wtorek, 03 listopad 2020 20:47

Sebastian Nadaj - raport z analizy GPS Wyróżniony

W drugiej analizie gry pod kątem zachowania zawodnika na boisku i jego indywidualnych statystyk sięgnęliśmy również po napastnika. Młodego i perspektywicznego Sebastiana Nadaja, który w lidze jest od dobrych ośmiu lat. Chłopak się wychował w naszej lidze i mimo młodego wieku jest wpełni opierzonym zawodnikiem! Sebastian czujnik założył w meczu z liderem All Stars. Zatem ponownie nie łatwe zadanie dla wytypowanego zawodnika do analizy.

Wynik tego spotkania to 4-0 dla ówczesnego lidera tabeli All Stars. Poniżej zestaw statystyk Sebastiana z dnia 18 października 2020 godzina 13:00. Raport meczowy dostępny jest TUTAJ.

Dystans

Sebastian w meczu przebiegł 3800 metrów – 3,8 km. Zatem jest to o 100 metrów mniej niż w minionym tygodniu Chmiel. Co ważne – widać to na wykresie Nadaj nie grał 100% swego czasu. Zatem wynik naprawdę dobry. Na wysokiej intensywności czyli prędkość pomiędzy 13 a 21 km/h – 591 metry, co stanowi 16% całości dystansu w meczu. 43% dystansu Sebastian „spacerował i był mniej aktywny” – prędkość poniżej 7 km/h. Pozostały dystans to jogging – prędkość pomiędzy 7 a 13 km/h co stanowi 41% całości dystansu.

Statystyki GPS Sebastian Nadaj

Zdarzenia

Cały dystans możemy przełożyć na ilość zdarzeń w meczu. Wszystkich zarejestrowanych zdarzeń miał 412. Zatem również dużo więcej niż Karol Chmiel – podkreślamy ponownie – Nadaj grał nie 100% w meczu. Na wysokiej intensywności 47 zdarzenia. Łączna wartość tych zdarzeń to wspomniane 591 metry przebiegnięte. Na niskiej intensywności mamy 89% całości zdarzeń – 365 zdarzenia. W którym czasie Sebastian był najaktywniejszy? Wg nas 4 minuta. Przebiegł najwięcej – 65 metrów w wysokiej intensywności.

Sprinty

Sebastian podobnie jak Karol w całym meczu zanotował tylko jeden sprint. Był on w 43 minucie – tuż przed zejściem z boiska. Miał on 8 metrów, jego dystans 8 metrów. Uzyskał w nim prędkość 22,9 km/h.

Heatmapa

Napastnik Puchatych Wilków w meczu spędził 43 minuty. W meczu nie strzelił żadnej bramki choć widać na mapie aktywności, że znaczną część czasu spędził na połowie rywala. Na jakiej stronie był najczęściej? Środek boiska.

Czytany 432 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 03 grudzień 2020 20:12
Więcej w tej kategorii: Marcin Białek - raport z analizy GPS »