wtorek, 20 luty 2024 18:58

Medale rozdane! Mistrzem Offside, Kultywator i GS Zabrodziaczek z medalami!

W lidze złotej tego dnia, kolokwialnie ujmując nie pykło. Być może to nasz problem organizacyjny, ułożenie odpowiednio terminarza by nie dopuszczać do sytuacji w której będzie mecz o przysłowiową pietruszkę. Tu musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość! Jedyny mecz z tej ligi był widowiskiem co tu mówić - jednostronny.

Offside - WKS Ostrówek

Jedyne spotkanie tego dnia, ale bardzo ciekawie się zapowiadające. WKS niezwykle ofensywnie ruszył na rywala, stwarzając sobie bardzo groźne sytuację, jednak pierwsza bramka już w 2 minucie padła dla Offside, po podaniu Meczkowskiego, bramkę zdobył Adam Matejak. WKS nie złożył broni, kreując kolejne akcje, jednak fenomenalnie w bramce pokazał się Norbert Kucharczyk. A że niewykorzystane okazje lubię się mścić,  Offside za sprawą fenomenalnego te dnia Matejaka po 15 minutach prowadził już 4:0. WKS pomimo starań był kompletnie bezradny wobec doskonale funkcjonującej maszyny o nazwie Offside. W drugiej części meczu, obraz gry nie zmienił się diametralnie, choć gracze w czerwonych strojach z racji pewnego dla siebie wyniku zostawili sporo otwartej przestrzeni. Jokerem z ławki rezerwowych, który dodatkowo napędzał ofensywne poczynania swojego zespołu był Janek Szulkowski (autor 4 bramek i 3 asyst), który z zabójczą skuteczności wypunktował WKS. Offside wysoko pokonał "błękitnych" i przypieczętował mistrzostwo w rozgrywkach Futbol Areny.

Kultywator - KS Zeszła

Walkowera oddała drużyna KS Zeszła. Przed tym spotkaniem wiadomo już było, że kultywator dzięki wynikowi pierwszego meczu zajmie drugie miejsce w FA 1 Edycja co jest bardzo dużym osiągnięciem dla tej młodej ekipy!