AKTUALNOŚCI

czwartek, 17 wrzesień 2020 19:42

Już niebawem CUP20 - powrót do piłki! Wyróżniony

Napisał

Mieliśmy zacząć w marcu. Całość ligi była przygotowana. Wszystko rozpisane i wydrukowane. Po tym plany pokrzyżowała nam epidemia. Dzisiaj jesteśmy kilkadziesiąt tygodni dalej i staramy się wrócić do normalnego funkcjonowania. Każdy z nas próbuje się odnaleźć w tych nowych warunkach jakie przyniósł nam COVID. Do tego normalnego funkcjonowania w świecie Ligi Bobra postaramy się wrócić już w najbliższy weekend. Czeka na nas wspaniała piłkarska impreza która będzie wspierana przez niesamowite wydarzenie jakim będzie mega grillowanie.

Turniej podzieliliśmy na dwa boiska i rozłożyliśmy w czasie – gramy w dwa dni. Pozwoli to zachować odpowiednie  warunki sanitarne i spełnić obostrzenia nakładane na nas przez rządzących. Jako poważna i szanująca się liga musimy dbać o zdrowie wszystkich którzy pojawią się tego dnia na orliku w Ostrówku i Tłuszczu. Zaczniemy punkt o 9 w Tłuszczu, gdzie na boisko wybiegną ekipy z grupy A, Team Hangover oraz AbyDoPrzodu. I jeśli chodzi o pierwszy team to wiemy, że lubi sprawiać niespodzianki i zapewne tu również czeka nas coś ciekawego z ich strony to w ich przeciwniku – ekipa Kamila Malcher – upatrujemy triumfatora całego turnieju. Zatem na otwarcie – ciekawe widowisko, które może pokazać jak się ułoży końcowy układ tabeli. Grupa B wybiegnie punkt w południe na boisko w Ostrówku. Jak dla mnie jest to jest to najtrudniejsza grupa tego turnieju. Pascal, Bad Boys oraz Ebe Ebe które ostrzy sobie zęby na końcowy triumf. Czwartą ekipą jest Czana E(L)ka która zapewne nie rozłoży się przed przeciwnikami. Bad Boys przed swoją publicznością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. A Pascal jak to Pascal – mistrz 1 edycji WLS, brązowy medalista 2 edycji, zwycięzca wielu turniejów. Jak dla mnie również i tutaj kandydat do pozamiatania w grupie oraz mocny kandydat do końcowego triumfu.

Po grupie B na plac gry zamelduje się Grupa C – punkt o 15:00. W tej grupie kibice zobaczą zapewne nie jeden dobry mecz ponieważ grupa mocno wyrównana. Skuszew i WFC mają rachunki do wyrównania. Mecze ekip z powiatu wyszkowskiego z reguły są tymi podwyższonego ryzyka. Nikt nie odstawi nogi, będzie walka na całym boisku. Bracia Tasziwano to dawna ekipa Osiedle Błotna z Wołomina. Chłopaki po kilku miesiącach rozłąki z Ligą Bobra wracają by ponownie spróbować swoich sił w naszym turnieju. Na bank urwą komuś punkty i mogą sprawić niespodziankę.

W Tłuszczu po godzinie 12:00 zrobimy małą przerwę. Potrwa ona do 15:30. Podczas przerwy zapraszamy wszystkich do skosztowania potraw z mega grilla. A to wszystko za totalne FREE. Grupa D na boisko wejdzie punkt 15:30. Zmagania w tej grupie rozpoczniemy potyczką drużyn które na co dzień grają w warszawskiej Lidze Fanów. Jedni to mistrzowie 6 ligi, drudzy to mistrzowie 1 ligi. Zatem czeka nas pojedynek mistrzowski. Faworytem Narodowe Śródmieście które w tym sezonie zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej wspomnianej Ligi Fanów. W grupie również wystąpią dobrze znani zawodnicy FC Ultimatum Wyszków którzy w Lidze Bobra dwukrotnie zajmowali 3 miejsce w 2 lidze. Uzupełnieniem grupy są zawodnicy tajemniczej ekipy o fantastycznej nazwie KTS Liczby Nie Kłamią. Rozumiemy, że klub towarzysko sportowy przyjeżdża na tłuszczański obiekt po konkretny cel jakim jest niedzielny tysiak! Oby tak się stało!

Jak widzicie, turniej zapowiada się arcy ciekawie! Jest kilka nowych ekip, na boisku zobaczymy zatem wiele nowych twarzy. Każdy z nich będzie chciał się zaprezentować z jak najlepszej strony. W grze jest główna nagroda oraz nagrody indywidualne. My już ostrzymy sobie zęby na to co nas czeka. Po takim rozbracie z piłką powrót jeszcze bardziej cieszy. A jeśli wracać to tylko w takim stylu – dobrym turniejem – przywitać wszystkich!

 

Czytany 583 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 wrzesień 2020 19:11

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj