czwartek, 30 październik 2014 07:45

Relacje z 9 kolejki Wyróżniony

HIT kolejki! GS Zabrodziaczek vs. ALL Stars Kati Kominki HIT kolejki! GS Zabrodziaczek vs. ALL Stars Kati Kominki

Znajomi Sędziego - Fc Albatros 6 : 1 (2:1) Taktyka Albatrosów znów zawiodła. Znajomi cały czas rządzili na boisku. Honorową bramkę dla FC Albatros strzelił Jan Siennicki.

MediaTRY DAR-Alarm - Torpedo Tłuszcz 6 : 5 (1:4) Torpedo prowadziło pierwszą połowę ?! Bardzo ostry i wyrównany mecz i zacięta walka o zwycięstwo. Bramkę na wagę 3 pkt. strzelił Patryk Maliszewski !

Korona Meble Tłuszcz - TWWD United 6 : 0 (3:0) Kolejny mecz dzisiejszej kolejki - do jednej bramki. Zawodnicy z Korony grali bardzo mądrze wykorzystując wszystkiego okazje na bramkę.

FC TU-TU - Bad Boys Ostrówek 2 : 6 (1:4) Dobry mecz ''złych chłopców'' Grali bardzo dobrze, ich kontry i strzały były ''zabójcze''. Bardzo dobry mecz Roberta Czajkowskiego!

All Stars Kati Kominki - GS Zabrodziaczek 3 : 11 (0:5) Można powiedzieć ''mecz na szczycie'' Ale jednak tak nie było. Zabrodziaczek po raz kolejny pokazał że wie jak wygrać. Strzelali piękne bramki, ale grali również mądrze w obronie. Brawa dla All Stars-ów za walkę do samego końca.

Fc Format - Club Mokra GS Zabrodzie 2 : 8 (1:3) Początek meczu bardzo obiecujący dla Formatu, lecz z minuty na minutę sytuacja była coraz gorsza. Zawodnicy z Zabrodzia wykorzystywali każdy błąd przeciwnika i powoli punktowali. Brawa dla Formatu za charakter i wolę walki. Dobry mecz Sebastiana Nadaja.

RKS Równe - Iskra Jasienica 3 : 7 (2:3) Na boisku stanęły drużyny, które bardzo różnią się miejscami w tabeli. Jednak pierwsza połowa okazała się bardzo wyrównana. W drugiej zawodnicy z Iskry zaczęli wykorzystywać kontry i inkasować bramki. Zawodnik meczu Hubert Kosowski !

Orły Klembów - Latoszek 6 : 3 (3:3) Bardzo dobre i wyrównane spotkanie dzisiejszego dnia. Obie drużyny pokazały dobrą piłkę, ale jednak lepsza okazała się drużyna z Klembowa. Kolejny dobry mecz w wykonaniu Adama Barana !

Wołomin Słoneczna - Obrońcy Tytułu 4 : 7 (3:3) Pierwsza połowa bardzo wyrównana przez obie drużyny, nie brakowało ostrych zagrań i pięknych bramek. Druga połowa to bardzo dobra gra Obrońców, chłopaki w pocie czoła walczyli o zainkasowanie 3 pkt. Kolejny dobry mecz Łukasza Wydryszka !

Robcar Międzyleś - AKS Husaria 2 : 5 (0:3) W pierwszych 25 min, na boisku można było zauważyć tylko grę Husarii, zawodnicy wykorzystywali wszystkie akcje. W drugiej połowie Robcar powoli odrabiał straty, ale Husaria również punktowała. Zawodnik meczu Mateusz Reniewicz !

Sami Swoi - Rządza Kraszew 5 : 2 (1:0) Dobra gra w obronie Sami Swoich i skuteczne i szybkie ataki. W grze Rządzy można było dostrzec sporo niedokładności. Zawodnik meczu Adrian Jarząbek !

Respect Skład - RDK Szewnica 5 : 15 (3:2) Pierwsza połowa w wykonaniu Respectu. W drugiej połowie zawodnicy z RDK pokazali dobrą grę. Wykorzystali niemal każdy błąd w obronie rywala, przy czym zdobywali bramki. Dobry występ Adama Michalika (7 bramek i 2 asysty)!