D Prawko, a strzelcem ostatniej bramki w tym meczu był świetnie dysponowany tego dnia Daniel Czechowski.

 

Sponsor tytularny

Sponsorzy

Partnerzy

Sponsorswall - a AGMedia.de Extension

Joomla Extensions
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok