poniedziałek, 27 wrzesień 2021 08:15

VIDEO (26.09.2021) MediaTRY DarAlarm – All Stars - przerwana passa! Wyróżniony

Każda passa kiedyś się kończy. Tak też było z fenomenalnym osiągnięciem All Stars które dnia 26.09.2021 zostało przerwane. Licznik wygranych zatrzymał się na 21 spotkaniach. Ponad dwa sezony ekipa była niepokonana aż do dnia dzisiejszego gdzie punkty im urwał mistrz z 2 ligi sezonu wiosna 2021 – MediaTRY DarAlarm. Ekipa mediowców świetnie rozpoczęła mecz gdzie już po dwóch minutach mogła cieszyć się z bramki. Niestety sędzia nie uznał bramki. Później inicjatywę przejął zespół mistrza Ligi Bobra. 3-1 wynik utrzymywał się do 46 minuty. Wtedy to miała miejsce akcja która zaważyła o ostatecznym wyniku. Konrad Kupiec z Czarkiem Jakbówskim nie wykorzystali przewagi 2:1. Stojący tego dnia w bramce – Trąbiński, szybkim wyrzutem wprowadził piłkę do gry i otworzył drogę do bramki swoim kolegom. Bramkę kontaktową zdobył Kamil Falkenberg, wyrównał król strzelców z wiosna 2021 – Mateusz Kowalczyk.