Wszyscy na DERBY POWIATU! Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

HEJ BOBRY GOL !

Po długiej przerwie wracamy z rozgrywkami ligi okręgowej do naszego miasta:)! Już w najbliższą sobotą 28 kwietnia o godz 16:00 Bóbr Tłuszcz rozegra spotkanie z pobliskim rywalem z Radzymina - drużyną RKS Mazur Radzymin. Po efektownym zwycięstwie w Warszawie nad stołecznym Drukarzem zostrzyły się nam apetyty na kolejną serię wygranych meczów.Nasz rywal z dorobkiem 21 oczek po 23 meczach zajmuje 13. miejsce w tabeli. TKS z dorobkiem 36 punktów awansował na 6 miejsce w klasyfikacji.

Podczas sobotniego meczu przygotwaliśmy dla Was wiele atrakcji kibicowskich. Przed meczem zaprezentują się nam grupy artystyczne m.in cheerleaderki oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Ponadto pojawi się nowa maskotka klubowa:) Chcecie zobaczyć "Torka"? Zapraszamy na mecz!:) Podczas przerwy zostanie przeprowadzona seria konkursów w których będzie można wygrać gadżety kibica. Jednak przede wszystkim skupiamy się na głośnym dopingu i powrocie na scenę ultras po długim okresie wegetacji! Przygotowana zostanie bardzo efektowna oprawa na wejście piłkarzy!

Bardzo liczymy na Waszą obecność. Przekażcie wiadomość znajomym, rodzinie, tak abyśmy stawili się w licznej grupie, a przyjezdni z podziwem patrzyli się na atmosferę meczową w Tłuszczu. Miejmy nadzieję, że głośnym dopingiem 'powieziemy' naszą drużynę do zwycięstwa i po 90 minutach walki będziemy mogli fetować wygraną nad lokalnym rywalem.

Bardzo gorąco zachęcamy do wcześniejszego przyjścia na mecz, ponieważ pomoże nam to efektowniej zaprezentować oprawę, dlatego najpóźniej 15:45 w wiadomym sektorze! W trakcie spotkania będzie ponownie prowadzona sprzedaż nowych szalików TKS-u. Cena takiego niezbędnego gadżetu kibica to 20 zł. Fotki można zobaczyć na naszej oficjalnej stronie pod tym linkiem --> www.bobr-tluszcz.pl

DOPINGUJMY NASZ KLUB, POKAŻMY SIŁĘ NASZEGO MIASTA! DO ZOBACZENIA W SOBOTĘ! POBIJMY REKORD FREKWENCJI NA POLNEJ!