Relacje z 1 kolejki 2 ligi Wyróżniony

Napisane przez Dawid Krzyżewski

Podsumowanie z Tłuszcza od reportera: Dawid Krzyżewski – 2 liga – 03.04.2016 – pogoda: pochmurno, temp: 17 C.

Rządza Kraszew – Team Hangover

Spotkanie zawodników Rządzy Kraszew i Team Hangover rozpoczęły zmagania w II lidze! Sporą przewagę zyskali zawodnicy Grzegorza Sokołowskiego, którzy po 14min, gry mieli 4-bramkową przewagę nad rywalem, po strzałach Kamila Grzelaka, Andrzeja Sulewskiego i Krystiana Przyszewskiego. Pierwszą bramkę dla Team Hangover zdobył Mateusz Wojtyra po asyście Kuby Balceraka, kolejne 2 bramki dla Rządzy dołożyli Kamil Grzelak i Bartek Przyszewski, ostatnią bramkę dla Team Hangover zdobył sam kapitan tej drużyny Mateusz Gościcki.

Fc Tulewo – Wyszków Footbal Club

O godzinie 10:00 na tłuszczańskim orliku, wstawili się zawodnicy Fc Tulewo i Wyszków Footbal Club. Marcin Kowalczyk kapitan Fc Tulewo wziął na swoje barki, zagrania pierwszego meczu z beniaminkiem w II lidze i niestety poniósł przy tym srogą porażkę. Patryk Akier z WFC otworzył wynik już w  11min. W 12min, niestety padł gol samobójczy, jej strzelcem był bramkarz Fc Tulewo – Daniel Zieliński, któremu piłka wyślizgnęła się z rękawic. Jednak drużyna Marcina grała dalej, w 24min dzięki bramce Przemysława Skocznia doprowadzili do zmniejszenia straty bramkowej.  Z wynikiem 2:1 dla beniaminka, drużyny zeszły na przerwę. Po krótkim odpoczynku i zmianie taktyki przez drużynę Sebastiana Geskiego, Fc Tulewo stopniowo zostało być wypunktowywane, jednak bramka na 3:1 wpadła dopiero w 40min, dzięki strzale Pawła Bryla, po kilku minutach na konto Fc Tulewo bramkę dołożył Marcin Rytlewski. W 44min, kapitan WFC strzelił bramkę z dobitki, po kolejnych 4min ponownie Sebastian Geski strzela na 4:1. Beniaminek w tym meczu okazał się lepszy.

RKS Równe – TWWD United

Kolejny mecz na orliku zagrali zawodnicy pod kierownictwem Karola Kalinowskiego i Bartka Jarzębaka. W 9 Edycji Komodo Team postanowiło się ponownie rozdzielił i tak mamy znów TWWD United i Znajomych Sędziego, czy ten podział będzie na plus? Pierwsze minuty spotkania lepiej rozpoczęli zawodnicy RKS Równe, 1 bramka na ich konto wpadła już w 2min, dzięki strzale Norberta Januszewskiego. Po upływie kilku minut kapitan TWWD doprowadza do wyrównania na 1:1. Po asyście Tomka Banasiaka. Przez kolejne 18min, trwa spokojna gra w ofensywie i defensywie obu drużyn, aż do 20min kolejną bramkę strzela Rafał Rolek również po asyście Tomka Banasiaka i po upływie kilkunastu sekund strzela kolejną tym razem z asystą Damiana Zgleca bardziej wszystkim znanego jako Pędzel, wynik 3:1 dla TWWD. W drugiej połowie na 2:3 strzela Jakub Bereda, jednak to drużyna Bartka jest skuteczniejsza. W 32min, bramkę zdobywa Rafał Rytel , kolejną dokłada Damian Chudy. W ostatnich minutach gry swoje bramki dokładają Bartek Jarzębak i Rafał Rytel. Słuszna wygrana TWWD United.

Micha(L) Team Jasienica – Spartans Club Niegów

Mecz o godz. 12:00, było to spotkanie beniaminków. Pierwszą bramkę w 2min, zdobywa Maciej Chraboł z Jasienicy. Przez pierwszą połowę, aż do 24min, powiewało nudą… W 24min, bramkę wyrównującą zdobywa Sebastian Mróz po podaniu Piotra Topolewskiego.

W drugiej połowie grę przejęli zawodnicy z Niegowa. W 30min, strzela Mateusz Wrzaszak, minutę po nim Dawid Dąbrowski, w 32min Piotr Topolewski na 4:1. Chwilka spokoju i w 40min, kolejną bramkę dokłada Mateusz Wrzaszak i po chwili strzela kolejną na 6:1 mając już na swoim koncie hat-trick’a! Bramkę na zakończenie tym razem strzela Kamil Skołorzyński z Micha(L) Team Jasienica.

Zasłużone zwycięstwo dla beniaminka.

Fc Szewnica – Wołomin Słoneczna

Cóż… krótko mówiąc mecz do jednej bramki. Po fuzji Fc Format i RDK Szewnica, miałem nadzieję że ten mecz będzie wyglądał inaczej, jednak bardzo byłem zaskoczony. Honorową bramkę dla Szewnicy zdobył Adrian Szmidt w 2min, później strzelali tylko zawodnicy z Wołomina. Bramkę wyrównującą zdobył Damian Jarzębski, w 12min. bramkę na prowadzenie zdobywa Sebastian Miszczuk po udanej asyście Maćka Wardaszki, w tej samej minucie kolejną bramkę strzela Maciej Kamiński. Z wynikiem 3:1, zawodnicy Łukasza Zielskiego spokojnie schodzą na przerwę. Po upływie kilku minut bramkę podwyższającą wynik zdobywa Maciej Wardaszka po podaniu Maćka Kamińskiego, 9min po nim strzela Krystian Szóstak, w 47min, wynik podwyższa Damian Świątkowski któremu asystuje Maciek Wardaszka. Bramkę na 7:1 zdobywa Maciej Kamiński, ostatnią bramkę dla Wołomina zdobywa Damian Jarzębski.

Latoszek – Znajomi Sędziego

Ostatnie spotkanie w II lidze. Zawodnicy z Wyszkowa, jak zwykle przyjechali w bardzo sporym składzie, przeciwnie do drużyny przeciwnej. Bramkę otwierającą wynik zdobywa Mateusz Reniewicz w 11min. Ten wynik zostaje niezmieniony przez pierwszą połowę, co nie oznacza że nic się nie działo. Przez pierwsze 25min, można było zauważyć wiele dobrych zagrań w ofensywie, ale i dobrej gry w obronie w oby dwu drużynach.

Bramkę na wyrównanie zdobywa Paweł Lenart w 35min, niestety luka w obronie zostaje wykorzystana przez Igora Dąbrowskiego który znowu wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie, 2:1. Ogromne brawa należą się bramkarzowi Znajomych – Łukaszowi Pawełasowi, który zachował chłodną głowę dzięki czemu przegrana była 2-bramkowa. Bramkę na 3:1 strzela Igor Dąbrowski w 42min.

Czytany 1237 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 10 kwiecień 2016 16:43