Grupa A
Grupa A | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Nadbużanka Słopsk | 7 | 6-3 | |
2 |
Media-Try Dar-Alarm
|
3 | 3-4 | |
3 | Wiślanie Czerwieńsk | 0 | 3-17 | |
4 | MR Geodezja | 10 | 11-2 | |
5 | GGS | 9 | 7-2 |
Strzelcy
Maciek Kamiński (MR Geodezja) 5; Lukasz Flak (MR Geodezja) 4; Lukasz Kulesza (GGS) 4
Terminarz
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
09:00:00 | 09:10:00 | Media-Try Dar-Alarm | 0–1 | GGS | Nadbużanka Słopsk | 1. KOLEJKA |
09:12:00 | 09:22:00 | Wiślanie Czerwieńsk | 1–7 | MR Geodezja | ||
09:24:00 | 09:34:00 | Nadbużanka Słopsk | 0–2 | GGS | MR Geodezja | 2. KOLEJKA |
09:36:00 | 09:46:00 | Media-Try Dar-Alarm | 3–1 | Wiślanie Czerwieńsk | ||
09:48:00 | 09:58:00 | Nadbużanka Słopsk | 0–0 | MR Geodezja | Media-Try Dar-Alarm | 3. KOLEJKA |
10:00:00 | 10:10:00 | GGS | 3–0 | Wiślanie Czerwieńsk | ||
10:12:00 | 10:22:00 | MR Geodezja | 2–0 | Media-Try Dar-Alarm | GGS | 4. KOLEJKA |
10:24:00 | 10:34:00 | Nadbużanka Słopsk | 4-1 | Wiślanie Czerwieńsk | ||
10:36:00 | 10:46:00 | MR Geodezja | 2–1 | GGS | Wiślanie Czerwieńsk | 5. KOLEJKA |
10:48:00 | 10:58:00 | Nadbużanka Słopsk | 2–0 | Media-Try Dar-Alarm |
Grupa B
Grupa B | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Black Dragons Team | 10 | 9-2 | |
2 | Sportivo Varsovia | 8 | 4-1 | |
3 | Wczorajsi | 0 | 0-7 | |
4 | Old Stars Team | 5 | 3-3 | |
5 | Rekiny Ząbki | 3 | 2-5 |
Strzelcy
Tomek Freiberga (Black Dragons) 3; Bartek Bajkowski (Black Dragons) 3
Terminarz
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
11:00:00 | 11:10:00 | Sportivo Varsovia | 2–0 | Rekiny Ząbki | Black Dragons Team | 1. KOLEJKA |
11:12:00 | 11:22:00 | Wczorajsi | 0–1 | Old Stars Team | ||
11:24:00 | 11:34:00 | Black Dragons Team | 2–0 | Rekiny Ząbki | Old Stars Team | 2. KOLEJKA |
11:36:00 | 11:46:00 | Sportivo Varsovia | 1–0 | Wczorajsi | ||
11:48:00 | 11:58:00 | Black Dragons Team | 2–1 | Old Stars Team | Sportivo Varsovia | 3. KOLEJKA |
12:00:00 | 12:10:00 | Rekiny Ząbki | 1–0 | Wczorajsi | ||
12:12:00 | 12:22:00 | Old Stars Team | 0–0 | Sportivo Varsovia | Rekiny Ząbki | 4. KOLEJKA |
12:24:00 | 12:34:00 | Black Dragons Team | 4–0 | Wczorajsi | ||
12:36:00 | 12:46:00 | Old Stars Team | 1–1 | Rekiny Ząbki | Wczorajsi | 5. KOLEJKA |
12:48:00 | 12:58:00 | Black Dragons Team | 1–1 | Sportivo Varsovia |
Grupa C
Grupa C | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Santoryn Nowinki | 5 | 2-5 | |
2 | Prefbud Tulewo | 2 | 1-3 | |
3 | MTS Nexsell | 7 | 7-1 | |
4 | ZKS Lucynów | 2 | 1-4 | |
5 | Puchate Wilki | 10 | 4-0 |
Strzelcy
Damian Gałązka (MTS Nexsell) 5; Pawel Gluszek (Puchate Wilki) 2; Kacper Prusak (Puchate Wilki) 2;
Terminarz
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
13:00:00 | 13:10:00 | Prefbud Tulewo | 0–1 | Puchate Wilki | Santoryn Nowinki | 1. KOLEJKA |
13:12:00 | 13:22:00 | MTS Nexsell | 3–1 | ZKS Lucynów | ||
13:24:00 | 13:34:00 | Santoryn Nowinki | 0–0 | Puchate Wilki | ZKS Lucynów | 2. KOLEJKA |
13:36:00 | 13:46:00 | Prefbud Tulewo | 0–0 | MTS Nexsell | ||
13:48:00 | 13:58:00 | Santoryn Nowinki | 0–0 | ZKS Lucynów | Prefbud Tulewo | 3. KOLEJKA |
14:00:00 | 14:10:00 | Puchate Wilki | 1–0 | MTS Nexsell | ||
14:12:00 | 14:22:00 | ZKS Lucynów | 0–0 | Prefbud Tulewo | Puchate Wilki | 4. KOLEJKA |
14:24:00 | 14:34:00 | Santoryn Nowinki | 0–4 | MTS Nexsell | ||
14:36:00 | 14:46:00 | ZKS Lucynów | 0–1 | Puchate Wilki | MTS Nexsell | 5. KOLEJKA |
14:48:00 | 14:58:00 | Santoryn Nowinki | 2–1 | Prefbud Tulewo |
Grupa D
Grupa D | Nazwa drużyny | Punkty | Bramki | |
1 | Polonez FC | 6 | 3-2 | |
2 | Czarna Elka | 4 | 1-1 | |
3 | RP Granit | 0 | 0-5 | |
4 | Wyszków FC | 7 | 5-1 | |
5 | Amarena United | 0 | 0 |
Strzelcy
Damian Komorowski (Wyszkow FC) 2; Pawel Ołów (Polonez FC) 2;
Terminarz
Start | Koniec | Mecz | Pauza | Numer kolejki | ||
15:00:00 | 15:10:00 | Czarna Elka | Amarena United | Polonez FC | 1. KOLEJKA | |
15:12:00 | 15:22:00 | RP Granit | 0–3 | Wyszków FC | ||
15:24:00 | 15:34:00 | Polonez FC | Amarena United | Wyszków FC | 2. KOLEJKA | |
15:36:00 | 15:46:00 | Czarna Elka | 1–0 | RP Granit | ||
15:48:00 | 15:58:00 | Polonez FC | 1–2 | Wyszków FC | Czarna Elka | 3. KOLEJKA |
16:00:00 | 16:10:00 | Amarena United | RP Granit | |||
16:12:00 | 16:22:00 | Wyszków FC | 0–0 | Czarna Elka | Amarena United | 4. KOLEJKA |
16:24:00 | 16:34:00 | Polonez FC | 1–0 | RP Granit | ||
16:36:00 | 16:46:00 | Wyszków FC | Amarena United | RP Granit | 5. KOLEJKA | |
16:48:00 | 16:58:00 | Polonez FC | 1–0 | Czarna Elka |
FAZA PUCHAROWA
Ćwierćfinały (17:00 - 18:00):
1: MR Geodezja vs. MTS Nexsell 2-3
Lukasz Flak - Marcin Kowalczyk x3
Patryk Dybowski
2: GGS vs. Puchate Wilki 2-0
Lukasz Kulesza x2
3: Black Dragons vs. Polonez FC 3-0
Bartek Bajkowski x2
Patryk Kluk
4: Sportivo vs. Wyszkow FC 0-2
- Mateusz Zajac
Hubert Dabrowski
Półfinały (18:00 - 18:30):
5: MTS Nexsell vs. Black Dragons 1-4
- Bartek Bajkowski; Mikołaj Brzeski; Tomek Freyberg; Bartek Lipski
6: GGS vs. Wyszkow FC 2-0
Lukasz Kulesza; Jakub Mydlowiecki
Mecz o 3 miejsce (18:30):
7: MTS NEXSELL VS WYSZKOW FC 2-3
Kowalczyk x2 - Komorowski x2; Konrad Kanon;
Finał (19:00):
8: GGS VS BLACK DRAGONS TEAM 0-0 K. 4-3