AKTUALNOŚCI

piątek, 09 październik 2020 08:10

COVID19 - informacje sanitarne Wyróżniony

Napisał

Od tej soboty będzie zaostrzony reżim sanitarny w całym kraju. Cały kraj został jedną żółta strefą. Regiony których to nie obowiązuje to strefy czerwone. Tam są wyższe restrykcje.

Dla nas to nic nowego bo od turnieju CUP20 staramy się jak najbardziej dbać o Wasze i swoje zdrowie. Od niedzieli na terenie orlików w Tłuszczu i Wyszkowie obowiązuje całkowity NAKAZ noszenia maseczek. Wszyscy są zobowiązani do noszenia maseczek i zachowania dystansu wkoło boiska głównego. Zawodnicy wchodzący na plac gry wchodzą na nie w maskach, schodzący również zakładają maski. Podczas rozgrzewki i meczu – bez maseczek:) No chyba, że ktoś chce potrenować płuca.

Poniżej kilka zasad których należy stosować do odwołania!

Zawodnicy, pamiętajcie!

  1. Na boisko wchodzimy głównym wejściem. Przed wejściem na obiekt piłkarski każdy zawodnik ma obowiązek do dezynfekcji rąk. Płyny są wystawione przed głównym wejściem. Jest to czynność absolutnie konieczna.
  2. Wszyscy przychodzimy na orlik w MASECZKACH i przebieramy się również w maseczkach. Można je zdjąć dopiero w momencie przystąpienia do meczu, więc poinformujcie proszę wszystkich zawodników z drużyny. Brak maseczki przy wejściu na obiekt UNIEMOŻLIWIA wejście na obiekt. Zawodnicy rezerwowi nie muszą mieć maseczek w trakcie trwania meczu.
  3. Ze względu na trzymanie dystansu społecznego wszystkie drużyny do spotkania przygotowują się i przeprowadzają zmiany przy bocznych sektorach boiska (przy bramkach ligowych ) Nie skupiamy się na środku boiska. TYLKO kapitan ma obowiązek podejść do organizatora i uzupełnić protokół meczowy przed i po meczu.
  4. Przebieramy się tylko na terenie boiska na świeżym powietrzu, nie możemy udostępnić żadnych szatni, czy kontenerów.
  5. Szczególnie teraz prosimy o zachowanie porządku na orliku i terenie poza nim. Co tydzień nasze ekipy muszą sprzątać po zawodnikach i kibicach kubki, butelki i opakowania po jedzeniu. Są do tego kosze na śmieci.
  6. Pamiętajcie drodzy Ligowicze, że zdrowie jest najważniejsze i powyższe punkty nie powstały po to, aby Was straszyć czy do czegoś zmuszać, ale aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Jedna zakażona osoba podczas tygodniowej kolejki naszej ligi powoduje „bana” całej ligi. Szanujmy to. Jeśli masz gorączkę, źle się czujesz – nie przychodź na orlik.

Kapitanowie drużyn zostaną poinformowani o konieczności poinstruowania swoich zawodników jeszcze dodatkowo przed meczem.

Prosimy uszanować zasady i ich przestrzegać. Jest to wymóg rządu. Zarządcy boisk muszą to respektować - a my jako najemcy jesteśmy zobowiązani dopilnować tego.

Płyn do dezynfekcji standardowo przed wejściem na boisko.

Czytany 226 razy Ostatnio zmieniany środa, 04 listopad 2020 14:09

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj