NOR-POL Iskra Jasienica

2026 Jesień NOR-POL Iskra Jasienica

#ZawodnikPozycjaData urodzeniaWiek Rzuty karne
Daniel StańczakNapastnik15.10.2004221250000
Mikołaj SrokaObrońca, Pomocnik06.06.200125560000
Krystian KruszewskiBramkarz03.02.200818010000
Rafał GrabowskiObrońca, Pomocnik26.05.199036000000
Bartosz SasinNapastnik, Obrońca, Pomocnik22.05.200917000000
Cezary SienkiewiczObrońca15.07.200422020010
Jarosław KrendlerObrońca, Pomocnik10.10.199333000000
Łukasz PawełasBramkarz05.02.199927000000
Maksymilian RosaPomocnik10.01.200719020000
Marcin RybakObrońca02.09.199333000000
Miłosz RosaObrońca, Pomocnik27.06.200224100000
Norbert BorkowskiObrońca, Pomocnik09.06.200224000000
Tomasz SasinObrońca14.04.198343000000
Piotr SycikPomocnik26.08.199333100000
Adrian FrąckiewiczNapastnik, Pomocnik19.02.199630530000
Albert KoźlikObrońca, Pomocnik01.04.198937000000
Piotr BiernackiPomocnik13.08.199234000000

2026 Wiosna Iskra Jasienica

#ZawodnikPozycjaData urodzeniaWiek Rzuty karne
Daniel StańczakNapastnik15.10.2004221650000
Mikołaj SrokaObrońca, Pomocnik06.06.200125630010
Krystian KruszewskiBramkarz03.02.200818010000
Rafał GrabowskiObrońca, Pomocnik26.05.199036001000
Bartosz SasinNapastnik, Obrońca, Pomocnik22.05.200917000000
Cezary SienkiewiczObrońca15.07.200422100000
Jarosław KrendlerObrońca, Pomocnik10.10.199333000000
Łukasz PawełasBramkarz05.02.199927000000
Maksymilian RosaPomocnik10.01.200719210000
Marcin RybakObrońca02.09.199333010000
Miłosz RosaObrońca, Pomocnik27.06.200224210000
Norbert BorkowskiObrońca, Pomocnik09.06.200224000000
Tomasz SasinObrońca14.04.198343210010
Piotr SycikPomocnik26.08.199333000000
Adrian FrąckiewiczNapastnik, Pomocnik19.02.199630010000
Albert KoźlikObrońca, Pomocnik01.04.198937000000
17Mateusz SuchodolskiBramkarz31.08.199333400000
21Krystian PalesaNapastnik11.11.200223000000
88Dominik KosickiObrońca18.12.200718100000

2025 Jesień Iskra Jasienica

#ZawodnikPozycjaData urodzeniaWiek Współczynnik wygranychWspółczynnik remisówWspółczynnik przegranychPróby karnychRzuty karneRzuty rożneŚr. goliŚr. asystPen%
Daniel StańczakNapastnik15.10.200422285000785.710.0014.290004.000.710
Mikołaj SrokaObrońca, Pomocnik06.06.200125310000785.710.0014.290000.431.430
Krystian KruszewskiBramkarz03.02.20081842000785.710.0014.290000.570.290
Rafał GrabowskiObrońca, Pomocnik26.05.19903615000560.0020.0020.000000.201.000
Bartosz SasinNapastnik, Obrońca, Pomocnik22.05.20091712000475.0025.000.000000.250.500
Cezary SienkiewiczObrońca15.07.20042214000250.000.0050.000000.502.000
Jarosław KrendlerObrońca, Pomocnik10.10.1993330200010.00100.000.000000.002.000
Łukasz PawełasBramkarz05.02.1999270000000.000.000.000000.000.000
Maksymilian RosaPomocnik10.01.200719310003100.000.000.000001.000.330
Marcin RybakObrońca02.09.19933310000333.3333.3333.330000.330.000
Miłosz RosaObrońca, Pomocnik27.06.20022412000560.0020.0020.000000.200.400
Norbert BorkowskiObrońca, Pomocnik09.06.20022413000580.0020.000.000000.200.600
Tomasz SasinObrońca14.04.19834313000250.000.0050.000000.501.500
Piotr SycikPomocnik26.08.199333010001100.000.000.000000.001.000
Adrian FrąckiewiczNapastnik, Pomocnik19.02.1996300000000.000.000.000000.000.000
17Mateusz SuchodolskiBramkarz31.08.19933320000875.0012.5012.500000.250.000
21Krystian PalesaNapastnik11.11.20022332000366.670.0033.330001.000.670
88Dominik KosickiObrońca18.12.200718100003100.000.000.000000.330.000