AKTUALNOŚCI

piątek, 16 październik 2020 21:20

COVID19 - ważne informacje ciąg dalszy!!! Wyróżniony

Napisał

Myśleliśmy, że tak szybko to nie nastąpi ale jednak. Rząd wprowadza kolejne restrykcje i powoli zaczyna blokować obszary życia które są nam bliskie. Przykro nam to pisać, bo wiemy że sport bez kibiców na stadionach jest ubogi. Wiemy również, że bardzo mocno lubicie się gromadzić na naszej lidze. Wiele osób przychodziło na Orlik by śledzić poczynania swoich kolegów, ojców czy synów. Teraz musimy Was wszystkich prosić o pozostanie w domu.

Od najbliższej kolejki prosimy by na boisku i orliku przebywali tylko i wyłącznie zawodnicy z list zgłoszeniowych. Wszyscy inni musza pozostać w domach. My z naszej strony organizacyjnej również zapewnimy minimum. Będzie koordynator, spiker oraz Pan Zapiekanka, który wspomoże Was napojem lub czymś na ząb. W Wyszkowie będzie tylko koordynator.

Prosimy nie gromadzić się na Orliku. Będziemy zwracać Wam uwagę na ile to możliwe. Prosimy Was o wyrozumiałość. Powiadomcie swoich znajomych i przyjaciół. Jeśli chcemy dograć ligę musimy stosować się do zaleceń zarządców.

Dodatkowo przypominamy Wam:

Zawodnicy, pamiętajcie!

  1. Na boisko wchodzimy głównym wejściem. Przed wejściem na obiekt piłkarski każdy zawodnik ma obowiązek do dezynfekcji rąk. Płyny są wystawione przed głównym wejściem. Jest to czynność absolutnie konieczna.
  2. Wszyscy przychodzimy na orlik w MASECZKACH i przebieramy się również w maseczkach. Można je zdjąć dopiero w momencie przystąpienia do meczu, więc poinformujcie proszę wszystkich zawodników z drużyny. Brak maseczki przy wejściu na obiekt UNIEMOŻLIWIA wejście na obiekt. Zawodnicy rezerwowi nie muszą mieć maseczek w trakcie trwania meczu.
  3. Ze względu na trzymanie dystansu społecznego wszystkie drużyny do spotkania przygotowują się i przeprowadzają zmiany przy bocznych sektorach boiska (przy bramkach ligowych ) Nie skupiamy się na środku boiska. TYLKO kapitan ma obowiązek podejść do organizatora i uzupełnić protokół meczowy przed i po meczu.
  4. Przebieramy się tylko na terenie boiska na świeżym powietrzu, nie możemy udostępnić żadnych szatni.
  5. Szczególnie teraz prosimy o zachowanie porządku na orliku i terenie poza nim. Co tydzień nasze ekipy muszą sprzątać po zawodnikach i kibicach kubki, butelki i opakowania po jedzeniu. Są do tego kosze na śmieci.
  6. Pamiętajcie drodzy Ligowicze, że zdrowie jest najważniejsze i powyższe punkty nie powstały po to, aby Was straszyć czy do czegoś zmuszać, ale aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.
Czytany 33 razy Ostatnio zmieniany piątek, 16 październik 2020 21:22

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

 

Sponsor strategiczny ligi

Partnerzy

O Lidze Bobra

Liga Bobra to miejsce, które powstało w 2011 z inicjatywy społecznej w celu szerzenia aktywności fizycznej mieszkańców. Po kilku latach działalności w gminie nasze działania rozrosły się do kilku powiatów. Od powstania zorganizowaliśmy już 16 edycji regularnej amatorskiej ligi piłkarskiej oraz kilkanaście turniejów w których za cel stawialiśmy sobie pomoc potrzebującym.

Ostatnie turnieje

Kontakt

Lokalizacja: 05-240 Tłuszcz, ul. Łąkowa 1

Email: kontakt@ligabobra.pl

Telefon: 603-077-025

Website: www.ligabobra.pl

Zostaw do siebie kontakt

Zarejestruj się, aby otrzymywać e-mail z najnowszymi informacjami.
© Liga Bobra. All Rights Reserved. Designed By BTKSYSTEMS

Szukaj