GRUPA A
8:00 – 8:12 Zabrodziaczek – Sami Swoi 3:0
8:12 – 8:24 Torpedo Tłuszcz – AKS Husaria 1:4
8:24 – 8:36 Znajomi Sędziego – FC Format 3:0
8:36 – 8:48 Zabrodziaczek – AKS Husaria 1:1
8:48 – 9:00 Sami Swoi – FC Format 1:0
9:12 – 9:24 Torpedo Tłuszcz– Znajomi Sędziego 0:1
9:24 - 9:36 Zabrodziaczek – FC Format 2:0
9:36 – 9:48 AKS Husaria – Znajomi Sędziego 1:1
9:48 – 10:00 Sami Swoi – Torpedo Tłuszcz 2:1
10:00 – 10:12 Zabrodziaczek – Znajomi Sędziego 1:0
10:12 – 10:24 FC Format – Torpedo Tłuszcz 2:2
10:24 – 10:36 AKS Husaria – Sami Swoi 0:0
10:36 -10:48 Zabrodziaczek - Torpedo Tłuszcz 3:1
10:48 – 11:00Znajomi Sędziego – Sami Swoi 1:0
11:00 – 11:12 FC Format – AKS Husaria 0:0
Lp |
Nazwa drużyny |
pkt |
bramki |
1 |
GS Zabrodziaczek |
13 |
10:2 |
2 |
Znajomi Sędziego |
10 |
6:2 |
3 |
AKS Husaria |
7 |
6:3 |
4 |
Sami Swoi |
7 |
3:5 |
5 |
FC Format |
2 |
2:8 |
6 |
Torpedo Tłuszcz |
1 |
5:12 |
GRUPA B
Indywidualiści – Rządza Kraszew 0:5
Zesłańcy Baśki –GS Zabrodzie 0:1
Rządza Kraszew – Zesłańcy Baśki 0:0
Korona Meble Tłuszcz – Indywidualiści 0:5
Korona Meble Tłuszcz – Zesłańcy Baśki 0:2
GS Zabrodzie – Rządza Kraszew 1:0
Korona Meble Tłuszcz – GS Zabrodzie 0:1
Zesłańcy Baśki – Indywidualiści 5:0
GS Zabrodzie – Indywidualiści 5:0
Korona Meble Tłuszcz – Rządza Kraszew 3:1
Lp |
Nazwa drużyny |
pkt |
bramki |
1 |
GS Zabrodzie |
12 |
8:0 |
2 |
Korona Meble Tłuszcz |
9 |
10:2 |
3 |
Rządza Kraszew |
4 |
6:4 |
4 |
Zesłańcy Baśki |
4 |
5:3 |
5 |
Indywidualiści |
0 |
0:20 |
GRUPA C
14:12 – 14:24 All Stars Kati Kominki – Jarzębia Łąka 2:0
14:24 – 14:36 Balcerak Skład – Robcar Międzyleś 1:1
14:36 – 14:48 FC Albatros – RKS Równe 0:0
14:48 – 15:00 ALL Stars Kati Kominki – Robcar Międzyleś 2:2
15:00 – 15:12 Jarzębia Łąka – RKS Równe 1:0
15:12 – 15:24 Balcerak Skład – FC Albatros 2:1
15:24 – 15:36 All Stars Kati Kominki – RKS Równe 1:2
15:36 – 15:48 Robcar Międzyleś – FC Albatros 2:3
15:48 – 16:00 Jarzębia Łąka – Balcerak Skład 2:2
16:00 – 16:12 All Stars Kati Kominki – FC Albatros 2:0
16:12 – 16:24 RKS Równe – Balcerak Skład 1:0
16:24 – 16:36 Robcar Międzyleś – Jarzębia Łąka 1:2
16:36 – 16:48 All Stars Kati Kominki – Balcerak Skład 2:0
16:48 – 17:00 FC Albatros – Jarzębia Łąka 2:0
17:00 – 17:12 RKS Równe – Robcar Międzyleś 2:0
Lp |
Nazwa drużyny |
pkt |
bramki |
1 |
RKS Równe |
10 |
5:1 |
2 |
All Stars Kati Kominki |
10 |
8:4 |
3 |
FC Albatros |
7 |
6:6 |
4 |
Jarzębia Łąka |
7 |
5:8 |
5 |
Balcerak Skład |
5 |
5:7 |
6 |
Robcar Międzyleś |
2 |
6:10 |
GRUPA D
17:12 – 17:24 TWWD United – Iskra Jasienica 1:2
17:24 – 17:36 Bad Boys Ostrówek – Latoszek 0:0
17:36 – 17:48 FC Tu Tu – Media Try Dar Alarm 3:0
17:48 – 18:00 TWWD United – Latoszek 3:1
18:00 – 18:12 Iskra Jasienica – Media Try Dar Alarm 0:1
18:12 – 18:24 Bad Boys Ostrówek – FC Tu Tu 1:3
18:24 – 18:36 TWWD United – Media Try Dal Alarm 2:0
18:36 – 18:48 Latoszek – FC Tu Tu 0:1
18:48 – 19:00 Iskra Jasienica – Bad Boys Ostrówek 0:0
19:00 – 19:12 TWWD United – FC Tu Tu 1:2
19:12 – 19:24 Media Try Dar Alarm – Bad Boys Ostrówek 1:2
19:24 – 19:36 Latoszek – Iskra Jasienica 1:1
19:36 – 19:48 TWWD united – Bad Boys Ostrówek 2:0
19:48 – 20:00 FC Tu Tu – Iskra Jasienica 3:1
20:00 – 20:12 Media Try Dar Alarm – Latoszek 0:2
Lp |
Nazwa drużyny |
pkt |
Bramki |
1 |
FC TU TU |
15 |
12:3 |
2 |
TWWD United |
9 |
9:5 |
3 |
Latoszek |
5 |
4:5 |
4 |
Iskra Jasienica |
5 |
3:6 |
. |
Bad Boys Ostrówek |
5 |
3:6 |
6 |
Media Try Dar Alarm |
3 |
2:9 |