czwartek, 12 maj 2016 09:06

Nagrody po 5 kolejce

Po dłuższej bo dwutygodniowej przerwie zawodnicy LB wrócili na boiska. Jak widać po wynikach jakie padły to rozbrat z futbolówką nie wszystkim dobrze robi. Kto zaskoczył w ten weekend pozytywnie?

FC Tu-Tu – tutaj chyba nikt nie ma wątpliwości że plus kolejki należy się podopiecznym Piotrka! Po pięciu minutach wynik 2-0 w plecy i zapowiadał się prawdziwy pogrom. Jednak po to się ma w drużynie takie osobowości jak Pan Marek Pietrzak, który dał jasny sygnał – walczyć! Brawo panowie! W podzięce za ten dobry mecz oraz w celu „dodania skrzydeł” przyjmijcie od nas krateczkę wyskokowego napoju Komodo Drink – oczywiście ufundowaną przez naszego Sponsora Komodo!

Wrzucamy również nazwiska szczęśliwców którzy już przy okazji 6 kolejki będą mogli zaspokoić apetyt dzięki nagrodom ufundowanym przez Pana Zapiekankę!