Inauguracja VII Edycji - multi 2 liga Wyróżniony

2 liga 2 liga

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Dawid & Marcin

Stało się!!! VII sezon Ligi Bobra rozpoczęty:)

W pierwszym meczu na boisku stawiły się ekipy Samych Swoich i nowej drużyny w naszych rozgrywkach Krzywicy.
Po bardzo emocjonującym meczu obie drużyny podzieliły się punktami. Remis 3:3 odzwierciedla przebieg całego spotkania.

Drugi dzisiejszy mecz to mecz spadkowiczów z 1 Ligi FC Format i Torpedo Tłuszcz.
Obie drużyny w przerwie zimowej dokonały kilku ciekawych wzmocnień. FC Format pozyskał m.in. Kamila Ciaka czy Daniela Kruka z FC Albatros, a do Torpedo przyszedł Kamil Stanisławski.
Cały mecz był w miarę wyrównany jednak skuteczniejsi okazali się chłopaki z Torpedo, którzy wynikiem 4:0 pokazali że będą w tym sezonie walczyli o powrót do pierwszej ligi.

RDK Szewnica - Redbull Klembów 1:6 (1:3)
O godzinie 10:00 odbył się mecz RDK Szewnica w nową ekipą w naszej Lidze Redbull Klembów.
Mecz bardzo ciekawy, obfitujący w wiele sytuacji podbramkowych. Drużyną zdecydowanie lepszą okazała się ekipa z Klembowa, która mimo swojego młodego wieku może okazać się czarnym koniem rozgrywek 2 ligi.

Obrońcy Tytułu - Robcar Międzyleś 6:4 (4:0)
O godzinie 11:00 na boisku zameldowały się drużyny Obrońcy Tytułu oraz Robcaru Międzyleś.
Pierwsza połowa zdecydowanie na korzyć Obrońców Tytułu, którzy zdominowali swoich przeciwników, wynik 4:0 mówi sam za siebie. W drugiej połowie przebudzili się zawodnicy Robcaru, którzy pokazali że grać potrafią.
Po bardzo emocjonującym meczu Obrońcy Tytułu pokonali Robcar 6:4.

Latoszek - Rządza Kraszew 5:3 (5:1)
W samo południe na przeciwko siebie stanęły ekipy Latoszka - Rządza Kraszew. Pierwsza połowa spotkania to dominacja ekipy Latoszek, po której schodzili z wysokim prowadzeniem 5:1. W drugiej połowie Rządza Kraszew pokazała pazur. Zacięta gra pozwoliła im na strzelenie jeszcze dwóch bramek, niestety na drużynę Latoszka to dzisiaj było za mało.
Po bardzo fajnym ale i ostrym meczu Latoszek wygrał z Rządzą 5:3.

Wołomin Słoneczna - Chłopaki do Wzięcia 2:4 (1:2)
W kolejnym meczu 2 ligi zmierzyły się ze sobą drużyny Wołomin Słoneczna oraz Chłopaki do Wzięcia, która jest nową drużyną w naszej lidze, która przyjechała do nas z okolic Radzymina.
Cały przebieg spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny walczyły na całej szerokości boiska. Jednak to Chłopaki do Wzięcia okazali się bardziej skuteczni i po dwóch bramkach Adriana Wojdy oraz po jednej Bartka Gawkowskiego i Irka Zygartowicza pokonali Wołomin Słoneczna 4:2.

Polski Bank Spółdzielczy - RKS Równe 6:1 (3:0)
Ostatnim meczem w drugiej lidze było spotkanie nowej ekipy w naszej Lidze PBS oraz drużyny, która jest z nami od zawsze RKS Równe.
Wynik odzwierciedla przebieg całego spotkania. PBS dominował podczas całego meczu. Fajne składne akcje przedniej urody bramki pokazały, że chłopaki grać potrafią. RKS Równe stać było ich tylko na jedną bramkę. Gratulacje dla ekipy PBS, która zasłużenie wygrała 6:1.

Czytany 1027 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 kwiecień 2015 06:39
Więcej w tej kategorii: Multi 2 liga - 2 kolejka »