O lidze

O lidze

O nas

Liga Bobra to inicjatywa społeczna, które swe początki miała w 2011. Wtedy z inicjatywy czterech osób powstały rozgrywki amatorskie zrzeszające lokalne drużyny. Zaczynaliśmy w dziesięć drużyn by już po pół roku liczbę ich powiększyć dwa razy. Rok do roku drużyn przybywa. Rośnie zasięg i wpływ Ligi Bobra na lokalną społeczność. Jesteśmy utożsamiani z solidnością i ogromnym zaangażowaniem, które wnosimy do ligi. Wraz z ubiegiem lat liga rozrosła się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym. Dzisiaj potrafimy rozgrywać trzy równoległe ligi na różnych boiskach w różnych gminach i powiatach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kibiców wielkiej piłki, aby mogli sprawdzić się na profesjonalnie zorganizowanej lidze szóstek piłkarskich. Oprawa naszej ligi jest tworzona z pieczołowitą starannością, tak aby piłkarze mimo amatorskiej formy rozgrywek, czuli się jak największe gwiazdy futbolu. Szereg materiałów przygotowywanych podczas rozgrywek, takich jak: wywiady pomeczowe, zapowiedzi meczów, program w studiu, wybór cotygodniowej najlepszej szóstki na boisku, prowadzenie pełnych statystyk każdego zawodnika itp. pokazują nasze profesjonalne podejście do realizowania tych rozgrywek. To my dzięki doświadczeniu wdrażamy nowe pomysły w życie.   

Nasz team

Ponad 8 lat razem

Dla nas liga to zabawa i sposób na nudę, która otacza wszystkich którzy tego chcą. My staramy się ją pokonać i zarażać swoim podejściem i zaangażowaniem inne pozytywne osoby. Dzięki temu drzwi na nasz pokład są zawsze otwarte. 

Ligę stworzyło kilka osób które do dziś w niej są. Do nich dołączyli kolejni. Dziś mamy kilkanaście osób, które tydzień w tydzień uczestniczą w organizacji najlepszej ligi szóstek! Najlepszej bo naszej!

Kamil Laskowski

Kamil Laskowski

Koordynator lig

Grzegorz Zbrzeźniak

Grzegorz Zbrzeźniak

Fotograf

Michał Laskowski

Michał Laskowski

Koordynator WLS

Mateusz Wojtyra

Mateusz Wojtyra

Koordynator ESA i 1 liga

Grześ Boguszewski

Grześ Boguszewski

Sprzęt

Paweł Grochowski

Paweł Grochowski

Koordynator WLS

Dawid Krzyżewski

Dawid Krzyżewski

Koordynacja sędziów

"Przez osiem ostatnich lat"

Ostatnie 8 lat to:

9

lat działalności

17

edycji

7

gmin

1000

zawodników

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj