AKTUALNOŚCI

czwartek, 15 październik 2020 10:04

TOP6 3 kolejka Liga A2 Wyróżniony

Napisał

Po trzeciej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Łukasz Ponichtera (Tiger Team) - liczna obrona strzałów z dystansu, a także pewne wyjścia do dośrodkowań. Ponadto obrona sytuacji sam na sam w kluczowych momentach meczu.
  • Hubert Kosowski (ISKRA Jasienica) - to jego bramki sprawiły, że iskra uwierzyła, w korzystny wynik. Bardzo solidny w defensywie, wiele wygranych pojedynków w powietrzu. Stary wilk!
  • Bartosz Szczesny (Polonez FC) - Trzymał twardo zwartą obronę zespołu, kierując przy tym stawieniem. Dołożył dwie bramki pomagając przetrwać kryzys bo momentami dominacja Iskry była niezwykle wyraźna.
  • Przemysław Borkowski (Polonez FC) - świetny występ napastnika, nie tylko skuteczny, ale też odpowiedzialny za los drużyny, strzalał i kreował akcje kolegom.
  • Mateusz Przybysz oraz Patryk Czajka (FC WUHAN) - obaj niemiłosiernie karcili obronę Amareny, masa strzałów, swobodnych dryblingów, wchodzili w pole karne jak nóż w masło. Pewne nominacje do TOP6.
Czytany 33 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 październik 2020 19:56

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj