LIVESCORE

LIVESCORE IT4Polska CUP22

IT4Polska Liga Bobra CUP22 Wiosna Liga Amatorska

Na skróty (kliknij w link by przejść): 

Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Faza Pucharowa

Grupa A

Grupa A Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 FC Wuhan  12  8-1
2 Iskra Jasienica  7  7-3
3 FC Często Gęsto  5  4-5
4 FC Krusze  2  6-10
5 Nauka Jazdy u Sławka  1  2-7

Strzelcy:

Terminarz:

Start Koniec Mecz Pauza Numer kolejki
09:00:00 09:10:00 Iskra Jasienica 4–1 FC Krusze FC Wuhan 1. KOLEJKA
09:12:00 09:22:00 Nauka Jazdy u Sławka 0–2 FC Często Gęsto
09:24:00 09:34:00 FC Wuhan 2–1 FC Krusze FC Często Gęsto 2. KOLEJKA
09:36:00 09:46:00 Iskra Jasienica 1–0 Nauka Jazdy u Sławka
09:48:00 09:58:00 FC Wuhan 3–0 FC Często Gęsto Iskra Jasienica 3. KOLEJKA
10:00:00 10:10:00 FC Krusze 2–2 Nauka Jazdy u Sławka
10:12:00 10:22:00 FC Często Gęsto 0–0 Iskra Jasienica FC Krusze 4. KOLEJKA
10:24:00 10:34:00 FC Wuhan 2–0 Nauka Jazdy u Sławka
10:36:00 10:46:00 FC Często Gęsto 2–2 FC Krusze Nauka Jazdy u Sławka 5. KOLEJKA
10:48:00 10:58:00 FC Wuhan 1–0 Iskra Jasienica

Grupa B

Grupa B Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 GS Zabrodziaczek 10 4-1
2 Netservis Dobczyn 7 3-2
3 Santoryn Nowinki 4 4-3 
4

HandyMan Elewacje

4  3-4
5

Nadbużanka Słopsk

2

3-7

Strzelcy:

Terminarz:

Start Koniec Mecz Pauza Numer kolejki
11:00:00 11:10:00 GS Zabrodziaczek 1–0 HandyMan Elewacje Nadbużanka Słopsk 1. KOLEJKA
11:12:00 11:22:00 Netservis Dobczyn 1–0 Santoryn Nowinki
11:24:00 11:34:00 Nadbużanka Słopsk 1–2 HandyMan Elewacje Santoryn Nowinki 2. KOLEJKA
11:36:00 11:46:00 GS Zabrodziaczek 1–0 Netservis Dobczyn
11:48:00 11:58:00 Nadbużanka Słopsk 0–3 Santoryn Nowinki GS Zabrodziaczek 3. KOLEJKA
12:00:00 12:10:00 HandyMan Elewacje 0–1 Netservis Dobczyn
12:12:00 12:22:00 Santoryn Nowinki 0–1 GS Zabrodziaczek HandyMan Elewacje 4. KOLEJKA
12:24:00 12:34:00 Nadbużanka Słopsk 1–1 Netservis Dobczyn
12:36:00 12:46:00 Santoryn Nowinki 1–1 HandyMan Elewacje Netservis Dobczyn 5. KOLEJKA
12:48:00 12:58:00 Nadbużanka Słopsk 1–1 GS Zabrodziaczek

Grupa C

Grupa C Nazwa drużyny Punkty Bramki
1

All Stars

 10

6-2

2 Czarna Elka 8 4-2
3 Orlik Zabrodzie

5

4-4

4 MTS Nexsell 3 3-5
5 WKS Ostrówek  1  1-7

Strzelcy:

Terminarz:

Start Koniec Mecz Pauza Numer kolejki
13:00:00 13:10:00 MTS Nexsell 0–1 Czarna Elka Orlik Zabrodzie 1. KOLEJKA
13:12:00 13:22:00 All Stars 2–1 WKS Ostrówek
13:24:00 13:34:00 Orlik Zabrodzie 0–0 Czarna Elka WKS Ostrówek 2. KOLEJKA
13:36:00 13:46:00 MTS Nexsell 0–1 All Stars
13:48:00 13:58:00 Orlik Zabrodzie 1–1 WKS Ostrówek MTS Nexsell 3. KOLEJKA
14:00:00 14:10:00 Czarna Elka 1–1 All Stars
14:12:00 14:22:00 WKS Ostrówek 0–2 MTS Nexsell Czarna Elka 4. KOLEJKA
14:24:00 14:34:00 Orlik Zabrodzie 0–2 All Stars
14:36:00 14:46:00 WKS Ostrówek 1–2 Czarna Elka All Stars 5. KOLEJKA
14:48:00 14:58:00 Orlik Zabrodzie 3–1 MTS Nexsell

Grupa D

Grupa D Nazwa drużyny Punkty Bramki
1

Polonez FC

8

2-0

2 FC Almaz  6 2-1
3 GGS  5  3-3
4 Byczki Stare Babice  4 1-3
5

Wyszków FC

 2 2-4 

Strzelcy:

Terminarz:

Start Koniec Mecz Pauza Numer kolejki
15:00:00 15:10:00 Polonez FC 1–0 Byczki Stare Babice Wyszków FC 1. KOLEJKA
15:12:00 15:22:00 GGS 0–0 FC Almaz
15:24:00 15:34:00 Wyszków FC 0–1 Byczki Stare Babice FC Almaz 2. KOLEJKA
15:36:00 15:46:00 Polonez FC 1–0 GGS
15:48:00 15:58:00 Wyszków FC 0–1 FC Almaz Polonez FC 3. KOLEJKA
16:00:00 16:10:00 Byczki Stare Babice 0–1 GGS
16:12:00 16:22:00 FC Almaz 0–0 Polonez FC Byczki Stare Babice 4. KOLEJKA
16:24:00 16:34:00 Wyszków FC 2–2 GGS
16:36:00 16:46:00 FC Almaz 1–1 Byczki Stare Babice GGS 5. KOLEJKA
16:48:00 16:58:00 Wyszków FC 0–0 Polonez FC

FAZA PUCHAROWA

Ćwierćfinały (17:00 - 18:00):

1: FC Wuhan vs. Czarna Elka 1-3

2: Iskra Jasienica vs. All Stars 0-5

3: GS Zabrodziaczek vs. FC Almaz 1-1 (0-2k)

4: Netservis Dobczyn vs. Polonez FC 0-2

Półfinały (18:00 - 18:30):

5: Czarna Elka vs. FC Almaz 0-2

6: All Stars vs. Polonez FC 1-1 (2-1k)

Mecz o 3 miejsce (18:30):

7: Polonez FC - Czarna Elka 0-1

Finał (19:00):

8: All Stars - FC Almaz 1-1 3-2k

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS