Jesteś tutaj:HOME>XI Edycja Ligi Bobra>Relacje 2 liga>Walka o króla strzelców - relacje z 11 kolejki 2 ligi

Walka o króla strzelców - relacje z 11 kolejki 2 ligi

14 czerwiec 2017 Relacje 2 liga 628 odsłon

FC Tu-Tu – FC Albatros

Mecz sąsiadujących ze sobą zespołów w ligowej tabeli toczony był w wolnym tempie. Wydawać by się mogło że FC Tu-Tu szybko osiągną przewagę (ze względu na liczną grupę rezerwowych) lecz zawodnicy FC Albatros bardzo ambitnie podeszli do spotkania i do końca dzielnie walczyli. Niestety w końcówce TuTu mocno przycisnęli czego efektem były kolejno strzelone bramki w 46 minucie i 50.

Team Hagnover – Stonoga Team

Niestety zespół prowadzony przez Mateusza Gościckiego nie był w stanie przeciwstawić się dobrze grającym zawodnikom Stonogi. Jak zwykle z bardzo dobrej strony zaprezentował się Kuba Mordasewicz oraz Konrad Matejak.

Bad Boys Ostrówek – Nauka Jazdy u Sławka

Bardzo dobry mecz obu zespołów. Mimo wysokiej temperatury oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko. Większą cierpliwością w rozgrywaniu akcji wykazywała się ekipa Bad Boysów. Niestety dla niech bardzo dobre kontry wyprowadzała Nauka Jazdy u Sławka. Jedna z nich zakańczała się bramką a następna samobójczym golem jednym z zawodników Bad Boysów. Jednak jak przystało na „dorosłych” kolegów z Ostrówka cierpliwość została nagrodzona. Najpierw doprowadzili do sytuacji kontaktowej a później do wyrównania wyniku. Na sam koniec jeszcze mogli wykorzystać grę w przewadze, jednak to się nie powiodło.

Królewscy – Meritum

W tym meczu poznaliśmy mistrza 2 ligi. Do końcowego triumfu wystarczył ekipie Darka Banaszka remis z Królewskimi. Dodatkowego smaczku w meczu nadawała rywalizacja o tytuł króla strzelców pomiędzy Zarembą a Sadochą. Mecz toczył się pod dyktando lidera tabeli. To Meritum miało przewagę w każdym aspekcie i w każdym miejscu boiska. A dodatkowo dobrze zorganizowana linia obrony uniemożliwiła na pokaz strzelecki asowi Królewskich, który walczył o koronę króla strzelców. Dzięki temu Sadocha mógł skupić się tylko na odrabianiu strat w bramkach. Udało się ustrzelić ich aż osiem i zapewnić sobie koronę! Gratulujemy!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok