poniedziałek, 24 kwiecień 2017 17:34

All Stars traci pozycję lidera - relacje z 4 kolejki

Napisane przez Kacper Prusak

Nikt się chba tego nie spodziewał, że w dniu dzisiejszym mogło dojść do tak dużej niespodzianki - czyli porażki dotychczasowego lidera All Stars z Clubem Mokra Hydro-Styl. Po porażce ekipy Krzyśka Króla w 1 lidze, nie ma ekipy bez porażki. Zatem wszystko jest możliwe i mistrzem może zostać każdy z pierwszej szóstki.

FC Klonowe Liście – Chłopaki do wzięcia : (4-3) 6-4

Faworyt był znany jeszcze przed rozpoczęciem meczu i do 15 minuty scenariusz się sprawdzał. Klonowe do 15 minuty prowadziły 4-1. Nieustępliwość drużyny przeciwnej pozwoliła im na rezultat po pierwszej połowie ze stratą tylko 1 bramki. W Drugiej połowie na pierwszą bramkę musieliśmy czekać 10 minut i do remisu doprowadził Mateusz Wrona była to jego druga bramka w tym spotkaniu i ostatnia strzelona przez tę drużynę do końca meczu. Na prowadzenie Klonowych wyprowadził Adam Matejak , a kropkę nad „i” postawił Bartek Bogusiewicz strzelając 6 bramkę. Podsumowując mecz w wykonaniu obydwu ekip był bardzo dobry, czysty. Widać było doświadczenie drużyn. Zawodnikiem wyróżniającym się na boisku był Konrad Bylak, który strzelił 4 bramki i zaliczył jedną asystę.

Wyszków FC – Rządza Kraszew : (3-2) 13-3

Kolejny mecz tej niedzieli również był zacięty lecz tylko do pierwszej połowy. W drugiej połowie nieodpowiednie zachowanie bramkarza Rządzy Kraszew w stosunku do sędziego spowodowało pokazaniem czerwonej kartki i osłabieniem drużyny na 10 minut. Wyszków doskonale wykorzystał sytuację i zyskał bardzo dużą przewagę bramkową. Zawodnik meczu – Patryk Akier  4 bramki i 3 asysty.

Sami Swoi – FC Tulewo : (2-2) 2-3

Naszym zdaniem najciekawszy mecz tej kolejki. Jak wcześniej tak i teraz Sami Swoi pokazali nam że liczą się w tej lidze i trzeba na nich uważać. Cały mecz bardzo wyrównany. Obydwie ekipy dawały z siebie 100%. Pierwszą bramkę w 3 minucie zdobył Patryk Borkowski a do wyrównania w 13 minucie doprowadził Radek Przybysz. Minutę później po doskonałym podaniu Radka bramkę zdobywa Mateusz Balcerak i Sami Swoi prowadzą 2-1. 4 minuty później do wyrównania doprowadził kapitan Tulewa Marcin Kowalczyk pokonując Jarka Piekuta z rzutu karnego. W drugiej połowie oglądaliśmy tylko 1 bramkę którą zdobył Mateusz Karp w 45 minucie. Zawodnik meczu – bramkarz Samych Swoich Jarek Piekut. Dzięki niemu padła tak mała ilość bramek. W tym meczu bronił fenomenalnie.

OSK Auto Szkoła Rak – Balcerak Skład : (1-2) 3-4

Mecz brutalny. Mnóstwo fauli. Kłótni. Wymiany zdań między zawodnikami. Pierwsza bramka padła w 3 minucie strzelona przez Dominika Balceraka, cztery minuty później do remisu doprowadził Sebastian Radzki. Bramkę do szatni zdobył w 20 minucie również Dominik Balcerak. W drugiej połowie po niefortunnej interwencji Mariusza Żelazowskiego padła bramka samobójcza. Dwie kolejne bramki dające zwycięstwo Balcerakom zdobyli Robert Przybysz oraz Dominik Balcerak. Zawodnik meczu – Dominik Balcerak – 3 bramki oraz 1 asysta.

ALL Stars Jasienica -  Club Mokra Hydro-Styl (0-2) 0-2

Największe zaskoczenie kolejki. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji. Na bramki czekaliśmy dość długo bo aż do 20 minuty, gdzie po ładnym podaniu Marcina Perzanowskiego swoją sytuację wykorzystał najskuteczniejszy zawodnik tej drużyny Sebastian Nadaj. Drugą bramkę dwie minuty później również zdobył Nadaj po podaniu Sebastiana Sasina. ALL Stars nie mógł sobie poradzić z napastnikami  Clubu Morka co w konsekwencji kosztowało ich utratą 3 punktów. Zawodnik meczu – Sebastian Nadaj.

Po meczu krótkiego wywiadu udzielił nam:

Krzysiek Król - All Stars:

Widać że w Naszym zespole panowała jeszcze świąteczna atmosfera. Niestety błędy indywidualne oraz braki kadrowe spowodowaly rezultat taki a nie inny. Plusem jest to że w końcu trochę presja z Nas zejdzie bo co niedzielę musieliśmy toczyć zacięta walkę aby zachować pozycję lidera strata tych punktów tak naprawdę niczego nie zmienia liga rozstrzygnie się w ostatniej kolejce oczywiście nie możemy pozwolić sobie na kolejną porażkę ale przecież to jest oczywiste jeśli myśli się o mistrzostwie. Gratulacje dla przeciwnika za solidny mecz.

Grzegorz Szymański - Club Mokra Hydro-Styl:

Niedziela 4 kolejka czekało nas spotkanie z obecnym mistrzem All Stars . Nasz mecz z poprzedniej 10 edycji zaczal sie nasza przewaga bramkowa ale 5 minut przed koncem meczu braklo sił i zmian. Mieliśmy bardzo skromną ławkę a mecz skonczył sie nasza przegrana.Zarowno ja jak i chłopaki z drużyny dostalismy lekcje pokory ze mecz trwa dwa razy 25 minut i gra sie do konca.Jak zazwyczaj All Starsi graja.Niedzielne spotkanie 11 edycji zaczeło się dominacją przeciwnika,po 10 minutach meczu sytuacja się odwróciła na naszą korzyść. Nasz atak Perzanowski Sasin Nadaj, nasze trio (PSN) zaczęło grać tak jak powinno w każdym meczu. Wreszcie z podania Perzanowskiego Nadaj strzela pierwsza bramkę a za parę minut z rzutu wolnego uderza Sasin. Piłkę odbitą przez bramkarza All Starsów pakuje ponownie w siate Nadaj i prowadzimy 2-0.All Starsi rzucają się do odrabiania strat ale nasza obrona Giza, Sokołowski a w szczególności nasz bramkarz Deptuła(Kogut) blokowali dostęp do naszej bramki. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie meczu staraliśmy się utrzymać wynik.Przy ciągłych atakach przeciwnika liczyliśmy na kontrę. Trzy kontry sam na sam nie przyniosły podwyższenia wyniku.Obawjałem sie tylko jednego ze nie wykorzystujemy dogodnych sytułacji bramkowych ktore mogą się zemścić . Mecz stawał się coraz bardziej napięty i nerwowy zakonczył się wynikiem z pierwszej połowy i 3 punkty zostały zdobyte mądrą i rozwazna gra.Na pochwałe zasługuje nasza ławka Pietrzykowski,Giza K. Wawra dali dobre zmiany.Szacunek i powazanie dla przeciwnika ale tym razem 3 punkty na naszym koncie,a liga robi się ciekawsza.

Wołomin Słoneczna – MediaTRY DAR ALARM (4-2) 9-5

Ostatni mecz to Derby Wołomina. W tym meczy lepszy okazał się Wołomin Słoneczna. Dobrze wykorzystywali błędy w obronie przeciwnika. Celne strzały, wykorzystywane sytuacje poskutkowały zdobyciem 3 pkt. Zawodnik wyróżniający się w tym meczu to pomocnik Wołomina Słonecznej – Damian Jastrzębski który zdobył 6 bramek i asystował przy jednej.

Czytany 1126 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 kwiecień 2017 18:43