Grupa A
Grupa A | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | FC Wuhan | |||
2 | Iskra Jasienica | |||
3 | Nauka Jazdy u Sławka | |||
4 | FC Często Gęsto | |||
5 | FC Krusze |
Terminarz:
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
09:00:00 | 09:10:00 | Iskra Jasienica | – | FC Krusze | FC Wuhan | 1. KOLEJKA |
09:12:00 | 09:22:00 | Nauka Jazdy u Sławka | – | FC Często Gęsto | ||
09:24:00 | 09:34:00 | FC Wuhan | – | FC Krusze | FC Często Gęsto | 2. KOLEJKA |
09:36:00 | 09:46:00 | Iskra Jasienica | – | Nauka Jazdy u Sławka | ||
09:48:00 | 09:58:00 | FC Wuhan | – | FC Często Gęsto | Iskra Jasienica | 3. KOLEJKA |
10:00:00 | 10:10:00 | FC Krusze | – | Nauka Jazdy u Sławka | ||
10:12:00 | 10:22:00 | FC Często Gęsto | – | Iskra Jasienica | FC Krusze | 4. KOLEJKA |
10:24:00 | 10:34:00 | FC Wuhan | – | Nauka Jazdy u Sławka | ||
10:36:00 | 10:46:00 | FC Często Gęsto | – | FC Krusze | Nauka Jazdy u Sławka | 5. KOLEJKA |
10:48:00 | 10:58:00 | FC Wuhan | – | Iskra Jasienica |
Grupa B
Grupa B | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Nadbużanka Słopsk | |||
2 | GS Zabrodziaczek | |||
3 | Netservis Dobczyn | |||
4 | Santoryn Nowinki | |||
5 | HandyMan Elewacje |
Terminarz:
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
11:00:00 | 11:10:00 | GS Zabrodziaczek | – | HandyMan Elewacje | Nadbużanka Słopsk | 1. KOLEJKA |
11:12:00 | 11:22:00 | Netservis Dobczyn | – | Santoryn Nowinki | ||
11:24:00 | 11:34:00 | Nadbużanka Słopsk | – | HandyMan Elewacje | Santoryn Nowinki | 2. KOLEJKA |
11:36:00 | 11:46:00 | GS Zabrodziaczek | – | Netservis Dobczyn | ||
11:48:00 | 11:58:00 | Nadbużanka Słopsk | – | Santoryn Nowinki | GS Zabrodziaczek | 3. KOLEJKA |
12:00:00 | 12:10:00 | HandyMan Elewacje | – | Netservis Dobczyn | ||
12:12:00 | 12:22:00 | Santoryn Nowinki | – | GS Zabrodziaczek | HandyMan Elewacje | 4. KOLEJKA |
12:24:00 | 12:34:00 | Nadbużanka Słopsk | – | Netservis Dobczyn | ||
12:36:00 | 12:46:00 | Santoryn Nowinki | – | HandyMan Elewacje | Netservis Dobczyn | 5. KOLEJKA |
12:48:00 | 12:58:00 | Nadbużanka Słopsk | – | GS Zabrodziaczek |
Grupa C
Grupa C | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Orlik Zabrodzie | |||
2 | MTS Nexsell | |||
3 | All Stars | |||
4 | WKS Ostrówek | |||
5 | Czarna Elka |
Terminarz:
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
13:00:00 | 13:10:00 | MTS Nexsell | – | Czarna Elka | Orlik Zabrodzie | 1. KOLEJKA |
13:12:00 | 13:22:00 | All Stars | – | WKS Ostrówek | ||
13:24:00 | 13:34:00 | Orlik Zabrodzie | – | Czarna Elka | WKS Ostrówek | 2. KOLEJKA |
13:36:00 | 13:46:00 | MTS Nexsell | – | All Stars | ||
13:48:00 | 13:58:00 | Orlik Zabrodzie | – | WKS Ostrówek | MTS Nexsell | 3. KOLEJKA |
14:00:00 | 14:10:00 | Czarna Elka | – | All Stars | ||
14:12:00 | 14:22:00 | WKS Ostrówek | – | MTS Nexsell | Czarna Elka | 4. KOLEJKA |
14:24:00 | 14:34:00 | Orlik Zabrodzie | – | All Stars | ||
14:36:00 | 14:46:00 | WKS Ostrówek | – | Czarna Elka | All Stars | 5. KOLEJKA |
14:48:00 | 14:58:00 | Orlik Zabrodzie | – | MTS Nexsell |
Grupa D
Grupa D | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Wyszków FC | |||
2 | Polonez FC | |||
3 | GGS | |||
4 | FC Almaz | |||
5 | Byczki Stare Babice |
Terminarz:
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
15:00:00 | 15:10:00 | Polonez FC | – | Byczki Stare Babice | Wyszków FC | 1. KOLEJKA |
15:12:00 | 15:22:00 | GGS | – | FC Almaz | ||
15:24:00 | 15:34:00 | Wyszków FC | – | Byczki Stare Babice | FC Almaz | 2. KOLEJKA |
15:36:00 | 15:46:00 | Polonez FC | – | GGS | ||
15:48:00 | 15:58:00 | Wyszków FC | – | FC Almaz | Polonez FC | 3. KOLEJKA |
16:00:00 | 16:10:00 | Byczki Stare Babice | – | GGS | ||
16:12:00 | 16:22:00 | FC Almaz | – | Polonez FC | Byczki Stare Babice | 4. KOLEJKA |
16:24:00 | 16:34:00 | Wyszków FC | – | GGS | ||
16:36:00 | 16:46:00 | FC Almaz | – | Byczki Stare Babice | GGS | 5. KOLEJKA |
16:48:00 | 16:58:00 | Wyszków FC | – | Polonez FC |
FAZA PUCHAROWA
Ćwierćfinały (17:00 - 18:00):
1: A1 vs. C2
2: A2 vs. C1
3: B1 vs. D2
4: B2 vs. D1
Półfinały (18:00 - 18:30):
5: A1/C2 vs. B1/D2
6: A2/C1 vs. B2/D1
Mecz o 3 miejsce (18:30):
7:
Finał (19:00):
8: