LIVESCORE

LIVESCORE

Faza Pucharowa

Mecze 2 X 10 min. 

Ćwierćfinały:

10:00 Jasiorówka 0-2 GGS
10:30 ALL Stars 6-0 Santoryn Nowinki
11:00 WKS Ostrówek

1-1

k.

2-1

FC Wuhan
11:30 GS Zabrodziaczek 5-0  RP Granit

Półfinały

12:00 GGS 0-2 WKS Ostrówek
12:30 All Stars 1-0 GS Zabrodziaczek/RG Granit

Finał

13:00 WKS Ostrówek

1-1

k. 1-3 

ALL Stars

Strzelcy (Faza pucharowa + faza grupowa)

7 bramek

Łukasz Kulesza (GGS)


Grupa A

10:00 Santoryn Nowinki 1-0 FC Pepinos
10:20 Iskra Jasienica 2-1 Jasiorówka
10:40 Santoryn Nowinki 0-1 Jasiorówka
11:00 FC Pepinos 2-2 Iskra Jasienica
11:20 Santoryn Nowinki 3-0 Iskra Jasienica
11:40 FC Pepinos 0-2 Jasiorówka

VIDEO Grupa A - TUTAJ

Awans:

1. Jasiorówka; 2. Santoryn Nowinki

Strzelcy:

2 bramki

Robert Migdalski (Iskra Jasienica) ; Eryk Branicki (Jasiorówka)

1 bramka

Łukasz Kamiński (Santoryn Nowinki) ; Marcin Jusiński  (FC Pepinos); Przemek Bereda (FC Pepinos); Jarosław Krendler (Iskra Jasienica); Kamil Bereda (Iskra Jasienica); Adrian Jarząbek (Santoryn Nowinki); Mateusz Balcerak (Santoryn Nowinki); Michał Rolek (Santoryn Nowinki); Marcin Wiśniewski (Jasiorówka); Jakub Kiełek (Jasiorówka)


Grupa B

12:00 All Stars 2-2 GGS
12:20 Team4Fun 0-2 JM Team
12:40 All Stars 4-0 JM Team
13:00 GGS 1-0 Team4Fun
13:20 All Stars 2-1 Team4Fun
13:40 GGS 2-2 JM Team

VIDEO Grupa B - TUTAJ

Awans:

1. All Stars; 2. GGS

Strzelcy: 

5 bramek

Łukasz Kulesza (GGS)

3 bramki

Konrad Kupiec (All Stars); Łukasz Kulesza (GGS); Patryk Skrajny (All Stars); Patryk Czajka (JM Team);

2 bramki

Kamil Melcher (All Stars)

1 bramka

Piotr Oleksiak (Team4FUN); Piotr Bober (JM Team)


Grupa C

14:00 RP Granit 1-2 WKS Ostrówek
14:20 DOC-BUD Amarena 2-2 TWWD United
14:40 RP Granit 5-3 TWWD United
15:00 WKS Ostrówek 2-0 DOC-BUD Amarena
15:20 RP Granit 1-0 DOC-BUD Amarena
15:40 WKS Ostrówek 1-2 TWWD United

VIDEO Grupa C - TUTAJ

Awans:

1. WKS Ostrówek; 2. RG Granit

Strzelcy:

5 bramek

Adam Matejak (TWWD United)

3 bramki

Paweł Kurbiel (RP Granit); Rafał Mastalerczuk (WkS Ostrówek)

2 bramki

Damian Bloch (RP Granit); Sebastian Stańczak (DOC-BUD Amarena)

1 bramka

Xavier Zagojski (WKS Ostrówek); Tomasz Banasiak (TWWD United); Damian Chudy (TWWD United); Marcin Myśliwiec (RP Granit); Jakub Stryjek (WKS Ostrówek); Piotr Grądzik (RP Granit)


Grupa D

16:00 GS Zabrodziaczek 2-1 FC Wuhan
16:20 Zjednoczona Ochota 5-2 KS Partyzant
16:40 GS Zabrodziaczek 4-0 KS Partyzant
17:00 FC Wuhan 4-2 Zjednoczona Ochota
17:20 GS Zabrodziaczek 3-2 Zjednoczona Ochota
17:40 FC Wuhan 5-0 KS Partyzant

VIDEO Grupa D - TUTAJ

Awans:

1. GS Zabrodziaczek; 2. FC Wuhan

Strzelcy:

5 bramek

Mateusz Przybysz (FC Wuhan)

3 bramki

Oskar Górecki (Zjednoczona Ochota)

2 bramki

Karol Chmiel (GS Zabrodziaczek); Kuba Dąbrowski (GS Zabrodziaczek); Daniel Gałązka (Zjednoczona Ochota); Kuba Zbrzeźniak (GS Zabrodziaczek); Damian Wawryło (FC Wuhan);

1 bramka

Sebastian Sasin (FC Wuhan); Rafał Popis (Zjednoczona Ochota); Piotr Szczęsny  (KS Partyzant Włochy); Radek Kania (KS Partyzant Włochy); Marcin Paź (GS Zabrodziaczek); Filip Ciach (FC Wuhan); Karol Paź (GS Zabrodziaczek); Mateusz Paź (GS Zabrodziaczek); Miłosz Rosa (FC Wuhan)

Gol samobójczy:

Adam Pochuta (KS Partyzant Włochy)


 

Weź udział na jesieni w Lidze Bobra!

Terminarz

Regulamin

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj