O lidze

O lidze

O nas

Liga Bobra to inicjatywa społeczna, które swe początki miała w 2011. Wtedy z inicjatywy czterech osób powstały rozgrywki amatorskie zrzeszające lokalne drużyny. Zaczynaliśmy w dziesięć drużyn by już po pół roku liczbę ich powiększyć dwa razy. Rok do roku drużyn przybywa. Rośnie zasięg i wpływ Ligi Bobra na lokalną społeczność. Jesteśmy utożsamiani z solidnością i ogromnym zaangażowaniem, które wnosimy do ligi. Wraz z ubiegiem lat liga rozrosła się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym. Dzisiaj potrafimy rozgrywać trzy równoległe ligi na różnych boiskach w różnych gminach i powiatach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców wielkiej piłki, aby mogli sprawdzić się na profesjonalnie zorganizowanej lidze szóstek piłkarskich. Oprawa naszej ligi jest tworzona z pieczołowitą starannością, tak aby piłkarze mimo amatorskiej formy rozgrywek, czuli się jak największe gwiazdy futbolu. Szereg materiałów przygotowywanych podczas rozgrywek, takich jak: wywiady pomeczowe, zapowiedzi meczów, program w studiu, wybór cotygodniowej najlepszej szóstki na boisku, prowadzenie pełnych statystyk każdego zawodnika itp. pokazują nasze profesjonalne podejście do realizowania tych rozgrywek. To my dzięki doświadczeniu wdrażamy nowe pomysły w życie.   

Nasz team

Ponad 10 lat razem

Dla nas liga to zabawa i sposób na nudę, która otacza wszystkich którzy tego chcą. My staramy się ją pokonać i zarażać swoim podejściem i zaangażowaniem inne pozytywne osoby. Dzięki temu drzwi na nasz pokład są zawsze otwarte. 

Ligę stworzyło kilka osób które do dziś w niej są. Do nich dołączyli kolejni. Dziś mamy kilkanaście osób, które tydzień w tydzień uczestniczą w organizacji najlepszej ligi szóstek! Najlepszej bo naszej!

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

Główny organizator

Michał Laskowski

Michał Laskowski

Promocja i marketing

Mateusz Suchodolski

Mateusz Suchodolski

Koordynator

Dawid Krzyżewski

Dawid Krzyżewski

Koordynacja sędziów

Mateusz Wojtyra

Mateusz Wojtyra

Koordynator

Mamy już ponad 10 lat!

10

lat

19

edycji

12

gmin

1276

zawodników

 

Sponsor generalny

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS