Podcast Ligowy

Oj co to był za odcinek! Mega dużo merytorycznej rozmowy o 2 kolejce Ligi Bobra oraz wstęp do niedzielnego grania w ramach 3 kolejki! Gościem studia był jeden z założycieli LB -@Marcin Bergiel. Z Marcinem poruszyliśmy wiele tematów – dyspozycja MediaTRY DarAlarm w tym sezonie, ostatnia porażka, o kontuzjach, o pasji, o rodzinie, o miłości do sportu – i to wszystko w kilkadziesiąt minut! Ładujcie apke Spotify lub odpalajcie nasza stronę i słuchajcie!

Delikatnie zmodyfikowany format Studia Ligi Bobra – powraca! Krótkie podsumowanie pierwszej kolejki oraz najważniejszych wydarzeń z minionej niedzieli. A tym niewątpliwie był powrót na boisku po półrocznej przerwie Marcina Perzanowskiego w Puchatych Wilkach! Udało nam się dzisiaj połączyć z mocno utalentowanym napastnikiem i porozmawiać o powrocie na boisku, o pierwszym meczu po przerwie, o treningach oraz o….najlepszej pizzy w Tłuszczu! Dodatkowo wspólnie z Mateuszem przeprowadziliśmy zapowiedź 2 kolejki LB! Słuchajcie!

Czwarty odcinek naszego hitowego produktu jakim jest podcast Studio Ligi Bobra. Dzisiaj studio Mateusza Wojtyry odwiedziło aż dwóch ligowych ekspertów – Kamil Laskowski oraz Dawid Krzyżewski. Co ciekawe jeden z ekspertów jest cichym fanem piłkarskiej ligi … tego dowiesz się z nagrania:) Ponadto w studio zaproszeni goście opowiedzieli m.in. Sebastian Geski z Wyszków FC o poziomie lig amatorskich w tym i naszej konkurencji. Sebastian również pochwalił dwóch zawodników z WLS i powiedział, że chętnie by zobaczył ich u siebie w składzie. Drugim gościem był Paweł Ołów – kapitan Polonez FC opowie o zbliżającym się spotkaniu z Wuhan i taktyce na Patryka Czajkę i Sebastiana Sasina. Na sam koniec doprosiliśmy Marcina Białka z Szewnicy który w niedziele zagra o brąz przeciwko Czarnym Smokom. Jak widzicie dużo się działo i warto poświęcić 40 minut na pogłębienie wiedzy o Lidze Bobra i Wyszkowskiej Lidze Szóstek.

Nie zwalniamy tempa i kierujemy się cały czas do przodu! Po kilku miesiącach przerwy wracamy w rozmowach o lidze, zawodnikach, kontrowersjach, ciężkich tematach i wielu wielu innych mało ważnych tematach! W tym tygodniu zaprosiliśmy do siebie do studia – postać nową w Lidze Bobra - kapitana nowej ekipy, który zadebiutuje pierwszy raz w swojej historii na zielonej trawie w Tłuszczu. Co Ważne Dawid - bo to o nim mowa na co dzień jest arbitrem piłkarskim – zatem znaleźliśmy miejsce na kilka niewygodnych pytań. Jakie oczekiwania przed startem sezonu ma Dawid - kapitan beniaminka? Jakie nastawienie? Jakie są problemy sędziów w rozgrywkach amatorskich? Jakie gwiazdy zawitają na tłuszczańskim obiekcie Wiosną w Pikum Pakum? Słuchajcie!

Trzeci odcinek Studia Ligi Bobra, Mateusz Wojtyra w roli prowadzącego oraz grono fantastycznych gości! Piotr Nowak z Pascal FC Widelec o przegranym meczu z obecnym liderem – Skuszewem opowie, która sytuacja jego zdaniem była kluczowa. Damian Krzywiecki z Tiger Team podzielił się kilkoma uwagami co do swojego zespołu i przyczynach słabych wyników. Na sam koniec Krzysio Król – All Stars - dał wskazówki jak go mamy tytułować, kto z drużyny się ożenił a kto miał wyść za mąż! Truskawką na torcie okazało się pytanie prowadzącego do naszego eksperta – a czy Ty lubisz Ligę Bobra?

Święta, święta i po świętach! My jeszcze przed samym końcem roku 2020 chcemy Wam wrzucić podrzucić podsumowanie Ligi A2. Przed Wami 7 odcinek Studio LB Rozmowy Niekontrolowane. Omówiliśmy w podcaście wszystkie drużyny ich wyniki. Gościem programu był Mateusz Kubalski – kapitan FC Wuhan który opowiedział co w drużynie się ma dziać w okresie zimowym i jak zamierzają szykować się na wiosnę by zawojować wyższy szczebel rozgrywek! Zapraszamy!

Drugi odcinek Studia Ligi Bobra, Mateusz Wojtyra w roli prowadzącego tym razem skupił się na licznym gronie gości. Prócz stałego eksperta program odwiedzili Jacek Markowski (Skuszew – WLS); Tomasz Sasin (Iskra Jasienica – Liga A2) oraz Piotr Burasiewicz (Team Hangover – Liga A1). Prócz rozmów z gośćmi poruszyliśmy temat absencji Marcina Perzanowskiego w Puchatych Wilkach, powodach braku formy Tiger Team oraz temat dość kontrowersyjny sędziowie. 

Po powrocie do studia Ligi Bobra głównego Prowadzącego – Mateusza, przyszła pora na omówienie Ligi A1. Mateusz wspólnie z ekspertem Kamilem omówili wszystkie drużyny pod kątem całego sezonu. Każdej drużynie poświęciliśmy kilka minut zatem warto posłuchać! Prócz eksperta w studio pojawił się Sergiusz Modzelewski –  defensywny zawodnik Black Dragons Team – brązowy medalista ostatniej jesiennej kampanii LB Ligi A1. Sergiusz mimo młodego wieku okazał się bardzo doświadczonym i rozsądnym rozmówcą. Poruszyliśmy z nim temat ostatniego osiągnięcia Smoków, średniej wieku w drużynie, umiejętności w zespole, trapiących ich kontuzji oraz o jego umiejętnościach bramkarskich! Zapraszamy od odsłuchania!

Premierowy odcinek Studia Ligi Bobra - rozmowy niekontrolowane. 

Piąty odcinek podcastu Ligi Bobra a w nim kolejna porcja aktualności z boisk. Tym razem prowadzący oraz zaproszeni goście podsumowali tylko Wyszkowską Ligę Szóstek i jej ostatnią kolejką. Prócz stałych ekspertów w osobach Michała Laskowskiego oraz Dawida Krzyżewskiego – studio odwiedził zawodnik GS Zabrodziaczka – Dominik Laskowski. Dominik opowiedział o tym sezonie, o problemach, o sukcesie, o formie Karola Chmiela, o Lidze Fanów i poziomie WLS. Wiele dobrego i konstruktywnego materiały do odsłuchania! Zapraszamy!

Najnowsze

 

Sponsor strategiczny ligi

 

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS