Terminarz: wszystkie zespoły | 3 Liga 23 Edycja |
KOL | Data | Czas | Wynik | Raport meczowy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24.09.2023 | 09:00 h | Netservis Dobczyn II | - | Zielona Furia | 2 - 10 | |||
1 | 24.09.2023 | 10:00 h | Iskra Jasienica | - | Czarna Wataha | 7 - 3(3 - 1)(4 - 2) | |||
1 | 24.09.2023 | 11:00 h | Black Horses | - | Kultywator | 1 - 6(1 - 3)(0 - 3) | |||
1 | 24.09.2023 | 12:00 h | Soward Wołomin | - | FC Pepinos | 7 - 3(3 - 1)(4 - 2) | |||
2 | 01.10.2023 | 13:00 h | FC Pepinos | - | Iskra Jasienica | 2 - 11 | |||
2 | 01.10.2023 | 14:00 h | Kultywator | - | Netservis Dobczyn II | 9 - 3 | |||
2 | 01.10.2023 | 15:00 h | Zielona Furia | - | Soward Wołomin | 2 - 3 | |||
2 | 01.10.2023 | 16:00 h | Czarna Wataha | - | Black Horses | 6 - 1 | |||
3 | 08.10.2023 | 09:00 h | Soward Wołomin | - | Iskra Jasienica | 6 - 6(3 - 1)(3 - 5) | |||
3 | 08.10.2023 | 10:00 h | Zielona Furia | - | Kultywator | 0 - 4(0 - 2)(0 - 2) | |||
3 | 08.10.2023 | 11:00 h | Black Horses | - | FC Pepinos | 6 - 2(1 - 2)(5 - 0) | |||
3 | 08.10.2023 | 12:00 h | Netservis Dobczyn II | - | Czarna Wataha | 3 - 2(2 - 1)(1 - 1) | |||
4 | 15.10.2023 | 13:00 h | Iskra Jasienica | - | Black Horses | 2 - 1(1 - 1)( - ) | |||
4 | 15.10.2023 | 14:00 h | FC Pepinos | - | Netservis Dobczyn II | 2 - 1(1 - 1)(1 - 0) | |||
4 | 15.10.2023 | 15:00 h | Czarna Wataha | - | Zielona Furia | 6 - 4(2 - 0)(4 - 4) | |||
4 | 15.10.2023 | 16:00 h | Kultywator | - | Soward Wołomin | 1 - 3(0 - 0)(1 - 3) | |||
5 | 12.11.2023 | 09:00 h | Kultywator | - | Czarna Wataha | 6 - 4(2 - 2)( - ) | |||
5 | 12.11.2023 | 10:00 h | Netservis Dobczyn II | - | Iskra Jasienica | 2 - 2(2 - 2)( - ) | |||
5 | 12.11.2023 | 11:00 h | Zielona Furia | - | FC Pepinos | 8 - 3(3 - 0)( - ) | |||
5 | 12.11.2023 | 12:00 h | Soward Wołomin | - | Black Horses | 10 - 3(5 - 1)( - ) | |||
6 | 29.10.2023 | 13:00 h | Iskra Jasienica | - | Zielona Furia | 5 - 3 | |||
6 | 29.10.2023 | 14:00 h | Czarna Wataha | - | Soward Wołomin | 4 - 2 | |||
6 | 29.10.2023 | 15:00 h | Black Horses | - | Netservis Dobczyn II | 2 - 4 | |||
6 | 29.10.2023 | 16:00 h | FC Pepinos | - | Kultywator | 3 - 6 | |||
7 | 05.11.2023 | 09:00 h | Soward Wołomin | - | Netservis Dobczyn II | 5 - 1(3 - 1)( - ) | |||
7 | 05.11.2023 | 10:00 h | Czarna Wataha | - | FC Pepinos | 5 - 3(2 - 3)( - ) | |||
7 | 05.11.2023 | 11:00 h | Zielona Furia | - | Black Horses | 0 - 1(0 - 1)( - ) | |||
7 | 05.11.2023 | 12:00 h | Kultywator | - | Iskra Jasienica | 1 - 2(0 - 0)( - ) |
Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1
Email: kontakt@ligabobra.pl
Telefon: 603-077-025
Website: www.ligabobra.pl