wtorek, 26 maj 2015 11:27

Multi 2 liga - 8 kolejka Wyróżniony

Teksty pochodzą z Facebook’a Ligi Bobra – autorzy: Marcin

Wołomin Słoneczna - Obrońcy Tytułu 5 - 10 (3:5)
Ostatnie spotkanie 8 kolejki VII Edycji LB II ligi na tłuszczańskim Camp Nou. Zawodnicy z Wołomina podjęli Obrońców Tytułu. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, wiele koronkowych akcji i strzałów z dystansu. W kolejnych 25min przysłowiowy wór się rozsypał. Wpadło wiele pięknych bramek, w tym, aż hat-trick w wykonaniu niezawodnego Łukasza Wydryszka, któremu bardzo dobrze pomagał kolega z ławki Adrian Wawryła asystując przy 3 bramkach. Gratulacje!

Rządza Kraszew - Sami Swoi 3 - 7 (0:4) Zawodnicy SS dość gładko pokonali oponentów. Świetny mecz rozegrał Kamil Komorowski już w pierwszych minutach meczu dwukrotnie popisał się silnym i precyzyjnym strzałem, wyprowadzając swój team na prowadzenie. Łącznie strzelił trzy bramki. Kolejne trzy dorzucił Frąckiewicz i jedna Balcerak. Dla Rządzy strzelali Grzelak x2 i Kowalczyk.

PBS w Wyszkowie - Latoszek 3 - 4 (2:2) Zawodnicy Latoszka napadli na bank. Ukradli, a tak na prawdę WYWALCZYLI 3 punkty w konfrontacji z leaderem. Zanim to jednak nastąpiło, przez 50 minut mieliśmy przyjemności oglądać futbol na wysokim poziomie.
Koronkowe akcje, dryblingi i strzały z dystansu. Świetny mecz!
Bramki strzelali: dla PBS Modzelan x2 i Omelianowicz a dla Latoszka Piórkowski x3 i Koczara.

RobCar Międzyleś - Torpedo Tłuszcz 8 - 4 (3:2) Spora niespodzianka! Ostatnia drużyna w tabeli pewnie pokonuje, spadkowiczów z I Ligi. Trzeba dodać że zasłużenie. Zostawili wiele zdrowia na boisku, grali mądrze i skutecznie. Zwłaszcza Paweł Nagraba i Czarek Ołdak. Aż żal że drużyna z takim potencjałem zamyka stawkę w II Lidze.

RDK Szewnica - Krzywica 8 - 7 (2:3) Początek dość nerwowy potem (zwłaszcza w drugiej połowie) oglądaliśmy bardzo ciekawe, wyrównane spotkanie. Decydujące trafienie Marcina Białka, padło w ostatniej akcji meczu! Nie co wcześniej Krzywica prowadziła i kontrolowała grę. RDK przyzwyczaiło już nas do "pogoni za wynikiem" w końcowych minutach. Tek też było i tym razem.
Świetny występ Pawła Michalika z Szewnicy i Patryka Cackowskiego z Krzywicy.

RKS Równe - Chłopaki do Wzięcia 2 - 4 (1:2) Dobry mecz! Koronkowe akcje, samotne rajdy z piłką i wiele mądrości na boisku zaprezentowali sympatyczni kawalerowie. RKS robili co mogli jednak golkiper z Radzymina Darek Niedzielski, był w świetnej dyspozycji. Jego koledzy w napadzie byli nie do zatrzymania. Dwa trafienia Wrony i dwa Nowaczuka, zapewniły beniaminkowi 3 punkty w starciu z weteranami LB.

Red Bull Klembów - FC Format 2 - 3 (1:1) Spotkanie dość wyrównane. Było wiele ciekawych akcji ale i nieprzemyślanych zagrań. Dobrze zaprezentował się Michał Łapiński. Świetnie radził sobie w obronie Red Bull, a gdy kolegom w napadzie brakowało skuteczności, sam wypuścił się do przodu strzelając bramkę na 2 :1. Po drodze ogrywając trzech zawodników Formatu. BRAWO!
Jednak po trafieniach Dawida Mroza i Rafała Urmanowskiego, to zawodnicy w seledynowych koszulkach ostatecznie odnieśli triumf.