środa, 16 wrzesień 2015 11:20

Mistrz nie próżnuje Wyróżniony

A co słychać o mistrza 7 Edycji – ALL Stars Kati Kominki? Jak na mistrza przystało, Panowie sumiennie wprowadzają wszystkie aktualności na swojej stronie Facebook. Oto relacje z ostatnich dwóch spotkań chłopaków z Jasienicy:

1 kolejka:

Inauguracja 8 edycji Ligi Bobra za Nami. W zaciętym, przede wszystkim w drugiej połowie, spotkaniu pokonaliśmy Samych Swoich 5-3 (4-0).

W pierwszej połowie dyktowaliśmy warunki gry, czego efektem były cztery strzelone bramki, autorstwa: Michała Wytrykusa, Rafała Grabowskiego, Przemka Skiby i Damiana Paź.

W drugiej połowie niestety przysnęliśmy i ambitnie grający Sami Swoi zmniejszyli stratę, do wyniku 4-2. W trudnym dla Nas momencie Konrad Kupiec był faulowany, w polu karnym. Sam poszkodowany podszedł do jedenastki. Jego strzał obronił bramkarz Swojaków, jednak przy dobitce Rafała Grabowskiego był bezradny. Sami Swoi odpowiedzieli jeszcze jedną strzeloną bramką.

Cieszy, że zaliczyliśmy dobre rozpoczęcie rozgrywek. Gra zespołu była niezła, z dobrej strony pokazali się nowi zawodnicy: Adam Boniecki i Norbert Michalski. Zdecydowanie jednak musimy poprawić koncentrację.

2 kolejka:

W meczu 2 kolejki Ligi Bobra pokonaliśmy GS AKS Husaria Zabrodziaczek II 7-4 (4-3). Bardzo słabo w tym spotkaniu wyglądała nasza gra obronna. Straciliśmy trzy kuriozalne bramki, czwartą (pierwszą w spotkaniu) po ładnej kontrze. Na szczęście atak funkcjonował tak jak powinien. Po dwie bramki zdobyli: Przemek Skiba, Krzysztof Król oraz Norbert Michalski. Jedną bramkę zdobył Konrad Kupiec. Po raz kolejny bardzo aktywny był Michał Wytrykus. Cieszy kolejne zwycięstwo. Gra natomiast w miarę upływu czasu będzie wyglądać coraz lepiej.