środa, 08 październik 2014 22:00

Multi-relacja z 6 kolejki Wyróżniony

6 kolejka 6 kolejka

Multi-relacja z 6 kolejki prowadzona na Facebooku Ligi Bobra:

8:00 - Respekt Skład - Latoszek 0 : 5 (walkower). Z drużyny Respektu na boisku pojawił się tylko jej kapitan Radek Stańczak.

9:00 - Sami Swoi - RDK Szewnica 3 : 5 (3:1) Ciekawe spotkanie! Sami Swoi po mądrej grze w obronie, zwłaszcza Marka Piekuta i zabójczym kontrom Piotra Tenderendy, do przerwy prowadzili 3 : 1. Druga połowa jednak, to popis gry RDK a przede wszystkim Adama Michalika. Młody zawodnik strzelił łącznie cztery (nie przeciętnej urody) bramki i poprowadził swój zespół do zwycięstwa.

10:00 - RobCar Międzyleś - Wołomin Słoneczna 3 : 3 (2:0) Początek zdecydowanie lepszy w wykonaniu zawodników z Międzylesia. Jak zawsze ogromną ochotę do gry wykazywał Andrzej Przyborowski. Końcówka meczu należała jednak do przybyszów z Wołomina. W ostatnich 10-ciu minutach strzelili trzy bramki (w tym dwie Łukasz Banucha), doprowadzając do remisu.

11:00 - Rządza Kraszew - RKS Równe 4 : 3 (2;2) Bardzo dobry, wyrównany mecz. Bramka na wagę zwycięstwa padła w ostatniej akcji spotkania. Jej strzelcem był Michał Sokołowski. Dobry występ Damiana Napłoszka.

12:00 - Iskra Jasienica - Obrońcy Tytułu 6 : 2 (2:0) Już w drugiej minucie Tomek Malczewski strzelił pierwszą bramką. Potem Iskra powoli punktowała rywali. Mocno zaistniał w statystykach Hubert Kosowski. Strzelał bramki, asystował i otrzymał żółtą kartkę.

13:00 - AKS Husaria - Orły Klembów 3 : 14 (1:6) Debiutanci w LB nie dali cienia szans mistrzom III Ligi. Orły pokazują swą grą, że są niemal pewnym kandydatem do awansu. Kolejny świetny mecz Adama Barana. Sześć bramek i dwie asysty!

14:00 - Bad Boys Ostrówek - FC Albatros 4 : 0 (1:0) Sytuacji bramkowych nie brakowało, zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Na bramce BBO świetnie sprawował się Rafał Kubuj. Bramkarz albatrosów skapitulował czterokrotnie, w tym raz po wspaniałym rajdzie i strzale Konrada Bulika.

15:00 - Torpedo - FC Tu - Tu 0 : 3 (0:1) Torpedo walczyło bardzo dzielnie ale nie udało im się osiągnięcie korzystnego wyniku. Dla Tu-Tu strzelali Marcin Sędziak i dwukrotnie Piotr Winiarczyk.

16:00 - All Stars Kati Kominki - FC Format 5 : 1 (2:0) Kati dość pewnie pokonuje FC Format. Zawodnik meczu: Przemek Skiba!

17:00 - Korona Meble Tłuszcz - Znajomi Sędziego 1 : 2 (1:2) Podopieczni Irka Pazio sprawili małą niespodziankę pokonując po ciężkim "boju" wyżej notowany team Korony. Dużo zdrowia na boisku zostawił Łukasz Wytrykowski, strzelec bramki na wagę zwycięstwa. Kolejny świetny mecz Mateusza Gaścickiego.

18:00 - TWWD United - FC Klonowe Liście 3 : 4 (1:1) Kolejny wyrównany mecz. Zjednoczeni "postraszyli" rywali! Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Konrad Bylak w ostatnich sekundach spotkania. Kolejny bardzo dobry mecz tego zawodnika (trzy gole). Szacunek za walkę do końca dla TWWD!

19:00 - Balcerak Skład - Club Mokra GS Zabrodzie 1 : 6 (0:2) Zawodnicy Zabrodzia pewnie pokonali rywali i inkasują kolejne trzy punkty.
Na boisku "rządziła młodzież": Sebastian Nadaj, Piotr Supeł i Marcin Perzanowski.

20:00 - MediaTRY DAR Alarm - GS Zabrodziaczek 1 :2 (0:2) Emocjonujący mecz! Kolejny dobry występ Karola Paź. Media, pomimo przegranej, zaprezentowali się bardzo przyzwoicie.