AKTUALNOŚCI

czwartek, 22 październik 2020 14:09

TOP6 4 kolejka Liga A2 Wyróżniony

Napisał

Po czwartej kolejce w lidze A2 zestawienie TOP6 prezentuje się następująco:

  • Mateusz Kotowski – Bramkarz - Coco Jambo Tłuszcz - Mimo dużej liczby straconych bramek, uratował swoją drużynę przed stratą dużo większej ilości goli.
  • Hubert Kosowski - ISKRA JASIENICA - Najbardziej wyróżniający się zawodnik spotkania. Zalicza 4 trafienia w kluczowych momentach spotkania, co przekłada się na zwycięstwo zespołu.
  • Marcin Rybak - ISKRA JASIENICA - Odważna i agresywna gra w drugiej połowie pozwalała na wysoką grę reszcie zespołu. Zatrzymał wiele groźnie zapowiadających się kontr przeciwnika, dodatkowo zalicza piękne trafienie.
  • Paweł Ołów - Polonez FC - Zwinny i nieuchwytny dla rywala podczas dryblingu. Napędza akcje swojej drużyny i dyryguje grą w obronie.
  • Patryk Czajka - FC Wuhan - Najlepszy zawodnik kolejki. Zawodnik kompletny, do bólu skuteczny w sytuacjach strzeleckich i bardzo zaangażowany w grze destrukcyjnej.
  • Sebastian Sasin - FC Wuhan - Pewny w grze w obronie, wykazuje się bardzo dobrą techniką w konstruowaniu akcji. Niejednokrotnie obsługiwał kolegów z drużyny dobrymi podaniami, które stwarzały groźne sytuacje bramkowe
Czytany 87 razy

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Patron honorowy ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj