AKTUALNOŚCI

czwartek, 15 październik 2020 10:05

TOP6 3 kolejka Liga WLS Wyróżniony

Napisał

Po trzeciej kolejce w lidze WLS zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Alan Wróbel (Pascal FC Widelec) – w zastępstwie Krzyśka Borowskiego lider formacji defensywnej. Dodatkowo bramka po świetnej akcji z Kowalczykiem
  • Przemek Borkowski (Skuszew) – lider swojej drużyny. W najważniejszych momentach meczu pokazał charakter i instynkt przywódcy.
  • Daniel Zieliński (BR) (Wyszków FC) – man of the match! Gościu z żelaznymi układem nerwowym. Tego dnia w bramce wyrabiał cuda. Ilość parad bramkarskich wykonanych przez popularne Zioło była nie do zliczenia. Dzięki jemu WFC zanotował 3 punkty.
  • Marcin Zając (Czarna Elka) – mimo porażki swojego zespołu pokazał się z ciekawej strony. Potrafił pracować na całym boisku dla swojej drużyny. W obronie pewny i skuteczny. Częste rajdy prawym skrzydłem stwarzały wiele problemów obrońcom WFC.
  • Karol Paź (GS Zabrodziaczek) – Karola znaliśmy z tego, że potrafił świetnie grać pod bramką przeciwnika. Od kilku sezonów zmiana pozycji i cofnięcie na obronę. Pewny punkt swojego zespołu. Od niego zaczynają się wszystkie akcje Zabrodziaczka.
  • Adrian Rakowski (GS Zabrodziaczek) – bardzo aktywny przez całe spotkanie. Pracował na całej prawej stronie od obrony po atak. Pewny punkt dzisiejszego dnia w zespole Zabrodziaczka mimo spędzonych minut na boisku tego dnia – mowa u turnieju w Zabrodziu.
Czytany 27 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj