AKTUALNOŚCI

środa, 05 październik 2022 09:15

TOP6 4 kolejka 2 liga

Napisał

 W drugiej lidze ponownie wskoczyło kilka znanych nam nazwisk. Cieszy widok tu Tomka z AKS który po groźnym urazie wrócił do bramki AKS i znowu wpadł do TOPKI! Orzelski – świetny mecz i świetna bramka. Debiutant – Wiktor, mamy nadzieje że zagrzeje miejsce bo widzimy tu duży potencjał.

  1. Tomek Pietrzak (AKS Elektro) – powrót do bramki po kontuzji w drugiej kolejce. Bez skrupułów. Nie oszczędzał się. Bardzo dobry występ! 
  2. Paweł Melion (ZKS Lucynów) – ciekawa postać w ekipie ZKS. Filigranowy obrońca. Robiący dużo wiatru w przodzie. Sporo jakości w jego wykonaniu. Występ kwalifikuje się do TOPKI!
  3. Kamil Orzelski (MTS Wyszków) – jak w pierwszej lidze dwóch gości wpadło za gola, to i takie miejsce należy się Kamilowi! Świetny gol w meczu z WKS – snajperski strzał – sędzia sam oklaskiwał gola!
  4. Wiktor Pszczółkowski (Bear Team) – pierwszy występ w tym sezonie w LB. Bardzo aktywny przez cały mecz. Zgadzamy się z przeciwnikiem, że to najlepszy zawodnik meczu!
  5. Daniel Stańczak (Iskra Jasienica) – klasa sam w sobie. W sobotę trzy bramki strzelone w Pomiechówku. W niedziele cztery AKS.
  6. Damian Gałązki (MTS Wyszków) – chyba tu nie ma co pisać. Wystarczy obejrzeć nagranie. Level wyżej niż wszyscy inni.

Zawodnik kolejki

Daniel Stańczak (Iskra Jasienica) - Stańczak SHOW w meczu z AKS. A patrząc na fakt, że z drużyny przeciwnika wzięliśmy do TOPki bramkarza AKS to tylko świadczy o poziomie Daniela! Brawo! 

Sponsorzy

Sponsorami nagród w konkursie dla zawodnika kolejki są:

Browar rzemieślniczy Wołomin - partner Ligi BobraGifts for all - prezenty i upominki - partner Ligi BobraPizzeria Zakazana w Tłuszczu - ul. Reymonta 5
Czytany 80 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Wybierz kategorię

Najpopularniejsze

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© IT4 Polska Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS