AKTUALNOŚCI

czwartek, 22 kwiecień 2021 20:14

1 kolejka rozkład jazdy + informacje startowe Wyróżniony

Napisał

Po wielu perturbacjach z przekładaniem startu ligi – oficjalnie – najbliższa niedziela ponownie zapoczątkuje piękny okres w historii naszej ligi. Byliśmy pewni że uda się zebrać nawet 18 drużyn w 18 edycji ale niestety – taka ilość drużyn towarzyszyła nam tyle co gościła Super Liga – czyli 48 godzin. Niestety ale najbardziej zasłużona ekipa – FC Klonowe Liście z powodów organizacyjnych zmuszeni byli odpuścić tę rundę. Liczymy, że na jesieni zbiorą się wcześniej i zasilą naszą elitarną ligę.

Co po za tym? Udało się zebrać nam świetne ekipy, a wśród nich kilka wracających z innych rozgrywek lub po rocznej przerwie. Mamy też sporo nowych ekip, których poziom organizacyjny jest już tak wysoki że na starcie wygląda to bardzo obiecująco.

Jak zagramy? Dwie ligi. 1 liga – 6 zespołów zagra systemem mecz-rewanż. Druga liga – 11 ekip zagra 11 kolejek. Czasu jest mało bo w czerwcu mistrzostwa Europy a w lipcu mistrzostwa Polski Super Liga 6. Zatem na koniec czerwca musimy mieć wyłonionych zwycięzców Ligi oraz Pucharu Ligi.

Terminarz już przedstawialiśmy w tygodniu – link TUTAJ.

Terminarz na 1 kolejkę wygląda tak:

niedziela, 25, kwiecień 2021

10:00 2 Liga 18 Edycja Krzywica - Tiger Team

11:00 2 Liga 18 Edycja Iskra Jasienica -  PP Klimag

12:00 2 Liga 18 Edycja FC Pepinos - Trzecia Fala

13:00 2 Liga 18 Edycja FC Ultimatum  - The Naturat

14:00 2 Liga 18 Edycja MediaTRY - Nadbużanka Słopsk

15:00 1 Liga 18 Edycja Orlik Zabrodzie -  Puchate Wilki

16:00 1 Liga 18 Edycja FC Wuhan - ALL Stars

17:00 1 Liga 18 Edycja Polonez FC - Team Hangover

Jakie zmiany nas czekają?

Zawodnik zrzeszony – przypominamy, że w lidze może grać dwóch zawodników zrzeszonych. Co to oznacza? Na boisku w trakcie spotkania Ligi Bobra może przebywać dwóch zawodnik. Nie może być sytuacji gdzie w trakcie meczu jest 2 lub więcej zawodników zrzeszonych. Zawodnik zrzeszony to dla nas zawodnik zgłoszony do rozgrywek PZPN lub MZPN. Czyli bez znaczenia na poziom. W zgłoszonych składach zawodników zrzeszonych może być również tylko dwóch. 

Obuwie

Buty – w Tłuszczu na orliku obowiązuje obuwie płaskie lub turfy. Niedozwolone jest obuwie korki, wkręty, lanki etc.

Sprawy organizacyjne

Formalności – w niedziele przed swoim meczem kapitan – zastępca – rozlicza się z Organizatorem w zakresie opłaty startowej oraz karty zgłoszeniowej. Karty musza być wydrukowane, podpisane przez zawodników i złożone u Organizatorów.

COVID

Pandemia – z uwagi na obostrzenia zabronione jest przebywanie na obiekcie sportowym większej ilości osób niż limit – 25 osób. Zatem prosimy o przestrzeganie zasad. Płyny i maseczki znajdują się u organizatora. Na obiekcie obowiązuje całkowity nakaz zakrywania usta i nosa.

MECZ

Protokół meczowy – przed i po meczu kapitan lub reprezentant drużyny weryfikuje protokół meczowy. Przed meczem koordynator ligi zbiera informacje o zawodników wyjściowych i rezerwowych. Po meczu następuje weryfikacja protokołu i wydarzeń boiskowych oraz kapitanowie wskazują najlepszego zawodnika drużyny przeciwnej.

Czytany 101 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj