poniedziałek, 27 sierpień 2012 09:48

GS Zabrodziaczek z 1 Ligą Wyróżniony

W dniu 26.08.2012 o godzinie 20:00 został rozegrany mecz barażowy na Orliku w Zabrodziu. Do barażowego spotkania przystąpiła ekipa GS Zabrodziaczek, która w poprzednim sezonie uplasowała się na trzecim miejscu w 2 lidze LB. Ich rywalem był zespół Wołomin Słoneczna, który już drugi raz w swej historii przystąpił do meczu barażowego.

Mecz zgromadził wielu kibiców na miejscowym obiekcie sportowym. W większości byli to lokalni mieszkańcy aczkolwiek można było również spotkać zawodników z innych drużyn, którzy pofatygowali się do sąsiedniej gminy podejrzeć ewentualnych rywali w lidze. Mecz rozgrywany w szybkim tempie. Miejscowi jednak z dużym problemami rozpoczęli spotkanie. Dość nerwowo jak na gospodarzy spotkania. Bramka stracona na początku meczu stawiała ich zespół w trudnej sytuacji. Słupki, poprzeczki co raz ratowały zespół Gości od straty bramki. Dobre sytuacje mieli odpowiednio Krzysztof Lewandowski oraz Marcin Paź. Sposób na bramkarza pod koniec pierwszej połowy znalazł "nowy" nabytek Zabrodziaczka - Patryk Babańczyk. Do przerwy 1-1.

Po wznowieniu meczu, ciągle atakowała ekipa Zabrodziaczka, która niesiona dopingiem lokalnych fanów dawała popisy strzeleckie. Bombardowanie bramki Gości przyniosło efekt w postaci kolejnych goli. Trafienia Damiana Rakowskiego x2 oraz Patryka Babańczyka (drugie trafienie) ustawiło już spotkanie i gospodarze do końca kontrolowali grę. Nawet bramka gości z Wołomina na 3-2 nie zakłóciła spokoju w szeregach ekipy Dominika Laskowskiego. Na koniec meczu ostatnie trafienie i dobicia rywali dokonał Krzysiek Lewandowski. Dwie bramki dla Wołomina Słoneczna zdobył Konrad Kowalczyk.

Na koniec spotkania karę indywidualną dostał Kamil Błędowski – 5 minut za dyskusje z arbitrem spotkania.

Gratulacje dla GS Zabrodziaczek i sukcesów w 1 Lidze. A kolegom z Wołomina życzy szybkiego powrotu na boiska 1 ligowe!

Czytany 7604 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 sierpień 2013 20:13