poniedziałek, 13 kwiecień 2015 16:53

Multi 2 liga - 2 kolejka Wyróżniony

2 liga 2 liga

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid & Marcin

RKS Równe - Red Bull Klembów 5 - 6 (1:4) O samym poranku na tłuszczańskim orliku wstawiły się drużyny RKS Równe i Red Bull Klembów. Pierwsza połowa spotkania po stronie beniaminka. Gratulacje dla Norberta Marcinkiewicza, który w I połowie ustrzelił hat-trick'a. W II połowie spotkania, zawodnicy z RKS'u ubudzili się i zaczęli nadrabiać straty jednak do wyrównania zabrakło im czasu. Dobry występ Norberta Januszewskiego!

Krzywica - Chłopaki do wzięcia 1 - 2 (1:1) Kolejny mecz II ligi VII Edycji LB. Tym razem na boisku wstawiły się 2 nowe drużyny w lidze. Ostatnia kolejka pokazała, że są to drużyny bardzo mocne i walczą do samego końca, tak było i dziś. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. W 34min. Damian Nowaczuk strzelił bramkę, która doprowadziła do przewagi. Niestety niewykorzystany rzut karny ze strony Krzywicy zemścił się przegraną.

RDK Szewnica - Robcar Międzyleś 11 - 3 (5:1) Spotkanie do jednej bramki. RDK, które znane jest z zaciętej walki w II połowie, dzisiaj pokazało dobrą grę już w pierwszych regulaminowych 25min. Chłopaki nie dało Robcarowi żadnych szans na zwycięstwo. Bardzo dobre spotkanie pokazali Michał Balcerzak i Adam Michalik, którzy na swoich kontach zainkasują po 4 bramki.

Latoszek - Torpedo Tłuszcz 3 - 6 (3:3) Kolejne spotkanie w II lidze pomiędzy ''starymi wyjadaczami''. Jednak dzisiejszy dzień, bym lepszy dla spadkowiczów z I ligi - Torpedo. Torpedziaki, na ten sezon pozyskali nowego zawodnika Konrada Kowalskiego, który już 2 raz pokazuje, że jest bardzo skuteczny (5 bramek).

Wołomin Słoneczna - Fc Format 3 - 6 (2:4) Spotkanie drużyn, każdemu bardzo dobrze znane. Całe spotkanie przebiegało bardzo spokojnie, jednak cały czas silniejsi byli zawodnicy Formatu. Bardzo dobry występ Kacpra Mroza, który strzelił 2 bramki.

Obrońcy Tytułu - Sami Swoi 7 - 2 (3:2) Pierwsza połowa bardzo wyrównana z obu stron. W drugiej Obrońcy zaczęli coraz bardziej podnosić swoje prowadzenie, Michał Maciejczuk (2bramki).