Jesteś tutaj:HOME>Terminarz>Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 Liga 13 Edycja
Terminarz: Wszystkie zespoły | 1 Liga 13 Edycja


';
KOL Data Godz. Gospodarz   Rezultat   Goście
1 08.04.2018 10:00 h Bad Boys Ostrówek 5 - 9 Latoszek
1 08.04.2018 15:00 h RUBEN 4 - 3 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
1 08.04.2018 16:00 h FC Klonowe Liście 5 - 5 LSFC
1 08.04.2018 17:00 h GKS Klembów 3 - 5 Hydro-Styl
1 08.04.2018 18:00 h Nauka Jazdy U Sławka 1 - 5 SM Texland
2 15.04.2018 11:00 h SM Texland 4 - 2 Bad Boys Ostrówek
2 15.04.2018 14:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 4 - 5 Nauka Jazdy U Sławka
2 15.04.2018 15:00 h LSFC 5 - 2 GKS Klembów
2 15.04.2018 16:00 h Latoszek 6 - 9 FC Klonowe Liście
2 15.04.2018 18:00 h Hydro-Styl 4 - 2 RUBEN
3 22.04.2018 15:00 h Nauka Jazdy U Sławka 8 - 1 Bad Boys Ostrówek
3 22.04.2018 16:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 4 - 2 Hydro-Styl
3 22.04.2018 17:00 h GKS Klembów 1 - 10 Latoszek
3 22.04.2018 18:00 h FC Klonowe Liście 10 - 2 SM Texland
3 22.04.2018 19:00 h RUBEN 2 - 2 LSFC
4 29.04.2018 15:00 h SM Texland 3 - 3 GKS Klembów
4 29.04.2018 16:00 h LSFC 9 - 4 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
4 29.04.2018 17:00 h Latoszek 4 - 4 RUBEN
4 29.04.2018 18:00 h Bad Boys Ostrówek 2 - 4 FC Klonowe Liście
4 29.04.2018 19:00 h Hydro-Styl 6 - 6 Nauka Jazdy U Sławka
5 06.05.2018 15:00 h Nauka Jazdy U Sławka 3 - 3 FC Klonowe Liście
5 06.05.2018 16:00 h GKS Klembów 6 - 2 Bad Boys Ostrówek
5 06.05.2018 17:00 h Hydro-Styl 1 - 7 LSFC
5 06.05.2018 18:00 h RUBEN 0 - 4 SM Texland
5 06.05.2018 19:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 3 - 9 Latoszek
6 13.05.2018 16:00 h LSFC 3 - 7 Nauka Jazdy U Sławka
6 13.05.2018 17:00 h Latoszek 8 - 1 Hydro-Styl
6 13.05.2018 18:00 h FC Klonowe Liście 10 - 2 GKS Klembów
6 13.05.2018 19:00 h SM Texland 5 - 0 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
6 15.05.2018 19:00 h Bad Boys Ostrówek 1 - 7 RUBEN
7 20.05.2018 15:00 h Hydro-Styl 2 - 11 SM Texland
7 20.05.2018 16:00 h RUBEN 4 - 8 FC Klonowe Liście
7 20.05.2018 17:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 2 - 2 Bad Boys Ostrówek
7 20.05.2018 18:00 h Nauka Jazdy U Sławka 4 - 1 GKS Klembów
7 20.05.2018 19:00 h LSFC 3 - 7 Latoszek
8 27.05.2018 15:00 h GKS Klembów 2 - 3 RUBEN
8 27.05.2018 16:00 h Latoszek 4 - 4 Nauka Jazdy U Sławka
8 27.05.2018 17:00 h FC Klonowe Liście 8 - 2 Glasspro/PrefBUD (Tulewo)
8 27.05.2018 18:00 h Bad Boys Ostrówek 2 - 4 Hydro-Styl
8 27.05.2018 19:00 h SM Texland 5 - 3 LSFC
9 03.06.2018 15:00 h LSFC 9 - 4 Bad Boys Ostrówek
9 03.06.2018 16:00 h Glasspro/PrefBUD (Tulewo) 6 - 2 GKS Klembów
9 03.06.2018 17:00 h Nauka Jazdy U Sławka 4 - 6 RUBEN
9 03.06.2018 18:00 h Latoszek 2 - 4 SM Texland
9 03.06.2018 19:00 h Hydro-Styl 5 - 14 FC Klonowe Liście

Historia Ligi Bobra

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.